Redoutistele fidele Laredoute.fr (141)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Buna seara!

Va sarut pe toate ,mi-a fost tare dor de voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Citat:
citat din mesajul lui crislunca

Numai eu nu pot intra pe conturi?

Eu am acces la conturi, dar nu si la cosuri. Le-am trimis 5 mesaje si un fax pana acum. Mi-au raspuns a e o anomalie careia tehnicienii lor nu i-au dat de cap. Cine stie ce tehnicieni or avea. De-aia ca-n clipul cu "Dorele".

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

Fetelor va rog mult ajutati-am si pe mine cu ceva info despre aceasta rochie polo, stiu ca ati cumparat-o cateva
http://www.laredoute.fr/vente-robe-polo-femme.aspx?productid=324131069&documentid=207608&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=0&direct=false&pagesize=16&prodcolor=1#DescDetail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

offfffffff help!
vreau sa le scriu despre comanda neprimita din 25 sept, ca sa apuc sa recuperez banii de pe ea, am completat toate campurile dar cand apas butonul de trimitere a reclamatiei imi zice ca nr de comanda trebuie sa aiba 10 cifre si sa-l rescriu. Pai da, dar in suivi, nr de comanda are 14 cifre si incepe cu anul. Drept pt care am taiat anul, adica primele 4 cifre, ca sa ramana doae 10. Am facut bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Axxa si eu la fel am procedat...
Mi-au zis sa le scriu saptamina asta daca nu primesc pachetul. A mea e din 23 sept...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

'neata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

'neata.

In asteptarea ultimei comenzi LR.fr...
Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

neata!

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui axxxa

offfffffff help!
vreau sa le scriu despre comanda neprimita din 25 sept, ca sa apuc sa recuperez banii de pe ea, am completat toate campurile dar cand apas butonul de trimitere a reclamatiei imi zice ca nr de comanda trebuie sa aiba 10 cifre si sa-l rescriu. Pai da, dar in suivi, nr de comanda are 14 cifre si incepe cu anul. Drept pt care am taiat anul, adica primele 4 cifre, ca sa ramana doae 10. Am facut bine?


Da.

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katthy spune:

Merci de .

Poate se milostiveste Sabine sa-mi raspunda azi.

Mergi la inceput