Grup de facut miscare

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Am 5 sedinte deja ,insa de miercuri plec la Barcelona si probabil voi fi mult prea frinta sa mai merg si la sala de fitnes a hotelului.In plus va ploua acolo si o sa-mi taie tot cheful.Cred ca se pune si ca o sa ma plimb mult pe jos,lucru pe care acasa nu-l fac.In toate vacantele ,de regula ,de atit vizitat seara poti sa-mi tai picioarele fara anestezie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Vaaaaaai, v-am cules de pe pagina 4.

Nu mai face nimeni sport? Sau faceti pe ascuns?

Eu sunt consecventa. De 2 ori pe saptamana la sala si de 2-3 ori pe saptamana acasa.

Voi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

M-am intors de la Barcelona cu o,5kg in plus,asta dupa ce seara nu puteam sa-mi tirii picioarele pima in pat.Mincatul la restaurant e distructiv.Azi am fost prima zi la sala si am facut 2 ore.Incerc sa recuperez si pe cit posibil sa slabesc ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsLara spune:

Am inceput si eu ceva miscare...doar de cateva zile. Mi-am luat sambata un ministepper si 2 gantere . Am modificat putin si ce mananc si am scos dulciurile din "programul zilnic".
Deocamdata fac dimineata 20-30 minute pe stepper cu ganterele in maini si seara cate 30 minute alte exercitii mai solicitante (bine, acestea probabil o sa le fac o data la doua zile, dar abia am inceput).

M-ati inspirat!

Emma invinge cancerul
KISSY sunt langa tine
Lali www.TickerFactory.com/weight-loss/wgHai3T/] br / " target="_blank">In fiecare zi mai
http://www.tamagochi.ro/pet-Josepa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Buna,
Am fost si azi la sala,pe motiv sa-mi termin abonamentul, ca instructoarea isi deschide sala ei si as vrea sa o urmez,fiindca-mi place cum se implica.
MsLara ,eu va invidiez pe cele care faceti acasa pt. ca eu daca nu ma impinge cineva de la spate nu fac.In plus acasa Rares(4 ani jum) nu m-ar lasa fara sa ma intrerupa, sa ma calareasca putin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Vai ce foame imi este ?Incerc sa nu maninc seara .E greu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsLara spune:

Dulcetica de saptamana aceasta m-am ambitionat un pic, sper sa reusesc sa nu dau inapoi... Eu mi-am cumparat cu 2 ani in urma un aparat cu greutati pt maini, picioare, etc..si l-am folosit de 3 ori.

Asa ca acum am inceput cu stepper-ul sa-mi fac un program si apoi sper sa ajung si la celalalt aparat ca imi cam pare rau de cati bani am dat pe el...

E adevarat ca nu am nici un copilas sa ma intrerupa, dar cred ca si la sala cum mergi tu e foarte eficient. Mai ales ca ai instructoare sa te invete ce se potriveste scopului tau.

Eu nu reusesc sa depasesc dimineata cele 20 minute pt ca ma trezesc foarte greu. In schimb am marit ritmul si fac mai mult in cele 20 minute (de duminica pana acum am crescut de la 400 pasi la 860).

Spor la treaba!
Va pup,

O zi frumoasa!

Emma invinge cancerul
KISSY sunt langa tine
Lali www.TickerFactory.com/weight-loss/wgHai3T/] br / " target="_blank">In fiecare zi mai
http://www.tamagochi.ro/pet-Josepa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Dulcetica, si eu am 2 copii. Si fac sport seara, dupa ce se culca ei (parca am mai spus eu asta...).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Si ieri am fost la sala , din pacate azi sint terminata de oboseala.Parca am si febra musculara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Am fost si eu ieri la sala. A fost fff fain si super-energizant.

Dulcetica, ia o aspirina pt febra musculara. Eu asa ma dreg.

Mergi la inceput