Shoppaholicele Redouto-masochiste (112)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dari_Scumpi spune:

imi plac si astia: http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7596219&SizeCode=00385&Quantity=1&PersText=&ItemId=9&Mode=Update&Single=true&ksource=-1

ii are cineva? ce ziceti de ei? i-as lua la tricoul si geanta in discutie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

In sfarsit mi-au luat si banii pt. comanda din 17.07. Pe 25.07

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Diana, vreau balerinii de la tine... Trimite-mi mesaj pe private unde lucrezi sau unde stai sau unde ne putem intalni - si eu sunt superprinsa zilele astea, da facem noi cumva.
Fetelor, va citesc de ceva vreme si imi curg balele de-a dreptul dupa produsele care le gasiti, insa noi acum ne mutam, inca nu stim unde, si pana n-am o adresa stabila, nu pot comanda si mor de ciuda. Insa cu cat e mai lunga asteptarea cu atat mai pretioasa intalnirea...
Pusici!

20+

pozici
_

There is a crack, a crack in everything
That's how the light gets in. (L. Cohen)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicolungu spune:

Am primit aviz pentru colet din 1 iulie!!!!!
Asa ca am mai dat azi o comanda; am folosit codul asta
http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=nouvelle_collection8923&omniturecode=002RP8923

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

salutare !!

eu de cateva zile ma simt groaznic de asta n-am mai intrat , mi-e greata mi-e rau ma sufoc bebe sta numai cu capul in sus deloc nu vrea sa se intoarca

vreau si eu un cod cu un cadou voluminos pls daca aveti ca vreau sa dau o comanda pt nepotica cu doar 4 chestii si n-as vrea sqa vina punga sa ma risc. multumesc anticipat!

anka ce nesimtita cucoana de la posta , vb lui miki eu ii faceam o plangere la diriginte imediat ca prea sunt acre

am trimis si eu pe mama azi sa-mi scoata coletul de la bebelusul tau(ala cu chilotii pt spital si alte chestii pt bebe) si nu vroia sa i=l caute cu toate ca stai sigur ca e ajuns coletul de vineri(m-au sunat cei care l-au livrat) si zice ca fara aviz nu cauta, dar aviz ioc!!!si-i venit de vineri!!!si pe urma ei il returneaza pe motiv ca nu l-ai ridicat!!!
mama ce mi-e greata(si la propriu) de posta romana!!!





28+ DAVID-MIHAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama1357 spune:

miki am citit de curand ca tu iti notezi numarul de la colet. are vreo legatura cu codul acela care incepe cu 2008?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama1357 spune:

quote:
citat din mesajul lui nushulica

salutare !!

eu de cateva zile ma simt groaznic de asta n-am mai intrat , mi-e greata mi-e rau ma sufoc bebe sta numai cu capul in sus deloc nu vrea sa se intoarca



off topic: tu vrei sa nasti natural si nu poti pt ca bb este podalic? exista niste pozitii care ajuta pe bb sa se intoarca, daca te intereseaza iti spun care sunt... nu vreau sa ma lungesc prea mult in off topic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
citat din mesajul lui ama1357

miki am citit de curand ca tu iti notezi numarul de la colet. are vreo legatura cu codul acela care incepe cu 2008?


Nu, nu are. Ala cu 2008 e nr. de comanda dat de LR. Celalalt este nr. trimiterii (track number) dat de serviciul postal francez folosit de LR, care daca ne-ar fi spus de LR am putea urmari coletele cand intra in tara, cand ajung la op-uri...

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
citat din mesajul lui ama1357

quote:
citat din mesajul lui nushulica

salutare !!

eu de cateva zile ma simt groaznic de asta n-am mai intrat , mi-e greata mi-e rau ma sufoc bebe sta numai cu capul in sus deloc nu vrea sa se intoarca



off topic: tu vrei sa nasti natural si nu poti pt ca bb este podalic? exista niste pozitii care ajuta pe bb sa se intoarca, daca te intereseaza iti spun care sunt... nu vreau sa ma lungesc prea mult in off topic



astept pm de la tine ca sa nu stresam fetele!



28+ DAVID-MIHAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANKA-iasi spune:

na ca am scris un comentariu pe site la opc iasi ca nu mai pot de nervi cu nesimtitele alea de la posta...si nu o sa fie ultimul..poate se sesiseaza careva si le trimite la pensie daca nu le mai place la birou

Mergi la inceput