Nou stil de viata (218)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

La multi ani Mamica dulce mai da un semn pe la noi.

Anda nu am facut nimic ca ma simt rau ma si gandesc cum plec eu in Ro ,dar sunt optimista ca o sa treaca totul.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Buna dimineatza dragele mele. S-aveti o zi frumoasa si plina de realizari.

Mamicadulce LA MULTI ANI . Sa fii sanatoasa, norocoasa, fericita si iubita toata viata alaturi de familia ta. Bafta la examene.

Gabi imi pare rau de accidentul pe care l-ai avut. Bine ca n-a fost mai rau.

Delidana Multumim pentru deschiderea unui nou capitol.

Carmen acum chiar ca ma sperii. Esti ok?

Ioana multumin de cafea si complimente. "Flocea" e un superb si ma bucur ca l-ai pastrat pana la urma. Drum bun si concediu placut.

Marilena spor la bagaje si tie. Ti-a mai trecut durerea de cap?

Tumpi bafta la test. Sa fie usor.

Crys ce placere sa te revad pe-aici. Sper ca o sa fi mai activa de-acum inainte. Din septembrie incepi noul job?

Hopes sa stii ca nu ne-a costat mult deloc excursia. A fost 800 si ceva 900 de dolari de persoana pentru 2 saptamani cu totul inclus. Avion, mancare, dormit + spectacole. In euro cum socotiti voi probabil cat? 600 de persoana/2 saptamani?

Tzuni ce program ai azi?

Anky, Violeta, Dordia si toate celellate fete .


ZIETGEIST



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna fetelor!

Am terminat pe ziua de azi si inainte de plecare am intrat sa vad ce ati mai scris.
Delia multumim pentru capitol nou. Am incercat sa-l evaluez si-mi da eroare. Incerc diseara de acasa. Da, bazinul olimpic este afara, in aer liber, si da, Delia, incredibil, dar ieri a fost ploaie, urat si frig. Daca nu ar fi plouat poate m-as fi dus. Dar azi este ok, un pic racoare, dar macar nu ploua si este ceva soare. Sper ca pana la 20.30 sa nu se intample ceva.

Acum va las si va doresc o seara placuta sau dupa-amiaza placuta pentru cei cu alte fusuri orare (Delia, Zuzilici, etc )

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Am revenit!
Se pare ca evaluarea mea a mers.
Pupici inca odata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Mamicadulce.

sunt bine, multumesc celor care au intrebat de mine, doar ca n-am dispozitie de scris...o sa revin cand ma paraseste coana lene, .

edit: Delia, baga un size mai mic la zilele de nastere, .

Carmen, Iustin & Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Pt Mephala:

(ca sa speriem lenea si sa fuga! )

Zuzilici, ma pregatesc de plecare: amine o tai cu Meri la mare. Poate reusim sa prindem un we cu vreme buna. La pranz am fost la Mall la film. Am vazut Wanted cu Angelia Jolie - o prostiuta de film, dar merita vazut pt efectele speciale. Anelina insa arata oribil la corp. Atat de slabaaaaaa.... Numai piele si os. Si cand te gandesti ca pe ecran pari mai gras decat in realitate....

Anky, multam de treaba cu mancatul des. Am bagat-o la cap, poate o si aplic...

Mamicadulce la multi ani si tot ce-ti doresti!


Tzuni mic si drag si scump si pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Delidana? Io astept pozele din calatoria ta! Si raportul la sport! Eu azi am schimbat bateria la pedometru...

Gabrielama, esti mai bine azi?

Pe unde o fi Mik?



Tzuni mic si drag si scump si pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Carmen Sincer credeam c-ai dat o fuga la MamicaDulce pentru party.

Tzuni drum bun la mare si s-aveti parte de vreme frumoasa. Sa mai faci poze, da?

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yubi spune:

Salutare !Am venit mai repede din concediu ,datorita vremii nefavorabile ,dar am reusit sa vedem ce ne-am propus ( cu exceptia ,,babelor,, pt. ca erau cam 300 de persoane ,care asteptau sa se urce in telecabina si am abandonat ideea).Am fost la Castelul Bran , Cetatea Rasnov ,Poiana Brasov ,Sinaia ,Predeal si am avut cazarea in Azuga.Azi mi-am facut abonament la sala si am fost si la prima sedinta de .Nu va mai spun cum gafaiam si abia tineam pasul cu fetele sper sa ma tina cat mai mult aceasta tentativa si sa am si rezultate.Raportul pt. marti este - stagnare( desi nu ma asteptam ,pt. ca am cam facut abuz de cartofi prajiti )Un pt. toate fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

'Neata,

Yubi, bun venit inapoi.
Te astept la raport marti.
Felicitari pentru aerobic! De cite ori pe saptamina mergi?

Tzuni, te astept cu pozele si povestea cind vii de la mare. Apropo, cit stati?
Eu am fost la sala in fiecare zi de luni pina acum, voi merge si azi. Tinta mea este sa merg de cel putin 5 ori/saptamina; de 6 ori ar fi si mai bine dar sa vad ce fac in weekend...mi-am propus o zi libera de sala, sa-mi las corpul sa se odihneasca.
Mie mi-a plcut "Wanted", are o idee interesanta. Intr-adevar, Angelina arata ca un batz, era muuuult mai sexy in Tomb Raider, acolo arata a femeie.

Carmen, deci asa, suferi de lenevita. Ai gasit vreun remediu?

Hopes, lume noua, nu te-am vazut de muuuult.

Carina, cum iti e cu noul dinte?

Vio, spor la inot, tin pumnii sa fie vreme buna si "candidati" putini.

Zuzi, deci, cind te inscrii la sala?


www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput