Ce parfumuri va plac ? (7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui camelia_daniela

Geniest, am intrat si eu pe frgrancex.com, dar nu am gasit ca ar livra in Romania ...

Danamiha, cred ca mie mi-a scapat pe undeva cum comandati voi pe bigdiscounts.com? Imi dai si mie un mesaj pe PM??? Pleaseeeeeeeeeeee... Sau daca nu va deranjeaza, puteti posta si aici!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.



Nu ti-a scapat...am povestit pe PM. Daca nu iti scrie mephala iti trimit eu un PM, dar mai tarziu ca acum plec la prima sedinta cu parintii din viata mea, parca ieri l-am adus acasa pe fiul meu de la maternitate si acum...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Citat:
citat din mesajul lui danamiha

Citat:
citat din mesajul lui geniest

Aha...mersi frumos Dana.
Eu comand de pe fragrancex.com...acum astept un parfum si fond de ten..fara intermediari

www.andreialmeu.piczo.com


Ai mai comandat sau esti la prima comanda? Stiu site-ul...il studiez mereu As incerca sa comand si eu, cat costa transportul?


Prima comanda. Astept din zi in zi sa apara avizul de la posta in cutie. Pana la sf. lui septembrie e o promotie si ai transport gratuit daca folosesti cuponul "FREE". Am platit via paypal. In rest transportul costa 14.95 dolari, indiferent de cate comanzi.

www.andreialmeu.piczo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Citat:
citat din mesajul lui camelia_daniela

Geniest, am intrat si eu pe frgrancex.com, dar nu am gasit ca ar livra in Romania ...




Camelia este fff simplu. Iti faci cont si adaugi produse in cos. La sfarsit mergi la checkout si selectezi tara unde doresti sa ti le livreze. Momentan (pana la sf lui sept) ai transport gratuit worldwide.
Spor !

www.andreialmeu.piczo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EliaElia spune:

sa ne spui cum au ajuns, par sa aiba preturi bune.Camelia si Laura (06.02.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Eu am probabt imediat ce a aparut(acum vreo 2-3 saptamini)"Jasmine Noire"si mi-a placut foarte mult!Insa am impresia ca nu persista in cazul meu!

De Boogner-Women No 1,ce parere avetzi?

Despre "Chloe"-nu-mi amintesc cine il amintea,eu personal am fost (si sunt)extrem de dezamagita!La mine nu persista deloc!

Am "descoperit"parfumurile de la Estee Lauder,imi scapa acum numele celui care mi-a placut foarte mult(ceva cu white,am sa caut si va spun cum se numeste)si care am vazut ca si persista pe pielea mea!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

www.fragrantica.com/perfume/Estee-Lauder/White-Linen-542.html" target="_blank">White Linen

Cadoul potrivit pentru o femeie? Descopera-i feminitatea!
Cadoul potrivit pentru un barbat? Apreciaza-i masculinitatea!
Cadoul potrivit pentru un copil? Lasa-i copilaria!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EliaElia spune:

Cred ca white linen sau pure white linen de la Estee.Eu spuneam de Chloe, la mine se mai simtea si seara foarte bine si ma spalasem de cateva ori pe maini. Nu mai zic ca inca imi miroase maneca! Mie nu-mi place asa ca n-am rezolvat nimic.Camelia si Laura (06.02.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Ala e Blue!multzam!Totusi piatza germana nu ofera o prea mare varianta Estee Lauder,din ce am vazut!

Deci Chloe la mine n-a tzinut deloc!De fapt ai dreptate ca pe un tricou si dupa spalare mirosea dar eu nu dau cu parfum pe haine decit accidental!

Boogner?Stii de care spun Blue?Ce parere ai daca il stii?

Si nu numai tu astept si de la alte fete pareri!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

Nu cunosc Boogner. Poate gasesti www.google.ch/search?hl=de&q=boogner parfum&btnG=Suche&meta=lr%3Dlang_de" target="_blank">aici ajutor.

Cadoul potrivit pentru o femeie? Descopera-i feminitatea!
Cadoul potrivit pentru un barbat? Apreciaza-i masculinitatea!
Cadoul potrivit pentru un copil? Lasa-i copilaria!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui geniest

Citat:
citat din mesajul lui danamiha

Citat:
citat din mesajul lui geniest

Aha...mersi frumos Dana.
Eu comand de pe fragrancex.com...acum astept un parfum si fond de ten..fara intermediari

www.andreialmeu.piczo.com


Ai mai comandat sau esti la prima comanda? Stiu site-ul...il studiez mereu As incerca sa comand si eu, cat costa transportul?


Prima comanda. Astept din zi in zi sa apara avizul de la posta in cutie. Pana la sf. lui septembrie e o promotie si ai transport gratuit daca folosesti cuponul "FREE". Am platit via paypal. In rest transportul costa 14.95 dolari, indiferent de cate comanzi.

www.andreialmeu.piczo.com


x 1000 pentru tine! Desi studiez aproape zilnic site-ul nu m-am gandit sa vad ce e cu cuponul "free"
Tocmai mi-am facut cont si am comandat (si platit prin paypal) Crystal Noir 50 ml cu $49, la noi l-am gasit pe un site la 210 Ron la acest gramaj, iar cei de la esentedelux nu gasesc edp sa aduca.
Am vazut pe strawberrynet la reducere fondul de ten de la Dior, eu tocmai mi-am cumparat Age Renew de la Max Mactor, am inceput si eu acum la 38 de ani sa folosesc si sunt multumita. De care ai comandat?

Mergi la inceput