SUPERDIETA ***29***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

MODOVEANCA SI EUUUUUUUUUUUUUUUUUUU .....asa fetelor mai radetzi din cind in cind(ca eu rad toata ziua)....la mine face parte din ADN-u

..........


Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

...cintarea de seara...daca sunt pe aproape colegele mele din formatzie,nu au de cit sa mi se alature...sa vezi atunci ce misto se v-a auzi
......

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:






vin si eu la cor.

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunetzika spune:

buna searaaaa!!!!
cam tarzie vizita mea p la voi dar deabea acuma am reushit si eu un pic sa intru...breto ma bucur k te`ai distrat si d 2 zile il bat la cap p Raul sa t sune sa vad cum a reactionat Miercea la super-cadoul tau.....dar din cate am citit a fost suuuuuuuuuper incantat si ma bucur........poate totushi p maine va reushi si el sa sune sau ce stiu eu?....el poate asteapta ink beep`ul ala d demult....nu e nimik exclus la el....in fine..revenind la oalele noastre ....din pakte nu mi`am reushit sa achizitionez cantarul ca p la noi la Dorohoi astea ink nu au auzit d cantar electric si poate voi gasi p la Botosani sau .....Suceava....dar mii km greu sa ajung pana acolo....scumpa benzina na ca am scos si eu un pretext bun,nu?.....daaaaaa....sunt o lasa stiu....recunosc sunt tanara si`mi place "mancarea buna".....ce`ar fi dak ma apuc si eu la varsta voastra d slabit?.....haha glumesc....am sa ma tin d cuvant si am sa`ncep d luna viitoare.......
altceva?....nik....va pop si n buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunetzika spune:

am sa bag si eu cantareaaaaaaaaa
.ador corulll..hahahhaa ........mi`a facut placere n bunaaaaaaaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunetzika spune:

wwwoooooofffff cred k are cineva ceva cu mine.........toate mesajele care le trimit trebuiesc acceptate d un moderator? dc? si .....nici nu sunt acceptate toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

...BUNA DIMINEAZAAAAAAAAAAAAA.....bai ce fete cintareze am pe aici,misto tare,si statzi ca nu-s toate...brunetzic,de cind itzi tot spunem ca trebuie sa scrii 10 mesaje ca sa nu mai fii moderata,dupa care vei scrie si tu in timp real....ma gindesc ca esti pe aproape sa le termini...azi sper sa am mai mult timp si am sa va sun eu,tu pina atunci cauta-ti alta scuza si treci la cautat cintare...iar daca vrei sa asteptzi sa faci 40 de ani ca mine pina sa te apuci de slabit,fata lui mama o sa te faci cit CHINA(adica ca mine)..si nu de alta dar v-a trebui sa faci si" unul mic"iar grasimea dauneaza grav sanatatzii,ca si fumatul dealtfel...deci nu mai cauta scuze si treci la lucru!!...aprilus unde esti mama?......va pupa bretonica de nu va vedetzi...O ZI BUNAAAAA

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

multi si de la mine.
mai fetelor...eu sunt deacord cu dieta asta numai la 2 lucruri nu ma puneti sa renunt ca nu am cum.
1. cafeaua mea facut cum stiu eu sa fie buna buna...aici bag si o lingurita rasa de zahar la ditamai ibricul, iar in sticluta pt serviciu pune mama si coffeta. nu dati cu pietre ca de ea nu ma las, asa cum mi-o pregatesc eu.
2. tigarile. stiu ca dauneaza. vad asta si pe pachetele noi inscriptionate cu desene ingrozitoare. intorc si eu pachetul invers si gata.
deci tine mama dieta cu voi, ne sustinem reciproc, dar la astea 2 lucruri sa nu ma puneti sa renunt, ca mama nu poate. sau mai bine zis nu vrea sa poata. nu are vointa. stiu. asta mi-s eu.
intrebare intrebatoare. cei 500ml de apa tb bauti toti odata? nici asta nu pot. beau intai 250, mai pun o cana, ma mai plimb prin casa, imi fac paru si apoi am intalnire cu cealalta jumatate. si apoi mananc eu...dupa ce facem restu de tabieturi de dimineata. oricum trec 30 de min pana sa apuc sa mananc. e bun asa?
brunetzika de acum ar tb sa apara si mesajele tale in timp real. nu dispera. asa am fost si noi la inceput. mama te crede ca esti moldoveanca desavarsita in ale bucatariei, dar nu astepta mamicule 40 de ani sa te apuci de slabit. eu si acum am mustrari pe creieras ca am lasat timpu sa treaca asa cu kg peste mine. hehehe frumoasa mai eram eu in tineretea mea. vremuri...

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

multi si de la mine.
mai fetelor...eu sunt deacord cu dieta asta numai la 2 lucruri nu ma puneti sa renunt ca nu am cum.
1. cafeaua mea facut cum stiu eu sa fie buna buna...aici bag si o lingurita rasa de zahar la ditamai ibricul, iar in sticluta pt serviciu pune mama si coffeta. nu dati cu pietre ca de ea nu ma las, asa cum mi-o pregatesc eu.
2. tigarile. stiu ca dauneaza. vad asta si pe pachetele noi inscriptionate cu desene ingrozitoare. intorc si eu pachetul invers si gata.
deci tine mama dieta cu voi, ne sustinem reciproc, dar la astea 2 lucruri sa nu ma puneti sa renunt, ca mama nu poate. sau mai bine zis nu vrea sa poata. nu are vointa. stiu. asta mi-s eu.
intrebare intrebatoare. cei 500ml de apa tb bauti toti odata? nici asta nu pot. beau intai 250, mai pun o cana, ma mai plimb prin casa, imi fac paru si apoi am intalnire cu cealalta jumatate. si apoi mananc eu...dupa ce facem restu de tabieturi de dimineata. oricum trec 30 de min pana sa apuc sa mananc. e bun asa?
brunetzika de acum ar tb sa apara si mesajele tale in timp real. nu dispera. asa am fost si noi la inceput. mama te crede ca esti moldoveanca desavarsita in ale bucatariei, dar nu astepta mamicule 40 de ani sa te apuci de slabit. eu si acum am mustrari pe creieras ca am lasat timpu sa treaca asa cu kg peste mine. hehehe frumoasa mai eram eu in tineretea mea. vremuri...

poze
Just Me





...curioasa...curioasa...esti mai batrana ca mine???....ihihihiih...vorbim numai de ani ca,cu spiritul sunt inca la 15 ani...kissssssssss


Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

...e bine si asa delphi cum sa nu...vrea sa va zic ca de ieri dupa cum stitzi am inceput cura de struguri,am cam dat peste cap superdieta asta...dar ma cam blocasem...si ce sa va zic,sunt asa de buni strugureii,si azi dimineatza se vedea si la cintar diferenza..singurul lucru,merg destul de des la baie,oare nu ca fac si mustul tot eu direct?...struguri albi...must alb...hahahhaha...am fugit ca e tarziu...pupiceeeeeeeeeeeeeeeee,ne vedem mai tarziu



Lupta cu kg

Mergi la inceput