Shoppaholicele Redouto-masochiste (101)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvias spune:

Buna fetelor!

Eu sunt mai noua in "redouteala", asa ca m-am incurcat incercand sa dau o comanda. Nu imi da voie sa validez comanda aparand mesajul:
"Vous ne pouvez pas acheter plus de trois articles personnalisés dans la même commande. Merci de supprimer des articles personnalisés de votre commande."
Imi puteti spune cum sa fac sa dau comanda totusi?

Multumesc

Silvia, mami de David grasun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANKA-iasi spune:

offffffff macar primele pachete sa ajunga ca de alea chiar mi-ar parea rau dar daca de ex nu mai au 2-3 produse din 15 comandate iti trimite bon numai pt alea nu?nu pt toata comanda...cred.acum deh asta e,nu m-am putut abtine,ca la rotunjimile dobandite in ultimul timp garderoba mea e egala cu 0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama1357 spune:

quote:
Originally posted by silvias

Buna fetelor!

Eu sunt mai noua in "redouteala", asa ca m-am incurcat incercand sa dau o comanda. Nu imi da voie sa validez comanda aparand mesajul:
"Vous ne pouvez pas acheter plus de trois articles personnalisés dans la même commande. Merci de supprimer des articles personnalisés de votre commande."
Imi puteti spune cum sa fac sa dau comanda totusi?

Multumesc

Silvia, mami de David grasun



produsele la care se refera de obicei sunt in chenar portocaliu sau rosu nu mai stiu... daca nu suntin chenar vezi ca sub livracion a domicile scrie produit personalise...
si eu am patit asa cu noste produse care erau in cos si apoi le-am modificat marimea... stergele si incearca sa le bagi direct cu marimea care iti trebuie... daca nu accepta inseamna ca mai trebuie sa stergi din ele!
pa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_dm spune:

Va pupic, fetele!
Sunt in delegatie si abia acum am dat de net si evident primul lucru...sa trec sa va pup...

Am vazut acum si preturile de LR dar multe sunt epuizate....am aruncat repede 2-3 chestii, sa vedem....Dar nu am tp sa stau mult sa cotrobai. Of!

Aveti un cod si pt mine???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

www.laredoute.fr/vente-cardigan.aspx?productid=324081671&documentid=555908" target="_blank">
matase si casmir
de la 100 euroi la 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
Originally posted by Lorenza

Iote:
http://www.laredoute.fr/vente-sandales.aspx?productid=324086218&documentid=555908&categoryid=0&single=false&hasnext=1&hasprev=0&direct=false&pagesize=12&vsn=lesaub&prodcolor=1



pana am mai pus io in cos produse pana la 10 euro s-au epuizat. ca si alte 5 chestii ce pareau faine si moka

si totusi am bagat pt mama o groaza de prostioare, intre 0.40-2euro de pe aubaines. total 16euro. daca macar jumate or fi ceva de capul lor... atunci mama mea va fi happy


Marc 1+ si Ianis 3+

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

www.laredoute.fr/vente-sandales.aspx?productid=324082240&documentid=555908" target="_blank">cute si sandalutele astea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

quote:
Originally posted by rall

www.laredoute.fr/vente-cardigan.aspx?productid=324081671&documentid=555908" target="_blank">
matase si casmir
de la 100 euroi la 1


Asta e chiar misto. da marime prea mica sau prea mare pt mine

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

tocmai am validat comanda,16 produse !!!!!!

am folosit cod pt cadou 78417 sac bronze!acum ma pun pe asteptat!

reducerile de azi au fost mai ok decat sapt trecuta!!!!!!bine ca am asteptat!

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput