Shoppaholicele Redouto-masochiste (102)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ANKA-iasi spune:

i-as tine cu placere,ca-s topita dupa pisici,da ale mele is releeeeeeeee si bataioase nici o sansa de musafiri din aceeasi rasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

viki mersi beau orice la ce noapte am avut am ajuns la urgente la 2 de noapte cu urechea care ma dispera efectiv...stiti voi vechea mea otita care naiba s-o ia nu reactioneaza la niciun tratament vrea doar sa-mi faca zile negre si atat...se mira si dr cum de nu scap de ea si acum mare lucru n-a putut sa-mi dea decat olynth pt nas si spray cu apa de mare deci mai am de asteptat pana nasc pe urma vad ce fac

mersi pt codul dat ieri de fdp o 45381 merge intr-adevar cu un prix mini neredus si ce alt prix mini puteam sa bag eu in cos decat niste bodyuri de bebe??

va las ma duc sa dorm ca-s rupta



24+ DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by Viairo

neata! io dau o pentru Nusha, nu cred ca-mi bagam nasu' pe aubaines in ziua aia, nici pe site cred. oops! nu are voie berica, hai un suc!


Lasa draga, cred ca merge si-o bere, sa-l invete pe David cu "greutatile" de mic

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

quote:
Originally posted by nushulica

viki mersi beau orice la ce noapte am avut am ajuns la urgente la 2 de noapte cu urechea care ma dispera efectiv...stiti voi vechea mea otita care naiba s-o ia nu reactioneaza la niciun tratament vrea doar sa-mi faca zile negre si atat...se mira si dr cum de nu scap de ea si acum mare lucru n-a putut sa-mi dea decat olynth pt nas si spray cu apa de mare deci mai am de asteptat pana nasc pe urma vad ce fac

mersi pt codul dat ieri de fdp o 45381 merge intr-adevar cu un prix mini neredus si ce alt prix mini puteam sa bag eu in cos decat niste bodyuri de bebe??

va las ma duc sa dorm ca-s rupta



24+ DAVID



Nushu, tinem pumnii sa scapi mai repede de otita asta urata!
Ma bucur ca ti-a mers codul ieri!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by ANKA-iasi

i-as tine cu placere,ca-s topita dupa pisici,da ale mele is releeeeeeeee si bataioase nici o sansa de musafiri din aceeasi rasa


Matzele tale is fetite? Ca-i trimit pe ai mei sa le faca curte, chiar daca acu's eunuci

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

nushu, sanatate multa!

miki, vin duminica in oras...de-abia astept, imi vine sa ma impusc aici, de 2 saptamani sunt singura cu copiii. Ii trimit la bunica si ma relaxez si eu.


Edit: am un cec de 24 euro, primit la reducerile din iarna cand nu a ajuns un colet (punga adica) si le scriu sa intreb daca pot face o comanda cu cecul si-mi raspunde kelly ca pot doar daca cecul e in euro . Precis nu a inteles ce am vrut s-o intreb. Astept sa ajung acasa sa le trimit nr cecului si produsele pe mail, poate imi valideaza comanda. Nu am mai dat niciodata comanda cu cec, pe mail...sa vad daca reusesc sa-i fac sa inteleaga ce vreau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by claujro
kelly ca pot doar daca cecul e in euro .


Alta prospatura tampitzica de-a LR-ului. Oare le cauta mult pana le angajeaza?

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Claudia,da-i tema asta cu CEC-ul direct Sabinei,ca ea are experienta.Numai eu am dat asa 4-5 comenzi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANKA-iasi spune:

is fetite da...tot asa,fara nevoi de pretendenti dupa operatiile de rigoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by ANKA-iasi

is fetite da...tot asa,fara nevoi de pretendenti dupa operatiile de rigoare


Da' o prietenie platonica le strica? Mai socializeaza si ele, draga!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput