Shoppaholicele Redouto-masochiste (108)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

kokiy, Exact asa as fi zis si eu! Mai desteapta, eu am luat si pe fond alb cu dungi negre si pe fond negru cu dungi albe si una rosie... Oribile! O prietena mi-a spus ca mi le vinde ea la servici....ok...cere si tu 10 lei pe una, poate merge... Si mi le-a vandut pe TOATE s-au batut colegele ei pe ele... cu 15 lei Mi-a spus ca daca mai avea le vindea...si e vb de o mare institutie , nu orice loc de munca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Inex, mersi, cred ca o scot din cos...
Eu am o bluza plasticoasa din aia, dar in v, cu dungi...Nu m-am atins de ea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

quote:
citat din mesajul lui claujro

kokiy, Exact asa as fi zis si eu! Mai desteapta, eu am luat si pe fond alb cu dungi negre si pe fond negru cu dungi albe si una rosie... Oribile! O prietena mi-a spus ca mi le vinde ea la servici....ok...cere si tu 10 lei pe una, poate merge... Si mi le-a vandut pe TOATE s-au batut colegele ei pe ele... cu 15 lei Mi-a spus ca daca mai avea le vindea...si e vb de o mare institutie , nu orice loc de munca.



cum draq le-a vandut....ca mai scrie si made in bulgaria pe ele

Razvanel soricel

Kokiy mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Uite asa... Poate unora le place plasticul, nu stiu... Plus ca nu aveau nici o eticheta. Eu luasem si de-alea cu umerii goi si de-alea cu decolteu in V... Acum deja stiu, cand vor veni coletele din 1, tot ce nu-mi vine sau e urat i le dau ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Eu am observat ca unora dintre occidentali le plac in mod deosebit "plasticoasele" spre deosebire de noi care punem pret pe fibre naturale si vascoza. Daca dati o cautare la redoute pe oricare ebay e lesne de vazut ca vand preponderent produse pe care noi nu le-am cumparat niciodata si nu pentru ca ar fi prea scumpe, ci pentru ca nu sunt pe gustul nostru. Se pare ca le plac pentru ca se spala usor si nu trebuie calcate

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Adev e ca la astea de plastic nici nu iese culoarea ca la maleta aia pestrita si mai faci si economie la calcat rufe

Razvanel soricel

Kokiy mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

n-a venit nici coletul meu de pe 1 iulie a fost mama la posta dar degeaba nu era venit

tania multumim, asa e, crestem mari mai ales eu deja am aproape 13 kile dar ma amuz si eu cand ma vad in oglinda cat sunt de bolfoasa





27+ DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Nici ale mele din 1 nu au venit si eu am fost la posta si nimic...Poate luni, maine nu lucreaza aia de la OP-ul meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Pentru ca nu am mai plecat azi (a fost greuuu sa luam o decizie unde), am fost un pic pana in Mall-ul din Vitan..
Am zis ca in casa tot e cald, in magazine e mai racoare si imi mai clatesc ochii cu cate ceva...

Am intrat la Promod, vazand ca au afisate reduceri de 70%...
Aiurea, niste bluzite din bbc, nu foarte deosebite, cica reduse 80 Ron, unele 130 ron, fustele la fel...

pai astea-as reduceri????!!! Io m-am disciplinat si nu mai trec de 5E neam
Asa ca m-am ales doar cu pereche de papuci de la un magazin nici nu mai stiu cumii zice...nu foarte cunoscut...dar sint usori, din piele si i-am luat cu 80RON.
In rest, nici nu m-a dat pe spate nimic si nici preturi prea "prietenoase" nu am vazut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Clau, pai eu nu la coectie noua pe Aubenais ma refeream ci la colectia aceea de toamna pe care o prezinta ei!

Mergi la inceput