Redoutistele fidele laredoute.fr (129)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Oui, oui. Moi aussi.

Tu aussi, ce? Ca tu scrii draga, e drept ca nu atat de mult pe cat ne-am dori noi, dar... scrii. Si scrii bine Parerea mea

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Anne, pai folosisi toate codurile alea bune de le-ai scris tu luni? Cate comenzi ai dat fata draga?



Uite iti dau eu cod, habar n-am daca s-a mai pus ca e pt de-alea nereduse si eu asa ceva nu pun in cos , deci nici nu l-am incercat:

21911

scade 45 de eur din 120
sau 32 de eur din 85
sau 20 de eur din 54

Cica e reutilizabil

Conditiile mai jos :

Offre réutilisable jusqu’au 31 Mars 2009 valable dans les pages et collections Femme, Lingerie, Beauté, Enfant, Homme, Sport, Linge de maison, Literie, Meuble&Deco, Jouet et sur toutes les marques balisées pages vertes de la collection Automne-Hiver 2008/09 (sauf pages et prix rouges, Prix mini, prix déjà démarqués, nouveautés, exclusivités web, articles Repetto et Converse). Valable également sur les collections Taillissime (sauf pages rouges), Anne Weyburn, AM.PM., So’Home (sauf page 22-23 et articles signalés dans le catalogue) et Solutions Maison Automne-Hiver 2008/09.
Non cumulable avec une autre offre. Chèque réduction personnel non cessible à un tiers. L'usage de ce chèque réduction n'entraînera aucune compensation financière sous quelque forme que ce soit et n'exclut pas le paiement de la participation aux frais de traitement. La réduction sera répartie sur chacun des articles, et éventuellement au fur et à mesure de leur facturation. Non valable en magasin et en Rendez-vous shopping.

April

Emma are nevoie de ajutor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Fac ordine in dulapul cu haine si biensur descopar ca am o multime de haine pt vara si foarte putine pt iarna Voi cum stati la capitolul haine groase?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Citat:
citat din mesajul lui anne16

si daca tot sunt la capitolul nelamuriri:

Unde sunt fetele noi care la sfarsitul saptamanii trecute si zilele trecute erau pe aici?
Spuneau ca au dat o gramada de comenzi dar nu au pus nici un link sa vedem si noi si nici un cod

Eu am pus tot si acum am si eu nevoie de un cod
astept totusi unul de la ele

Grecia-Lefkada2008

Anne, cred ca ai de asteptat mult si bine. Ele scriu doar cand au probleme. In rest, doar ne citesc, n'est pas?

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei





totusi asteptttttttttttt


Grecia-Lefkada2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Bineinteles ca n-am ce imbraca. Azi m-am "inchinat" in fata dulapurilor vreo juma de ora. Si tot nu mi-a placut ce am pus pe mine

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Rau de tot Clau. Am mai fost si prin magazine si doamne cate toale faine am vazut...dar si preturi pe masura.
Astept sa mai termine sotul cu munca sa iesim si noi la unguri/austrieci, ca e jale in dulapul meu.

eu va citesc...aveti o viteza la scris...nu mai zic de comandat....dar eu nu comand nimic. astept ....nu stiu ce, dar astept...probabil niscaiva euroi pe card...nu stiu....
.
_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Clau, la mine ce ai scris tu mai sus ar trebui reformulat asa:

Mi-e lene sa fac ordine in dulapul de haine, oricum as descoperi ca am o multime de haine de vara de la LR, nepurtate, si evident f putine haine de iarna ; dar asta stiu, deci ce sa mai fac ordine ca sa ma conving sa mai pun de-o comanda cand pot sa o fac direct fara sa mai indind tzoalele in toata camera?

April

Emma are nevoie de ajutor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Fac ordine in dulapul cu haine si biensur descopar ca am o multime de haine pt vara si foarte putine pt iarna Voi cum stati la capitolul haine groase?




si eu am patit la fel
pe copii i-am asigurat am comandat aseara, sotul si el
dar eu

Grecia-Lefkada2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Moamaaaaaaaaaaaa ce mi-au vazut ochisorii? Nushulica felicitari! Nu imi vine sa cred ca a trecut asa repede timpul. Pup si David si Nushu
deci faza cu redut de romania e cat se poate de reala. Nu imi place. Tocmai cand voiam sa dau o comanda de incaltaminte sport. Am primit o pereche de nike si mi-s mari , i-am vandut si vreu altii. Mai apuc sa comand? Voi ati comandat zilele astea?
http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-wns-steady-v-leather-de-nike.aspx?productid=324144617&documentid=201208&single=false&categoryid=45584119 - astia i-am luat pe alb la mar. 39. Dar is cam de 39. Am mai luat de la ei 39 si mi-au fost buni. Eu am 37-38, asa intre. Si din astia imi iese picioru afara.
Mey nici nu mai stiu ce am luat, m-am zapacit de cap cu David al Nushei.
Nushulica sa stii am tras un plans de bucurie cand am citit acu ca ai nascut. de ma vedea cineva zicea ca am inebunit.

www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

april16, codurile sunt bune

Dar eu vreau un cod de la ele

Grecia-Lefkada2008

Mergi la inceput