*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (93) ***

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danadc spune:

Sarcina usoara Nushu!

Astept colet din 29 apr cu f. multe produse si ma mananca degetul sa mai bag una....


De regula, coletul ajunge la mine in 10 zile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Cami....pun linkuri diseara....ca acum am f multa treaba ...
Aseara nu m-a lasat Mateea de loc la calculator....

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Vreau comanda mea din 20.04! Era voluminoasa si scumpaaaaaa, trebuie sa ajunga, mor daca si asta se pierde pe drum! Ma las de redouteala! Am zis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

quote:
Originally posted by claujro

Vreau comanda mea din 20.04! Era voluminoasa si scumpaaaaaa, trebuie sa ajunga, mor daca si asta se pierde pe drum! Ma las de redouteala! Am zis!




Hai mai Clau, chiar asa???!! Eu nu cred ca o sa rezisti tentatiilor in perioada reducerilor!!!

Eu zic sa nu mai fii ingrijorata, mai ales ca era atat de voluminoasa. MIe comanda din 4.02 mi-a venit pe 9 martie... dupa care au venit una dupa alta, in fiecare zi!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_dm spune:

Va pup, fetele!

Am disparut cateva zile...dar aici sunt!

Punguta mea are 7 zile de intarziere. Incerc sa nu ma stresez prea rau...
Am scris un mail...raspuns, evident cu "nu va ingrijorati, o sa vina el" bla,bla...Am mai asteptat si am scris un alt mail, mai de "dulce"...inca nu am raspuns.
Am fost la locul de livrare, fetele de acolo au spus ca intarzierile se pot datora si zilelor libere (a fost liber de 8 mai si de obicei francezii fac "podul", adica isi iau liber si vinerea...deci nimic nu misca de miercuri). Acum, coletele care erau deja pe drum...habar nu am, depinde pe unde au ajuns, ca pe aici toti au liber zilele astea.

Am mai vorbit cu alte persoane care asteptau pachete. Nu stiu daca la noi s-a intamplat lucrul asta, dar fetele s-au plans de faptul ca au avut iesiri de sume mai mari decat comenzile date. O d-na spunea ca a facut o comanda de 20 euro si i-au fost scosi 120 euro....
Deci, atentie, verificati mereu!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Deci, sa revenim....
In sacosica VOLUMINOASA di 20.04.2008...am avut:
1. www.laredoute.fr/vente-3-t-shirts-bebe-fille.aspx?productid=324112833&documentid=414708&categoryid=22910743&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">celebrele tricouri de anul trecut-mar.94....f frumusele
2. www.laredoute.fr/vente-2-t-shirts-bebe-okaou.aspx?productid=324130395&documentid=207608&categoryid=22910743&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank"> set tricouri - dragute, cel cu maneca scurta este superb.mar.94.vin f bine
3. www.laredoute.fr/vente-blouse-bebe-fille-rayee-a-l-heure-anglaise.aspx?productid=324132161&documentid=207608&categoryid=22910743&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank"> bluza de vara - mar.94, frumoasa, subtire, vine cam fixa pe dolofanica mea
4. www.laredoute.fr/vente-2-t-shirts-bebe-fille-a-l-heure-anglaise.aspx?productid=324132117&documentid=207608&categoryid=22910743&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank"> set tricou+maieu - f frumoase, marimea94...vin f bine...merita banii
5. www.laredoute.fr/vente-jean-bebe-fille-slim-okaou.aspx?productid=324139645&documentid=207608&categoryid=22910743&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank"> blugi mulati - mar.94...ii vin f bine...ii dau un aer de domisorica
6. www.laredoute.fr/vente-short-bebe-fille-okaou.aspx?productid=324116326&documentid=207608&categoryid=22910743&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank"> pantaloni scurti - mar.94, kaki, vin cao fustita plisata, f frumosi.
7. www.laredoute.fr/vente-twin-set-cardigan-et-debardeur-a-l-heure-anglaise-bebe.aspx?productid=324132153&documentid=207608&categoryid=22910743&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank"> Twin-set - mar 94, parca e un pic largut, f frumos, culoarea la jacheta un pic mai stearsa ca in poza.
8. www.laredoute.fr/vente-blouson-enfant-prix-mini.aspx?productid=324130506&documentid=207608&categoryid=22910743&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank"> geaca de vara - mar.94, ii vine f bine acum, pe vernil, cam fosnitoare, merge pt vara...ca o jacheta de ploaie.E f frumoasa.
Am mai avut un castel Barbie- destul de mare- superb, cu pisici, papusa,castronele pt pisici, si multe alte minunatii ...la vreo 7 euro...redus 67% parca...de care Mateea e f incantata si nedezlipita.Nu il mai gasesc acum.


Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

65129- reduce 10 euro, fara MINI. Merge si pe preturi deja reduse.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

quote:
Originally posted by claujro

Vreau comanda mea din 20.04! Era voluminoasa si scumpaaaaaa, trebuie sa ajunga, mor daca si asta se pierde pe drum! Ma las de redouteala! Am zis!


Clau,si eu astept din 20 si 23.Azi,cand am venit de la serviciu,nici n-am bagat masina la garaj,convinsa ca am aviz si ca o sa mai am un drum de facut ,dar!Sper ca luni sa apara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami30 spune:

fetelor comanda mea din 24 aprilie a ajuns azi direct la usa si nici macar nu locuiesc in bucuresti, deci ma gandesc ca la capitala e traficu' mai mare si ajung mai greu. Dar trebuie sa vina!

cami




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Lorenza si eu sper ca luni sa apara. Daca nu ii pot zice adio! Mi-e asa o sila sa ma mailuiesc iar cu ei.

Am o prietena careia nu i-a venit un colet din urma, finei mele de asemenea....mi-e ca taie iar macaroana francezii. Deja sunt destule colete pierdute prin preajma.

Mergi la inceput