Redoutistele fidele Laredoute.fr (141)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui april16

Helllooooo,

mi-am facut si eu aparitia dupa un weekend in care am evadat din Bucuresti. Voiam sa va anunt ca merge codul ala cu trenciul - ala de dadea 15 eur (si merge si pe prix mini) si livrare la 2 €.

Variantele mele sunt :

Code offre spéciale
taille 38/40 28738
taille 42/44 28541
taille 46/48 28568


Vestea si mai buna e ca desi l-am aplicat deja la o comanda, ca inca aparea dispo codul pt mas 46/48, l-am pus pe cos acum corespunzator marimii 38/40 si meeeeeeeeeeeergeeeeeeee!




Codurile astea le-ai primit pe mail?La mine nu merge nici un cod pe nici unul dintre conturi.Mai sunt si variantele :

taille 38/40 28452
taille 42/44 28460
taille 46/48 28495

taille 38/40 28576
taille 42/44 28584
taille 46/48 28592

dar tot degeaba,nu-mi merge nici unul.Stiu sigur ca nu am primit nimic pe mail,probabil voi le-ati primit.

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Neatza!

Jasmine, da, le-am primit pe mail, de-aia am zis "variantele mele" ca stiu ca fetele au primit si alte coduri.



Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missdeutza spune:

Buna dimineata! Am incercat sa dau o comanda...da nu merge imi zice "Paiement par carte refusé, veuillez contacter une hôtesse". Abia am alimentat cardul, oare din cauza asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

sau nu ai bani suficienti
am patit si eu o data, pt 30ron diferenta
intotdeauna pun in cont mai mult, cu 30-40euro ( contravaloarea in lei, pt ca am cont care face conversia)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missdeutza spune:

Multumesc Anne! Si eu pun mai mult decat face comanda, da nu mai mult de 5 ron peste comanda. Poate din cauza asta...uff iar trebe sa merg la banca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui missdeutza

Multumesc Anne! Si eu pun mai mult decat face comanda, da nu mai mult de 5 ron peste comanda. Poate din cauza asta...uff iar trebe sa merg la banca...


vezi ca fac conversia curs BNR+ cursul bancii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katthy spune:

Eu tot ma conversesz cu Sabine si poate reusesc sa dau comanda intr-un final.

In ultimul mail i-am spus de zvonurile cum ca nu vom mai putea comanda de pe laredoute.fr si ca doresc o lamurire privind acest aspect - nu am uitat sa precizez ca aceasta interdictie contravine liberei concurente in spatiul UE. Acum astept raspunsul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Katthy, stai linistita ca de-astea i-am scris si noi, si chiar maintes fois ca sa ma exprim frantuzaste . Mie nu mi-au raspuns nimic, iar altor fete cred ca le-au raspuns, dar nu mai stiu ce. Nu cred ca-i doare pe ei de libera concurenta, ca-s doar niste angajati. Nu cred ca Sabine e la legal department.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katthy spune:

Cu siguranta ca ii doare undeva dar am zis sa incerc si eu marea cu degetul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinache spune:

ioana13, pentru mine trench-ul este mare si plasticos...

Alina & Serena (18.10.2006)

Mergi la inceput