Shoppaholicele Redouto-masochiste (125)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura_S spune:

EVRIKA! am rezolvat problema!!!!!!! Am primit raspunsul (si o data cu el si mail-ul de confirmare). Prima comanda era inregistrata la ei....Si-au cerut scuze pt intarzierea operarii si pt lipsa confirmarii si , ca sa-si dovedeasca buna-credinta, au anulat - spre fericirea mea- a doua comanada.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Am mai primit o comanda de pe 05.09
Am avut codul care ia redus 35% un articol preferat
http://www.laredoute.fr/vente-boots-mellow-yellow.aspx?productid=324149001&documentid=201208&single=false&categoryid=41562830

si am folosit codul de cadou 64572- trench( 46/48) negru
este ok, este subtire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Pai in majoritatea cazurilor nu ai Fdp=o si chiar daca nu bagi cod de cadou tot dai ceoi 6 euro,nu ? deci cadoul e gratis, eu asa consider....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

am si eu o intrebare: aveti idee ce fac frantzujii cu manusile de baie? ma uitam acum ca sunt reduceri ceva mai mari si ochisem niste prosoape, ocazie cu care mi-am adus aminte ca am vreo 6 manusi din seturile cumparate la reducere in iarna. mie nu-mi vine sa le folosesc nici ca burete, nici ca prosop.

multumesc!

sa nu-i uitam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui unboticutz

am si eu o intrebare: aveti idee ce fac frantzujii cu manusile de baie? ma uitam acum ca sunt reduceri ceva mai mari si ochisem niste prosoape, ocazie cu care mi-am adus aminte ca am vreo 6 manusi din seturile cumparate la reducere in iarna. mie nu-mi vine sa le folosesc nici ca burete, nici ca prosop.

multumesc!

sa nu-i uitam!


Pai, chiar la asta le folosesc: in loc de burete de baie. Eu una le prefer buretelui pentru ca sunt ceva mai aspre.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Citat:
citat din mesajul lui unboticutz

am si eu o intrebare: aveti idee ce fac frantzujii cu manusile de baie?


Pai, chiar la asta le folosesc: in loc de burete de baie. Eu una le prefer buretelui pentru ca sunt ceva mai aspre.

cristina d.



mersi! inseamna ca d-asta iti pun in set tzaspe manusi, tot timpul stau o parte la uscat

sa nu-i uitam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui vlada

Pai in majoritatea cazurilor nu ai Fdp=o si chiar daca nu bagi cod de cadou tot dai ceoi 6 euro,nu ? deci cadoul e gratis, eu asa consider....

Andreea


Nu dau nicio comanda fara cel putin cod de cadou,sa nu simt ca am dat degeaba cei 6 euro.Dar prefer fdp 0!La reduceri,cand nu se poate altfel dau si numai cu cod de cadou.Doar la prima comanda ,acum un an si jumatate,am dat-o fara niciun cod,ca habar n-aveam de existenta lor.
Oricum,e o chestie f. buna de marketing cu codurile.Fara ele,nu s-ar mai da asa multe comenzi,iti dau aparenta ca ai facut o afacere si te "obliga" sa scoti banii de pe card,pentru tot felul de flecustete-cadouase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui anne16

Am mai primit o comanda de pe 05.09
Am avut pe care ia redus 35%
http://www.laredoute.fr/vente-boots-mellow-yellow.aspx?productid=324149001&documentid=201208&single=false&categoryid=41562830

si am folosit codul de cadou 64572- trench( 46/48) negru
este ok, este subtire


cum sunt ghetutele astea?poti sa pui o poza cu ele?si de nr ma intereseaza daca coincide

multumesc



35+ DAVID-MIHAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Nu stiu sa pun fotografii
Sunt exact ca pe LR. Eu port 38-39, mai bine zis 38.5
Le-am luat pe negru, nr 39. Sunt destul de late, mergeau si 38, dar nu-i nimic le port cu sosete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura_S

EVRIKA! am rezolvat problema!!!!!!! Am primit raspunsul (si o data cu el si mail-ul de confirmare). Prima comanda era inregistrata la ei....Si-au cerut scuze pt intarzierea operarii si pt lipsa confirmarii si , ca sa-si dovedeasca buna-credinta, au anulat - spre fericirea mea- a doua comanada.


deci am avut dreptate; asa am patit si eu.

, mamica de David (24.04.2007)
BOB

Mergi la inceput