Redoutistele fidele laredoute.fr (128)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Ce veste frumoasa de dimineata!!1
Felicitari Nushu, sa fiti sanatosi amandoi, iar David sa fie un mancacios si un cuminte!!1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

Felicitari Nushu, multa sanatate amandurora.

Exist pe acest forum din ianuarie 2006, nu-mi place sa scriu, prefer sa vorbesc cu o persoana fata in fata, dar am facut cont pentru ca aveam intrebari legate de sarcina si cresterea copilului.
La acest subiect am scris de foarte putine ori, nu am cerut coduri niciodata, m-am limitat doar la ce am primit pe mail si la vechiul Colis, nu doresc sa aflu contul si parola pentru ca nu ma intereseaza ce ati discutat la conferinta si nici nu mi s-ar parea normal sa particip din moment ce nu ma cunoasteti. Sincera sa fiu nu cred ca are rost sa fim suspicioase, pentru ca sondajul de piata este deja facut, cel care a luat franciza a vazut deja ca exista piata in Romania, iar rautatile noastre nu au cum sa-l dea inapoi, pentru ca daca se va deschide .ro in noiembrie contractul este semnat si parafat.

Putem sa ne rugam noi si in genunchi de .fr sa nu sisteze livrarile in Romania, dar acest lucru nu se va intampla niciodata, si nu are legatura cu faptul ca suntem romani, ci ca avem adresa in Romania...o prevedere majora intr-un contract de franciza este ca francizorul(.fr in cazul nostru) sa nu creeze concurenta pe piata francizata...produsele aflate pe laredoute din celelalte tari sunt mai scumpe, pentru ca exista acea taxa de franciza+ procent din vanzari(cel din urma depinde de fiecare contract in parte), asa ca nu pot vinde la acelasi pret ca laredoute.fr, pentru au cheltuieli in plus fata de ei.

Pana la urma daca e sa facem un calcul bani cheltuiti pe .fr/produse de calitate, o sa vedem ca iesim in pierdere, asa ca poate nu e asa de mare paguba.
Sa nu fie cu suparare ca am intervenit, dar daca e puteti sa dati cu rosii.

Raluca si Riana(2 iulie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Nushulico,felicitari mamico!!!Sa-ti traiasca minunea,sa fie un bebe sanatos si mancacios si sa aveti parte numai de lucruri bune.

In alta ordine de idei,eu nu cred ca povestea asta e doar o strategie de marketing ca sa ne faca pe noi sa dam mai multe comenzi.Cred ca se dadeau muuulte comenzi din RO,nu era nevoie de catalizator.

Asta e,sigur nu mai e nimic de facut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Buna dimineata!
Nusu ce veste buna!Sa ai parte de un bebe David sanatos si mincacios ca frumos stiu ca este , ca si mamica lui dealtfel.
Tie iti doresc refacere usoara si mult laptic.


------------------------

ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dari_Scumpi spune:

Hello, girls!

Nushu, felicitari pentru bebe!
Numai bine, sanatate multa va doresc si eu si multi-multi pupicei!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Bine ai venit pe lume, David ! Felicitari mamico !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

NUSHU FELICITARI!

Sa-ti traiasca baietelul sa creasca mare ,frumos si sanatos!


BINE AI VENIT PE LUME DAVID!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Anne16, care nu poate intrat azi aici, va trimite un mesaj : " am trimis pe contul comun un cod de cadou".

, mamica de David (24.04.2007)
BOB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Nushu, cred ca de la ciocolata de aseara ti se trage, l-ai agitat pe david, de s-a hotarat sa iasa.
Felicitari mamico!!! refacere rapida, mult laptic si un bb sanatos si mancacios!!!!

si eu am primit un cod, asta e valabil, nu ca cel de ieri, trimit in mail-ul comun.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Ma mai gandeam ca e interesant de vazut noul site 3suisses din Ro ce preturi o sa aiba si, s-ar putea sa migram acolo daca-s convenabile. Macar aia is mai seriosi si anunta pe site-ul firmei mama faptul ca deschid biznis in Ro. Oricum, pana acum nu am putut comanda de la 3 suisses, asa ca poate le facem "safteaua"

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput