Miresele anului 2006 (100)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ziua buna!
Mai, da e frig nu gluma! Si ca sa va incalziti un pic azi dau pentru ca implimim 3 ani de casnicie

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Silvia nu te speria, si eu am avut placenta jos inserata si anterioara si s-a ridicat, oricum placenta praevia se diagnosticheaza numa dupa sapt 20 asa ca este vreme. Mie mi s-a ridicat catre saptamana 20.
Gio nasol nasol cu suzy asta, Doamne da sa renunte la ea si voi sa fiti tari si sa nu-i cedati!!!

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

Intru, va citesc, dar postez mai rar.
Sunt alaturi de voi si va doresc multa sanatate!

-----------------------------------------------------------------------
„timpul nu-i menajeaza pe cei care se cred in afara lui” (Francois Fayolle)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio mersi, sper sa fie ok, desi in momentul asta nu prea mai am chef de chef, nu-mi doresc decat sa ajung acasa in pat.

Silvi inca n-am fost la chef, e diseara.

Kitzy multi ani fericiti sa va dea Doamne Doamne!

Ancuta sanatate si tie!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kitzy la cat mai multi ani fericit impreuna!!!
Ancuta sanatate si tie. si te asteptam cu vesti bune.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!

Eu am nevoie de o strong, si o impart cu voi.

Am fost cam pe fuga aseara, repede la shopping si pe urma in 20 de minute m-am imbracat-machiat-frezat si am aterizat la chef. A fost surprinzator de ok, se pare ca ai mei colegi (vorbesc de cei de departament) stiu sa se distreze. Nu m-am lasat nici eu mai prejos, si am dansat aproape tot timpul. Cu toate ca am plecat devreme (fata de restul) si am reusit sa ajung in pat pe la 12 si ceva, tot mi-e somn acuma si ma gandesc cu groaza ca pe cand ajung acasa trebuie sa ma apuc de copt ardei (norocul meu ca s-a oferit maica-mea sa-mi coaca vinetele) si de facut praji si sa ajung sa fac si ceva curatenie ca huzbandul intarzie azi si daca maine mergem la tzara trebuie rezolvate toate azi.

Bine macar ca nu prea este de lucru, asa ca ma relaxez .

Va doresc o zi scurta si sa vina cat mai repede weekend-ul.




Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata!

kitzy, felicitari! la multi ani!!!

aly, scuze ptr incurcaturaam luat-o inaintea timpului...oricum vad ca nu aveai chef sa mergi si pana la urma te-ai distrat f frumos. spor astazi la toate treburile pe care le ai, ca vad ca ai o lista destul de lunga.

aly, gio, multam de incurajari. asa sper si eu sa se mai ridice si sa fie ok.

gio, nu ceda! vrei sa-ti facem si galerie? uite
ca sa te tii tare pe pozitie.

P.S. eu acum fac pe viteaza da deabia astept sa vad cum am sa ma descurc eu cu toate problemele tale de acum: suzi, olita, etc



silvi 13 +
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
Noi am trecut cu bine peste noaptea asta, deja se prosteste ca isi cauta suzeta imaginara sub perna, o baga in gura, Clau i-o fura, etc.... doar ca acum sunt cu patul intors. a facut pipi la noi in pat azi noapte si noi nu avem protectie dintr-aia pt. saltea...asa ca s-a tot dus....
Aly ma bucur ca a fost fain la chef aseara, hai ca sunt bine venite party-urile astea. Numai munca? si putina distractie, ne mai destindem si noi.
spor azi la treburi.
Silvia mersi de incurajare.
lasa ca vei face fata cu brio cand te vei lovi de chestii de genul asta. Daca ar fi sa o iau de la capat, doar 2 lucruri le regret: ca l-am obligat sa accepte suzeta si ca nu l-am obisnuit sa doarma mai repede seara. In rest sunt multumita de cum mi-am crescut si educat copilul, cel putin pana acum. si chiar am fost apreciati de o groaza de persoane care l-au vazut pe marco, ca nu e un copil tinut din scurt, sub un glob de sticla, sensibil, plangacios, se descurca singur in anumite situatii, etc....
hai ca m-am laudat destul, dar ....poate am fost putin mai inconstienti in anumite situatii, dar a fost bine pana la urma.

fug sa spal husa saltelei, lenjeria de pe pat e deja la uscat.
si weekend fain sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Silvi nu-ti fa probleme, se intampla si la case mai mari .

Gio intr-adevar, prind bine si chefurile astea. Pacat doar ca nu l-au pus si ei vinerea, ca sa nu-ti mai faci probleme ca a doua zi trebuie sa mergi la munca (bine chiar cu ocazia asta pentru mine n-ar fi fost un mare avantaj, ca maine oricum ma trezesc sa merg la casapit pui ). Toata stima pentru colegi, care au plecat la 4 si acuma sunt la munca (ma rog, unii dintre ei, ca unii n-au mai fost apti). Eu la 12 m-am bagat in pat si tot mi-e somn. Merg imediat sa ma rasfat cu un capuccino.
Nasoala faza cu salteaua, sper sa reusesti sa o cureti asa cum trebuie.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

gio, imi pare rau pentru saltea...iar in privinta lui marco ai toate motivele sa te lauzi, ai un super baiat


sa aveti un sfarsit de saptamana minunat!


silvi 13 +
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput