Ce parfumuri va plac ? (8)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabi30

Citat:
citat din mesajul lui camelia_daniela

Hello!

Vineri am incercat si am mai dat 2 comenzi pe fragrancex ... dina acestea 2 una mi-au anulat-o!
Deci a ramas cea cu Crystal Noir si mostra din Sensuous EL si Shalimar Light...


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.



mai ce "noroc" ai tu cu astia
eu o sa am in sfarsit cardul la sfarsitul saptamanii dar parca mi-e groaza sa comand pe fragrancex, nu prea imi vine sa umblu pe la banca sa imi deblocheze bani sau ptr.alte "rafuieli"
...........................................

danamiha de pe ebay cum iti vin parfumurile , la oficiul postal unde apartii?ai platit vreodata vama?


Da, la oficiul postal, exact ca si cele de pe fragrancex. Nu am platit niciodata vama, doar taxa de magazie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mazly spune:

da Irinaaa Absolutely Irresisteble,miroase super:) mie mi-a placut mult.L-am mirosit la Sephora.Acum il gasesti sigur,nu am retinut insa pretul.Ce am gasit interesant insa...pe site-ul Sephora.com parfumurile sunt mai ieftine decat in magazin.Am sa dau o raita cat d curand in magazin...sa vad daca se merita sa dau comanda si sa astept pana vine...sau dc diferenta este modica.Va tin la curent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

danamiha, chiar asa cu Crystal noir? Eu credeam ca in varianta EDP este f persistent, intrucat paper strip-ul pe care am testat apa de toaleta( la 1 oct) miroase si acum destul de bine.Mi- a placut si mie mult si chiar am vb cu tipul de la esentedelux sa incerce sa il aduca EDP. Acum insa...nu-mi ramane decat sa-l testez pe piele, ca pe hartie tine f bine, iar din ce spui tu inseamna ca pot fi pasibila de surprize, si nu din cele placute.
mazly, daca te gandeai sa comanzi on line de pe sephora.com,e bine de stiut ca nu livreaza in Ro.
camelia_daniela, aur de la mine pt perseverenta si determinare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Fetelor, acum sa nu va imaginati ca nu se simte deloc Crystal Noir, dar pe pielea mea nu e ca de ex Hypnotic Poison care l-am folosit vineri, m-am dat dimineata, am plecat in oras si dupa 5 ore il simteam, eram in magazin testam alte parfumuri, fond de ten, rimel si ma simteam inconjurata de el, ceea ce nu se intampla cu Noir. L-am intrebat pe sot daca il simte si a zis ca da, dar nu e un miros deosebit, ca e ceva banal Asta e, nu are vanilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mazly spune:

Sali vb serios? nu am stiut...dar dc la noi nu se livreaza?:( preturile chiar sunt mult mai ok pe site.Uffff,dezamagita...pana la urma il voi lua din magazin...la cat de mult imi place...chiar nu mai conteaza:P

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

offf Dananici la mine nu persista Crystal Noir, dar eu am EDT.
acum stau cu sticla in sertar si la 4-5 ore imi mai dau un puf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui clyo

offf Dananici la mine nu persista Crystal Noir, dar eu am EDT.
acum stau cu sticla in sertar si la 4-5 ore imi mai dau un puf



Asa am sa fac si eu, din cand in cand un puf
Ai primit Glamorous?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

inca nu; a ramas sa ne vedem cand le are pe toate.
in plus, mi-am comandat de la Kenzo - Ca sent beau!
pe aici nu l-am mai vazut de multicel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Deci ... se pare ca imi proceseaza si imi vor livra ambele comenzi!
Mai, eu mor de gat cu astia!!!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Am uitat sa va spun ca am mirosit si ultimul parfum de Bvalgari si nu imi place, e atat de intepator, deloc pe gustul meu si vanzatoarea a spus exact ca si voi: nu persista!

Cami, dupa atatea peripetii vei aprecia mai mult parfumurile comandate

Mergi la inceput