Hipospadias (8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns filofteia spune:

Mai roxana de ce listuta vorbeti tu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Spuneam de lista aia de pe prima pagina, cu capitolele si cu copiii. Dar intre timp m-am apucat si am scris-o iarasi, si nici calculatorul nu s-a blocat, ca dadeam cu el de pamant, cred ca i-a fost frica sa faca pe nebunul

Cand scriam lista, dadeam reply sau editare, dar acum ca s-a inchis capitolul trecut, nu mai puteam da niciuna , am scris iarasi capitolele,( treaba cu "url=......"), iar lista cu mamicile si copiii am copiat-o. Chiar, mai sunt copii si mamici noi, va scriu pe lista? Daca vreti sa fiti trecute, dati-mi datele.

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nawel spune:

Buna fetelor.Am intrat doar sa va spun ca astazi facem 2 saptamani de la ultimul control si Alex e bine pana acum,face pipi cu jet bun,il ung cu hidrocortizon in continuare si sper ca luni sa ajungem si noi la dl.dr.
Pupici ptr.toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capsunica07 spune:

Buna fetelor.Spuneti-mi si mie care ar preturile operatiilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Capsunicaaaaaa, activeaza PM( mesaje private), ca altfel nu-ti spune nimeni nimic. Hai ca nu-i greu, butoneaza si tu pe acolo, in stanga ecranului, sus, e un chenar cu " meniu" , acolo gasesti si " mesaje private".

Nawel, ma bucur mult ca e bine. Doamne ajuta sa fie asa in continuare

Ma duc s-o sun pe mamica aceea de care va spuneam, care-i in spital, sa vad ce mai face.

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capsunica07 spune:

BUNA ROXANA C.,Mie imi arata ca e activata optiunea mesaje private.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns filofteia spune:

Mai capsunica...sa-ti traiasca baiatul si pune aici o adresa de mail macar daca vrei un raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yonacr spune:

Am vorbit azi la Bucuresti si ne vom duce luni la control. mai vine cineva? s-ar putea sa il si opereze, sa vedem ce va zice dl dr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monituta1 spune:

Salutare mamici si pitici! TUdor a fost operat de dr. Basca marti, a stat 2 ore in operatie, pser sa fie bine. Copilul meu a afcut un cheag de sange sub pielea scrotala sub penis si miercuri, la pansat l-a vazut, l-a taiat pe viu si i-a eliminat cheguletul (de 2 ori). L-a pansat de 4 ori a doua zi dupa operatie, a stat si cu gheata. A suferit de nu se poate spune in cuvinte. A si sangerat destul de mult. Azi cand l-a vazut dr. Basca a zis ca e bine. Acuma pe seara a sangerat iar putin, am vazut cand i-am schimbat pampersii. L_am sunat pe dr. Basca si a zis ca nu e grav si ca il vede maine la vizita. Acuma era la un simpozion. Doamne, cat mai are de tras puiutul meu!!?? Am vb si eu cu mamica din Ploiesti. E din Gruzia ea.Nush ce sa mai scriu. Sunt necajita. BEbelusul meu are si testicolele vinete. La o mamica din salonul unde am stat ( acuma sunt la casuta) avea testicolele normale la culoare. E greu, Stiti si voi cum e... DOamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capsunica07 spune:

Buna.Am nevoie de niste sfaturi:
- unde este mai bine sa am prima intrevedere cu dr. Basca, la clinica sau la spital?
- pentru programare consultatie la dr. Basca la ce nr. de telefon trebuie sa sun?

Mergi la inceput