*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (93) ***

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns devia spune:


Am intrat si eu in hora am dat ieri o comanda si acum astept cu sufletul la gura sa vad ce am comandatsper sa imi placa



www.slide.com/r/oArgv-ggoj_39SFm_TjmCbCBbJus9hgS?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Neata fetelor.
Nushu, felicitari si bine ai revenit.

Si eu apar din ce in ca mai rar, cred ca mi-a cam trecut redouteala, Doamne ajuta sa fie asa! Ultima comanda a fost din 24 Aprilie si am primit ieri aviz pt ea.

Cod nou: 30147 sau 30155 - -15E din 25E + fdp 0 daca comanda e mai mare de 40E.

Clau, eu am cumparat pastilele alea si am luat cateva zile inainte de Paste si chiar au efect daca esti hotarata sa tii regim. Adica daca iei 3 pastile si astepti cam o ora inainte de masa, mananci mai putin ca nu-ti mai e foame. Problema e ca eu nu mananc de foame, sunt addicted la dulciuri si sandwich-uri asa ca dupa ce a venit Pastele, am dat iama in toate si am uitat de pastile. Asupra mea n-au avut efecte negative - dureri de cap, insomnii... dar nici nu am luat foarte multe 3 dimineata si 3 seara vreo 5 zile.


http://andrei.seek-on.com/ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena.2006 spune:

Nushu felicitari, sa ai sarcina usoara si un bb sanatos!Frumos nume ai ales pentru el.

Astept un colet din 22.04.
Din ce spuneti se pare ca trebuie sa soseasca, sincer nu mai am rabdare, ce sa mai zic de soata care ma intreaba in fiecare zi daca avem aviz in cutia postala...

Am iar cosul pregatit si nu stiu ce sa fac...ca ma tenteaza, sa dau comanda, sa n-o dau...

Elena M.&Adrian Atit de mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Croco, suuuper coduri !


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Intru in panica deja. Comanda din 20 nici urma de ea.

La pastile, ma mai gandesc....poate le voi incerca, poate nu...nu sunt hotarata. Mi-a ca dau banii degeaba si nu le pot inghiti cum am facut cu Herbalife de am dat 100 euro si apoi le-am dat cadou.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Croco sarumana pentru coduri, am folosit unu din ele si am luat adidasi pt fecior, mi-a redus 15 E(din pretul intreg) si FDP0

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Mie nu mi-a sosit nici comanda din 15.04 (una din ele, ca am avut 2), plus ca mai am si din 18.04 si din 24.04.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

....am luat coletul....de fapt sacosica voluminoasa...din 20 aprilie....
...eu intrebam la colete daca am primit ceva...cand colo era de fapt o scrioare VOLUMINOASA care astepta de vreo 2 zile sa vina detinatarul...adica eu....dupa ea.
Am luat numai pt fata...superbe toate.....

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adeea_ro spune:

eu inca mai astept comanda din 19.04.
de obicei le primeam in 8-10 zile. acum a fost Pastele la mijloc dar parca tot e prea mult ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Ella , si mie mi-e dor de perioada aia. Din pacate lucrurile au fost tare urate cu noi in ultimul timp si nu mi-a mai ars de cumparaturi. Dar sunt alaturi de voi cu sufletul si citesc atat cat pot.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput