Shoppaholicele Redouto-masochiste (111)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Diana
Ce faci bun?Vreau si eu reteta!!!!!!!!!!!!!
please!!!!!!!!!!!!

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gama spune:

salut,
si eu am o strangere de inima cu privire la colete.....prea s-au blocat din o zi anume, respectiv 2 iul,ca vara trecuta;Problema este ca, probabil Romania cumpara intr-o veselie fix in zilele de mari reduceri(deja cred ca unii si-au infiintat magazinase cu hainele astea), si soft-ul nu cred ca preia corect comenzile in functie de stocul real.La urma urmei este un magazin online ptr consum cu vz. la bucata, nu en-gros...
Vi s-a intamplat vreodata sa dispara din cosul de produse casutzele unde il bifezi pe fiecare sa-l stergi????Adica in dreapta nu mai apre nici o casuta, cu alte cuvinte nu poti sterge ce s-a epuizat deci nu poti comanda>Un cont e blocat din cauza aspiratorului si altul nu pot modifica cosul, si asta dureaza de 2 zile.

& Matei(2aug04)& Alexandra(26nov07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Am fost azi la posta sa intreb de coletul meu din 2, bineinteles ca n-a venit.

In schimb, era o "punga" LR pentru altcineva, la OP 74.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
citat din mesajul lui Bratu Monica

Diana
Ce faci bun?Vreau si eu reteta!!!!!!!!!!!!!
please!!!!!!!!!!!!

Monikka



nu nu, n-o dau
e o tampenie, tocmai m-am convins. asa ca nu-ti bate capul. mai bine ia ceva de pe culinar!
'tampenia' mea se cheama 'marchiza de ciocolata', sunt doua straturi de cioco (topita pe fos, unt, zahar, oua multe, gelatina) un strat negru, unul alb. cica ar trebui sa se si lege compozitia, intai o pui pe aia neagra, o lasi la frigi, apoi o pui pe aia alba, iar la frigi... si se papa maine, cand cica, se poate felia ca o prajitura
daaaar, a mea nu s-a legat (de ce oare? poate pt ca nu ma pricep ) si cred ca o vom manca cu lingurita azi
serios acuma, al meu sotz accepta si insuccesele mele culinare. adica nu rade de mine, ceea ce e chiar de apreciat

scuze pt off-topic

copilu doarme (ala micu) si ala mare e la mare cu bunicii. de-aia am io vreme de dc si bucatarie


Marc 1+ si Ianis 3+

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Eu n-am nici o noutate privind LR, insa vroiam sa va zic ca-s bulversata de ceea ce se intampla in nordul tarii. Saracii oameni!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Valeu!!!!!!!!!!!!!Nimeni nu mai zice nik?

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Observ si eu acelasi lucru

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

quote:
citat din mesajul lui dianarus78

quote:
citat din mesajul lui Bratu Monica

Diana
Ce faci bun?Vreau si eu reteta!!!!!!!!!!!!!
please!!!!!!!!!!!!

Monikka



nu nu, n-o dau
e o tampenie, tocmai m-am convins. asa ca nu-ti bate capul. mai bine ia ceva de pe culinar!
'tampenia' mea se cheama 'marchiza de ciocolata', sunt doua straturi de cioco (topita pe fos, unt, zahar, oua multe, gelatina) un strat negru, unul alb. cica ar trebui sa se si lege compozitia, intai o pui pe aia neagra, o lasi la frigi, apoi o pui pe aia alba, iar la frigi... si se papa maine, cand cica, se poate felia ca o prajitura
daaaar, a mea nu s-a legat (de ce oare? poate pt ca nu ma pricep ) si cred ca o vom manca cu lingurita azi
serios acuma, al meu sotz accepta si insuccesele mele culinare. adica nu rade de mine, ceea ce e chiar de apreciat

scuze pt off-topic

copilu doarme (ala micu) si ala mare e la mare cu bunicii. de-aia am io vreme de dc si bucatarie


Marc 1+ si Ianis 3+

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc




Reteta asta e monti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
citat din mesajul lui danamiha

Reteta asta e monti?


Ce inseamna monti?

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Monti e dieta Montignac Miki pe care eu ma ..oiesc s-o incep de juma de an si nu am spor.Sincer nu stiu cum sa asociez acele alimente si nici ce trebuie sa mananc adika ce e Monti si ce nu.
Asa ca cine vrea sa slabeasca am inteles ca Montignac nu e o dieta e un stil de viata si mai ales este unul foarte bun si sanatos.

Monikka

Mergi la inceput