Redoutistele fidele Laredoute.fr (138)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danita spune:

salutare fetelor

in seara asta ne-am mutat inapoi acasa !!!!!! yupppiiiiii ! cupilul era tare fericit :)
am inghesuit in cos vreo 2 gecute si imi cad ochii in gura sa mai caut niste coduri faine, poate aveti voi ceva la indemana care sa functioneze- as prefera fdp=0.

pupici si revin

D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Neata lume!
N-am reusit in weekend sa finalizez comanda din motive de suceala, acum de exemplu am pus iar parka bej in cos ca am vazut ca e Clau superincantata de ea. Sper sa reusesc sa ma decid zilele astea ca deja o rochita nu mai era disponibila. Doudouna rosie o am deja, e super ca lumea.
Nu stiu ce cod sa aleg, ma tot uitam la sacul de dormit snoopy insa nu stiu daca merge pe Ale, cred ca era mai ok daca s-ar fi desfacut gen pilota. L-a primit careva?

Vroiam sa o felicit si eu pe Jasmine pt sarcina, sa ai un bebe sanatos!

Si, daca cineva dintre voi vrea sa imi dea noua parola ok, promit ca nu eu vreau sa deschid lr.ro.

Edit: am finalizat si comanda acum ca tot era cosul pregatit. Am pus cod 68705 (www.clubpromos.fr/forum/redoute-solution-maison/lr-1-sac-t15951.html" target="_blank">sac dormit snoopy). Mai gasisem un cod tot pt sacul asta 26794 .
Ce mai culesesem eu: 22977 - www.clubpromos.fr/forum/redoute-solution-maison/15e-40e-sac-t15786.html" target="_blank">geanta cu girafa (din cele cum foloseam cand erau bebeii mici, pt carat de la pampersi la lapte si biberon); si 75388 - geanta La fuma.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

'neata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Neata si multam de cafea. Da vad ca aveti spor la scris, nu gluma, de abia am recuperat in dimineata asta .
Nushu, e foarte scump bebe David, sa-ti traiasca

In asteptarea ultimei comenzi LR.fr...
Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

buna dimineata si o zi superba va doresc.

www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

neata!

Laura imi permit sa iti raspund eu in legatura cu parca aia, e pentru o iarna mai usoara, adika are ea blanita da nu e foarte groasa, in legatura cu marimea depinde foarte mult de copil, al meu la 3 ani nu mai incape in 102 (4 ani), am trecut la hainutele de 5 ani chiar si pe 114 pentru 6 ani cum zic ei, mai ales la gecute care le prefer mai lungute.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

'Neataaaa!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

neata!

puiul meu mic mi-a tras un zambet dis de dimineata si s-a uitat fix in okii mei cateva secunde bune!!!mi-a trecut durerea de cap,oboseala, foamea..tot!

laurici,jasmine,iris,diotima multumim,va urez si voua pui sanatosi si cuminciori(al meu e)sa nu fie de deochi!

iris sigur are si colici ca se strnge de burtica strange piciorusele si se inroseste la fata dar e si alintatura!

azi dau o comanda sigur ca m-a "lovit"si pe mine parka bej vreau s-o iau nepoticii





Mamica de bobocel David-Mihai(24.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Am incercat sa intru pe contul comun de yahoo, dar nu reusesc. Ati schimbat parola, cumva? Mi-o puteti trimite pe PM sau imi puteti spune in brief care e latest news?

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Neata!

Am auzit azi-dimineatza la radio cum ca se adopta in urmatoarele zile/ saptamani acea lege despre care discutam ieri .... DOAMNE AJUTA!

Nushu, ai o minunatie de copil! Frumusel foc si dulceeeeeeeeee! Sa-ti traiasca! Eeee, uite asa cu cate-un zambet, cu o gangureala mai uite de oboseala si de griji ... si uite asa trece timpul si el creste si ti se face dor de el la varsta asta ... offff, ca m-a lovit melancolia!!!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput