Shoppaholicele Redouto-masochiste (121)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moonlight spune:

M-am intors si eu din vacanta si raportez primirea coletelor de pe 17 si 26 iulie, iar pt cel pierdut de pe 30 iunie am primit bon d'achat pe care l-am si folosit pt o comanda data pe 28 august.
Sper sa vina repede asta!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Anne,m-am uitat la tricourile pe care le-ai comandat pt sotul tau.Inafara de cele Umbro le-am comandat si eu pt al meu.Cel galben Reebok a sosit deja si clientul e foarte multumit .Pe celelalte (Champion pe alb si setul de Nike alb+negru) le astept.

Nici azi n-am aviz.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

Anne,m-am uitat la tricourile pe care le-ai comandat pt sotul tau.Inafara de cele Umbro le-am comandat si eu pt al meu.Cel galben Reebok a sosit deja si clientul e foarte multumit .Pe celelalte (Champion pe alb si setul de Nike alb+negru) le astept.

Nici azi n-am aviz.


si al meu.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Soanso stiam de cand am comandat adidasii aia ca nu-s de piele, fusese si la vremea aia o discutie. I-am comandat in cunostinta de cauza dar aveam emotii sa nu fie naspa (acel matelasee ma facea sa ma gandesc ca sunt cumva mai grosi). De aceea am zis ca imi plac desi nu-s de piele, poate mai oscileaza cineva asa cum am facut si eu.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

hi,

lorenza,cam scumpe avand in vedere ca sunt 100% poliester si materialul si captusala,sa nu fie plasticoase rau.

aissa,sa-i amortizati cu placere,oricum piciorusul creste repede .

nu stiti cumva uunde gasesc rucsac adidas la 15 euro(parca ella) a pus link...nu-l gasesc

SOSO (20 dec 2005)
POZE SORANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Nu vreau sa cumpar,ma radeam si eu,ca desi sunt aproape identice,au preturi diferite.Una e din colectia LC de anul trecut,una e de anul asta.

Mergi la inceput
Mergi la inceput