Ce parfumuri va plac ? (7)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Dana, ma bucur ca ti-am fost de folos. Mie mi se pare chiar foarte simplu site-ul, de utilizat.
Mi-am luat un fond de ten Lancome. Max Factor tocmai mi se termina...am avut Color Adapt dar, desi e bun, nu acopera fff bine. Este f light. Pt toamna / iarna vroiam ceva cu acoperire mai buna. sper sa fie ok.
Mai astept si un parfum Ma Griffe by Carven...mi l-au indicat cei de pe forumul Fragrantica...


www.andreialmeu.piczo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

Geniest, sper sa-ti placa Ma Griffe; e urmatorul pe lista mea. Ieri am primit un www.fragrantica.com/perfume/Vivienne-Westwood/Boudoir-1532.html" target="_blank">Boudoir. Dupa 12 ore inca il mai simt, e atat de intensiv si de rafinat...

Cadoul potrivit pentru o femeie? Descopera-i feminitatea!
Cadoul potrivit pentru un barbat? Apreciaza-i masculinitatea!
Cadoul potrivit pentru un copil? Lasa-i copilaria!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui blue eyes

Nu cunosc Boogner. Poate gasesti www.google.ch/search?hl=de&q=boogner parfum&btnG=Suche&meta=lr%3Dlang_de" target="_blank">aici ajutor.

Cadoul potrivit pentru o femeie? Descopera-i feminitatea!
Cadoul potrivit pentru un barbat? Apreciaza-i masculinitatea!
Cadoul potrivit pentru un copil? Lasa-i copilaria!



Blue nici eu nu cunosc Boogner,dar am primit un tester micutz(i-am cumparat sotzului cadou de ziua lui "Diamonds"-armani si mi-au dat acest tester)si sa stii ca mi-a ramas gindul la el!prima vizita la parfumerie va insemna testare de Boogner si Estee Lauder!

Incercatzi-l daca avetzi ocazia!Sunt tare curioasa de impesiile ce le va lasa!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

blue eyes, chiar ma intrebam cum e Boudoir. Stiu ca-ti place First, e persistent? Dar Flowerboomb stii cum e? Nu am unde sa le testez, in cel mai bun caz voi comanda mostre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Dana, iti multumesc inca odata pentru PM! Acum ma pun pe cautat ...


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui camelia_daniela

Dana, iti multumesc inca odata pentru PM! Acum ma pun pe cautat ...


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.



Cu multa placere
Daca ai nelamuriri nu ezita sa ne intrebi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Fetelor, mi-am facut cont pe fragrancex.com , am adaugat produsul si tot imi apare transportul acolo ... mai tre' sa fac ceva?



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui camelia_daniela

Fetelor, mi-am facut cont pe fragrancex.com , am adaugat produsul si tot imi apare transportul acolo ... mai tre' sa fac ceva?



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.



Trebuie sa te duci pe "cupon free" si sa iti apara zero la transport si in pretul final sa nu fie adaugat transportul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Dar la mine nu e valid "randul ala"... adica daca ma duc cu(,) cursorul acolo unde scrie coupon "free" nu se intampla nimic, nu e activ, zic eu ...



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Citat:
citat din mesajul lui camelia_daniela

Dar la mine nu e valid "randul ala"... adica daca ma duc cu(,) cursorul acolo unde scrie coupon "free" nu se intampla nimic, nu e activ, zic eu ...



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.



Cami, nu te duci "pe randul ala"...ci la checkout in partea stanga ai o rubricuta in care zice ceva de cupon...acolo trebuie sa scrii tu cu manuta ta cuvantul "FREE".

www.andreialmeu.piczo.com

Mergi la inceput