Shoppaholicele Redouto-masochiste (125)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Uuuup!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Am primit comanda de pe 26.08, cea cu ustensile pt bucatarie
Cadou am avut platoul rosu cod 56596

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui anne16

Am primit comanda de pe 26.08, cea cu ustensile pt bucatarie
Cadou am avut platoul rosu cod 56596

Si cum e platoul,merita 6 euro?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorenza

Citat:
citat din mesajul lui anne16

Am primit comanda de pe 26.08, cea cu ustensile pt bucatarie
Cadou am avut platoul rosu cod 56596

Si cum e platoul,merita 6 euro?


L-am avut cadou

merita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Cado',cado',da' ai dat 6 euro pe el,ce credeai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Mie imi place
Astept si pe celelalte fete care il vor primi, sa-si spuna parerea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alex spune:

Cooooomanda din 5 august..sosita azi...ca tot plangeam dimineata cu noaptea in cap ca nu mai vin..

2 lenjerii si 2 pilote...au venit in 2 colete.

http://www.laredoute.fr/vente-drap-housse-cars.aspx?productid=324129306&documentid=201208&single=false&categoryid=51020841

http://www.laredoute.fr/vente-housse-de-couette-spiderman.aspx?productid=324149184&documentid=201208&single=false&categoryid=51020841

F.F. frumoase..f.f. de calitate...dar scumpeeee rau...dar reactia a fost pe masura..asa ca a meritat toti banii..

comandasem asta:
http://www.laredoute.fr/vente-couette-500g-m2-actigard-(anti-acariens)-prix-mini.aspx?productid=324126307&documentid=201208&single=false&categoryid=44314992


in 2 dimensiuni (pt. noi si pt. pitic sa mearga la noile lui lenjerii de pat)..si constat cu stupoare ca pt. noi au trimis ceea ce am comandat (respectiv umplutura acrilica 500g/mp)..dar pilota copilului...e asta:

http://www.laredoute.fr/vente-couette-naturelle-best-50-pourcent-duvet-50-pourcent-plumettes-anti-acariens-naturel-et-anti-taches.aspx?productid=324107793&documentid=201208&single=false&categoryid=44316463&pos=tgdemarque_d_n_n&numberpage=1

am identificat-o dupa codul facturii..stiti voi codul de produs din factura...si care este EXTRAORDINARA!!..si e de 5 ori mai scumpa decat ceea ce comandasem de fapt, e cu umplutura naturala (cu puf)... In prima faza vazand ca nu seamana o pilota cu cealalta ma si gandeam.."stai sa vezi de show-uri trag cu ei"..

Nu-mi explic faza asta..care ar fi consecintele?..data trecuta in hainele piciului m-am trezit ca nu mi-au trimis niste pantaloni..dar mi-au trimis in schimb alte 2 bermude din blugi (mai ieftine per bucata, dar mai scumpe amandoua)..?!?..in factura figura ceea ce comandasem..(ca si acum, la faza cu pilota).

Mai am 2 colete de primit..din 8 si din 9 aug.



edit - ca uitai - si cadoul de 6 euro mai sus mentionat..ascuns printre pilote..da' nu stiam ca am dat 6 euro pe el....adica parca nu am dat..eu asa stiu..sper ca se vorbeste de cel din ceramica, rosu, pe suport metalic (e ok, nu e prea adanc dar e numai bun de o musaca mica sau o lasagna de 4 portii....o budincuta...si..e clar..mi-e foame)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui anne16

Mie imi place
Astept si pe celelalte fete care il vor primi, sa-si spuna parerea

A spus cineva care l-a primit,ca e cam mic ca dimensiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui mama_lui_alex


Nu-mi explic faza asta..care ar fi consecintele?..data trecuta in hainele piciului m-am trezit ca nu mi-au trimis niste pantaloni..dar mi-au trimis in schimb alte 2 bermude din blugi (mai ieftine per bucata, dar mai scumpe amandoua)..?!?..in factura figura ceea ce comandasem..(ca si acum, la faza cu pilota).

Mai am 2 colete de primit..din 8 si din 9 aug.



edit - ca uitai - si cadoul de 6 euro mai sus mentionat..ascuns printre pilote..da' nu stiam ca am dat 6 euro pe el....adica parca nu am dat..eu asa stiu..sper ca se vorbeste de cel din ceramica, rosu, pe suport metalic (e ok, nu prea adanc si numai bun de o musaca mica sau o lasagna de 4 portii....o budincuta...si..e clar..mi-e foame)


Nicio consecinta.Daca te coafeaza,nu zici nimic.Daca nu te coafeaza,faci scandal.Stai linistita,ca nu te testeaza nimeni,e cam haos pe la ei pe acolo.
In ceea ce priveste cadoul,daca n-ai fdp 0,e asimilat faptului ce cei 6 euro care se aplica la sfarsit,e cam valoarea "cadoului".De fapt,pe lumea asta,nimic nu e gratis,totul se plateste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorenza

Cado',cado',da' ai dat 6 euro pe el,ce credeai?


poate am dat, dar mi-a redus 20% acesta cu 3 de la 49,99euro la 39,99euro:
http://www.laredoute.fr/vente-select-linge-2-ou-3-bacs-innovaxe.aspx?productid=324101963&documentid=201208&single=false&categoryid=22965995

Mergi la inceput