OBAMA presedinte !!!

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns estela spune:

Citat:
citat din mesajul lui blackpanterro


Si pana la urma si-a pus Obama fetele in private school sau nu? Eu sper ca nu e nebun sa aleaga public.

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"You know your god is man-made when he hates all the same people you do."


Panterro,iar nu esti bine informata si ca tine sunt multi.Sunt multi romani americani ,care pun rezultatele proaste la scoala a copiilor lor pe seama "invatamantului public de slaba calitate"Astea sunt minciuni ,nu vor sa reconoasca ca au copii carora ori nu le-a placut cartea ,ori atat au putut .Spun asta ,pentru ca am un copil educat in state, de la varsta de aproape 10 ani.L-am inscris la scoala publica de langa casa si dupa 3 ani reusea prin concurs la liceu public de elita,liceu la care au studiat multe persoane bine cunoscute in state ,printre ei si unul din administratia lui Obama,Eric HOLDER.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Nu cred ca rezultatele la scoala sint importante in urmatorii 4 ani..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Citat:
citat din mesajul lui estela

Citat:
citat din mesajul lui blackpanterro


Si pana la urma si-a pus Obama fetele in private school sau nu? Eu sper ca nu e nebun sa aleaga public.

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"You know your god is man-made when he hates all the same people you do."


Panterro,iar nu esti bine informata si ca tine sunt multi.Sunt multi romani americani ,care pun rezultatele proaste la scoala a copiilor lor pe seama "invatamantului public de slaba calitate"Astea sunt minciuni ,nu vor sa reconoasca ca au copii carora ori nu le-a placut cartea ,ori atat au putut .Spun asta ,pentru ca am un copil educat in state, de la varsta de aproape 10 ani.L-am inscris la scoala publica de langa casa si dupa 3 ani reusea prin concurs la liceu public de elita,liceu la care au studiat multe persoane bine cunoscute in state ,printre ei si unul din administratia lui Obama,Eric HOLDER.


Draga mea, eu nu m-am referit la rezultate academice cand am spus ca ar fi nebun sa isi dea fetele la scoala publica. Don't get your panties in a bind!Sunt de acord ca exista invatamant public de calitate, greu de gasit dar este.

Sunt fetele presedintelui USA. Au nevoie de protectie maxima, la fel ca si presedintele.Sti poate ca la scoala publica spatiul e public si ar trebuie Secret Service sa stea cu ele. Obama primeste mereu amenintari cu moartea, de ce si-ar pune copiii in pericol doar ca sa iti gadile tie ego-ul cu scoala publica?

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"You know your god is man-made when he hates all the same people you do."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amoga spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrada

Nu cred ca rezultatele la scoala sint importante in urmatorii 4 ani..


Thank God! Acu', daca s-ar putea sa ramina asa (neimportante) pentru urmatoarele patru milenii ar fi inca si mai bine.

A.M.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Llaura spune:

Vecine, nu iti place scoala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amoga spune:

Citat:
citat din mesajul lui Llaura

Vecine, nu iti place scoala?


Nu-mi place. Da' ce, place cuiva?

A.M.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Llaura spune:

Citat:
citat din mesajul lui amoga

Citat:
citat din mesajul lui Llaura

Vecine, nu iti place scoala?


Nu-mi place. Da' ce, place cuiva?

A.M.

Eu nutresc iluzia ca da...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estela spune:

Citat:
citat din mesajul lui blackpanterro

Citat:
citat din mesajul lui estela

Citat:
citat din mesajul lui blackpanterro


Si pana la urma si-a pus Obama fetele in private school sau nu? Eu sper ca nu e nebun sa aleaga public.

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"You know your god is man-made when he hates all the same people you do."


Panterro,iar nu esti bine informata si ca tine sunt multi.Sunt multi romani americani ,care pun rezultatele proaste la scoala a copiilor lor pe seama "invatamantului public de slaba calitate"Astea sunt minciuni ,nu vor sa reconoasca ca au copii carora ori nu le-a placut cartea ,ori atat au putut .Spun asta ,pentru ca am un copil educat in state, de la varsta de aproape 10 ani.L-am inscris la scoala publica de langa casa si dupa 3 ani reusea prin concurs la liceu public de elita,liceu la care au studiat multe persoane bine cunoscute in state ,printre ei si unul din administratia lui Obama,Eric HOLDER.


Draga mea, eu nu m-am referit la rezultate academice cand am spus ca ar fi nebun sa isi dea fetele la scoala publica. Don't get your panties in a bind!Sunt de acord ca exista invatamant public de calitate, greu de gasit dar este.

Sunt fetele presedintelui USA. Au nevoie de protectie maxima, la fel ca si presedintele.Sti poate ca la scoala publica spatiul e public si ar trebuie Secret Service sa stea cu ele. Obama primeste mereu amenintari cu moartea, de ce si-ar pune copiii in pericol doar ca sa iti gadile tie ego-ul cu scoala publica?

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"You know your god is man-made when he hates all the same people you do."

Panterro ,scuze, nu am ghicit ca te-ai referit doar la pazaMesajul tau, pt. mine, arata dispert fata de scoala publica(elementara/liceu).
Fata lui Jimmy Carter,cat a fost el presedinte, a invatat la scoala publica.
Fetele lui Obama vor avea protectie maxima si la scaola privata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Citat:
citat din mesajul lui amoga

Citat:
citat din mesajul lui Andrada

Nu cred ca rezultatele la scoala sint importante in urmatorii 4 ani..


Thank God! Acu', daca s-ar putea sa ramina asa (neimportante) pentru urmatoarele patru milenii ar fi inca si mai bine.

A.M.


"Invatatul nu e un produs al activitatii profesorilor. Invatatul e un produs al activitatii celor care-nvata." -- John Holt


Si bicicleta era galbena...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Llaura spune:

Se pare ca s-a cam terminat cu bicicletele galbene, s-a anuntat economic dream team a lui Obama si ma astept ca planuri concrete si realiste sa inlocuiasca de acum inainte discursul specific campaniilor electorale.

Doua articole interesante despre cultura organizatiei la alti fabricanti de masini:
www.forbes.com/forbes/2006/0904/112.html" target="_blank">Honda, compania inginerilor
Toyota, compania angajatilor

Mergi la inceput