Shoppaholicele Redouto-masochiste (108)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Nu am primit nici eu coletele din 1...Am fost si la posta sa intreb...
A primit cineva (stiu ca ati comandat-o) rochita asta?
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4224485&SizeCode=00044&Quantity=1&PersText=&ItemId=39&Mode=Update&Single=true&ksource=-1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Ar fi interesant sa aflam care sunt sau care este cel mai urat lucruru comandat pe LR....bineinteles ca gusturile nu se discuta,dar asa o sa aflam de ce nu ne-a placut acel lucru si poate cineva se va gandi de 2 ori inainte sa-l comande...

La mine cel mai urat lucru este http://www.laredoute.fr/vente-le-t-shirt-bandeau.aspx?productid=324070904&documentid=555908&categoryid=0&single=false&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=12&prodcolor=1 ,dar la cati bani am dat pe el ...este un material plasticos si lucios...l-am luat si pe negru ...nici de pomana n-am cui sa-l dau

Razvanel soricel

Kokiy mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

ok am inteles alina si monica sincer pana la prima purtare mie imi place chiar e ok si materialul...acum sa vedem daca ma inegresc si eu pe sub unghii





27+ DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inex spune:

quote:
citat din mesajul lui cristinacsa

Nu am primit nici eu coletele din 1...Am fost si la posta sa intreb...
A primit cineva (stiu ca ati comandat-o) rochita asta?
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4224485&SizeCode=00044&Quantity=1&PersText=&ItemId=39&Mode=Update&Single=true&ksource=-1


www.flickr.com/photos/23718908@N05/sets/72157603964285199/" target="_blank">pantofiori


Eu am luat rochia aia.Mie nu-mi place nici materialul,nici cum sta,nici culoarea dar cum gusturile nu se discuta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Pentru mine www.laredoute.fr/vente-ballerines-active-wear.aspx?productid=324098592&documentid=555908&categoryid=32411507&single=false&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">astia sunt de departe cel mai urat produs. Si acum ma intreb cum au pus eu pret neredus 30 de euro cand nici pentru 1 euro nu i-as mai lua

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dari_Scumpi spune:

Pentru Nushu:

sandale f misto dar nush cum de am facut si am luat 39 si-mi sunt mari chiar si cu picioarele mele umflate...daca le vrea cineva...

Le vreau eu!!! Am vrut sa iau si n-am mai gasit nr...
Eu port un 38-39, so... ma gandesc ca mi-or fi bune...
Tu cat porti? 38 fix?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
citat din mesajul lui Dari_Scumpi

Pentru Nushu:

sandale f misto dar nush cum de am facut si am luat 39 si-mi sunt mari chiar si cu picioarele mele umflate...daca le vrea cineva...

Le vreau eu!!! Am vrut sa iau si n-am mai gasit nr...
Eu port un 38-39, so... ma gandesc ca mi-or fi bune...
Tu cat porti? 38 fix?





eu port 37.5 spre 38 depinde de papuc de calapod etc...daca vrei le masor





27+ DAVID

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

stiu ca am stat mai mult in umbra, v-am citit si m-am distrat copios mi ales cu chiloteii decupati!

Astept 2 comenzi - de pe 4 si 10 iulie - dar parca ma mai mananca palma de o comanda si caut inspiratie in linkurile voastre.

NUSHU, nu imi vine sa cred cat de "mare" te-ai facut, adik in cate saptamani esti deja! Mai ai putin si il vei tine pe bebe in brate!


Sondaj:
Rascolind LR, uite peste ce am dat:
http://www.laredoute.fr/vente-collier-rock-long70-cm.aspx?productid=324130143&documentid=346108&categoryid=47894838&single=false&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16
'la ce pret ar trebui sa fie pentru a-l cumpara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

quote:
citat din mesajul lui tania-z

stiu ca am stat mai mult in umbra, v-am citit si m-am distrat copios mi ales cu chiloteii decupati!

Astept 2 comenzi - de pe 4 si 10 iulie - dar parca ma mai mananca palma de o comanda si caut inspiratie in linkurile voastre.

NUSHU, nu imi vine sa cred cat de "mare" te-ai facut, adik in cate saptamani esti deja! Mai ai putin si il vei tine pe bebe in brate!


Sondaj:
Rascolind LR, uite peste ce am dat:
http://www.laredoute.fr/vente-collier-rock-long70-cm.aspx?productid=324130143&documentid=346108&categoryid=47894838&single=false&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16
'la ce pret ar trebui sa fie pentru a-l cumpara?

Tania & Anna Sofia (20.09.2007) & "Che" Stefan (17.12.2005)

www.pensiuneafortuna.ro" target="_blank">Cazare in Sibiu



La cat sunt eu de rockista mi se pare tare chicios...pai argint cu auriu..plus perla...plus nus' ce funda de satin ....la banii astia bag o comanda de 10 produse

edit:nici daca-l baga k kadou nu-l comand


Razvanel soricel

Kokiy mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)

Mergi la inceput