Shoppaholicele Redouto-masochiste (123)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

imi place www.laredoute.fr/vente-collier-de-perles-en-bois.aspx?productid=324143599&documentid=414708&single=true&categoryid=22907400" target="_blank">colierul asta de mor, dar e epuizat...nu-l aveti vreo una din voi de vanzare?



34+ DAVID-MIHAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorenza

Ieri mi-au venit 2 comenzi din 25 august.Va recomand cu caldura:
http://www.laredoute.fr/vente-sandale-tricolore-femme-la-redoute-creation.aspx?productid=324143582&documentid=414708&single=true&categoryid=45857583 sunt super comode si frumoase
si
http://www.laredoute.fr/vente-top-femme-laura-clement.aspx?productid=324132576&documentid=207608&single=false&categoryid=41535193 super frumos si matase naturala



lorenza sandalele alea le=am urmarit de mult si m-am zgariat ca nu mai aveau masura mea...zi=mi , te rog, coincid numerele, sau pot sa iau un 37 daca port 38?? ca mi-s tare dragi si 38 nu mai e

edit: s-a epuizat si 37dimineata erau



34+ DAVID-MIHAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Coincid masurile,nu-ti lua alt numar,parerea mea!Dar,urmareste-le,ca eu asa am facut cred ca vreo 2 luni,perodic mai aparea numarul meu,38,dar nu mai aveam altceva ce sa comand si nu riscam numai pentru ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorenza

Coincid masurile,nu-ti lua alt numar,parerea mea!Dar,urmareste-le,ca eu asa am facut cred ca vreo 2 luni,perodic mai aparea numarul meu,38,dar nu mai aveam altceva ce sa comand si nu riscam numai pentru ele.


serios ca le-am urmarit, la un moment dat au disparut de tot de pe site si abia azi le-am mai vazut



34+ DAVID-MIHAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Pune-le in cos sa le poti urmari mai bine.Au disparut de mai multe ori de pe site,dar tot de atatea ori au reaparut.Le pui acolo si cand reapar,le gasesti acolo.In ultima perioada,numai 38-ul mai era disponibil,de mai multe ori,dar cum am zis in momentul cand erau disponibile,n-aveam altceva ce sa mai iau.Odata ,m-am riscat totusi,am bagat si un fedepeu 0 in perioada cand nu prea erau,necuvenit bineinteles,si mi-au anulat comanda din motivul asta.Uite,cand le mai vad,iti trimit un pm sa te anunt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorenza

Pune-le in cos sa le poti urmari mai bine.Au disparut de mai multe ori de pe site,dar tot de atatea ori au reaparut.Le pui acolo si cand reapar,le gasesti acolo.In ultima perioada,numai 38-ul mai era disponibil,de mai multe ori,dar cum am zis in momentul cand erau disponibile,n-aveam altceva ce sa mai iau.Odata ,m-am riscat totusi,am bagat si un fedepeu 0 in perioada cand nu prea erau,necuvenit bineinteles,si mi-au anulat comanda din motivul asta.Uite,cand le mai vad,iti trimit un pm sa te anunt.


multumesc frumos! oricum le bag si eu in cos dar maine ca acum ma chinui sa dau o comanda, dar am abia 8 produse si mai caut inca sa nu fie mic coletul



34+ DAVID-MIHAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

De cand ma uit si eu dupa sandalele alea......
si tot 38 vreau si nu-s!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Daca reapare 38-ul,anunt pe forum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

aoleo, si eu de cand ma uit dupa sandalele astea; si ieri erau sigur 37 dispo si le pusesem in cos si le-am sters in ultimul moment ca nu le luase nimeni pe aici si mi-am zis ca vine si toamna.
acuma le vreau musai, le port la vara viitoare, sunt foarte trendy.

cat de inalte sunt Lore? ca din descriere par inalte; merg asa de birou, adica rezisti o zi intreaga pe ele?

Nushu, merci mult, scrie la descriere ca e rochita la dar ADO nu scrie niciodata lungimea la bluze/rochii, etc.
Merge de plaja sau merge si pe strada eventual cu colanti si balerini?


, mamica de David (24.04.2007)
BOB

Mergi la inceput