Nou stil de viatza (205)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Tzuni prefer un suc (berea nu-mi place).
Intr-adevar emani optimism. Mai ales cand vad ca nu sunt singura dependenta de munca.

Maine plec la Brasov, asa ca nu stiu daca mai intru maine dimineata. Daca nu, va urez un sfarsit de saptamana cat mai placut si insorit, si un week-end cat mai plin.

Va las acum.
Pup toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Am uitat, Carmen , am votat subiectul!

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

quote:
Originally posted by violeta70

Am uitat, Carmen , am votat subiectul!




:))), inseamna ca-ti place de noi, nu-i asa? si drum bun maine!


_
Carmen, cu Iustin (5.06.2004) & Teodor (6.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Tzuni, puuuup. Copii veseli sunt foarte agreabili.
yubi, n-am stiut ca fetita ta e adoptata. Sa va traiasca ! (eu admir pe toti cei care adopta copii, mi se pare cel mai generos)

Am vazut poze faine cu (b)Marilena.

Am votat subiectul. ( asta ca sa nu puna serifa biciul pe mine).

Mamica dulce[/b], eu cred ca ai intrat intr-o faza de stabilizat greutatea si ca nu trebuie sa-ti pierzi rabdarea.

Eu am frisoane si fruntea calda, o sa ma bag in pat cu o carte.

Va pup de noapte buna.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Am bagat si eu un ochi inainte sa merg la culcare, am avut musafiri si nu am mai avut cand sa intru.
Ma bucur ca v-au placut pozele...Tzuni m-ai dat de gol nu stiam cum sa ascund mai bine suncile. Cand vad in poze ca ma revars imi vine sa urlu, asa ca prefer sa fac eu pozele si rar sa fiu pozata. Chestie de pasarele la mansarda
Hopes vazut si pozele tale, Edi este un frumos...de fapt sunteti o familie frumoasa.
Cuscra iti sta tare bine cu ochielari. Sper sa iesi curand din pasa proasta, mie mi-a facut tare bine mini vacanta asta. Nu te mai gandi la ce spune lumea... diferenta dintre mine si sotul meu este de 11 ani, au fost discutii la inceput dar s-au convins ca nu asta conteaza.
Claudia se descurca si baiatul meu, ce sa faca? dar Mara are un loc aparte in inimioara lui. I-am aratat pozele azi, si ii place la nebunie parul ei. Si eu urmaresc cand am timp "inima de tigan", ma distrez.
Delia ma bucur ca te-ai simtit bine, asteptam poze.
Violeta drum bun.
Dordia si mie imi place mult poza aceea.
Tzuni distractie placuta maine.
Zuzi cum mai esti?

Merg la nani...noapte buna fetele!



Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

quote:
Originally posted by Mik

Am votat subiectul. ( asta ca sa nu puna serifa biciul pe mine).



mai, dar ce va temeti de biciul meu fermecat, . Nici nu stiu pe unde l-am pus...

sanatate si o noapte linistita.

_
Carmen, cu Iustin (5.06.2004) & Teodor (6.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Mik, multa sanatate, ai grija de tine.

Tzuni, ma bucur ca te bucuri ca m-am intors. Pupici lui Meri.

Carmen, Crys, acum lucrez la poze, trebuie sa le micsorez ca sa le pot pune pe site si imi ia o gramada de timp.

Va pup.

www.wrongspelling.com/album/" target="_blank">Pozele mele * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Fetelor sa ne fie de bine sarbatorile si de la mien : Hristos A Inviat!
Doamne ce de poze am vazut si ce de copii frumosi si mamici madre.
Dragelor sunteti toate niste frumoase si-aveti niste puiuti scumpi.

Dordia inca o data sa-ti traiasca Tudorel ca-i frumusel tare si daca-i si cuminte asa cum spui cred ca esti o fericita.

Mephala si tie iti sta tare bine intre baieti. Sper ca Teo se simte mai bine si nu mai are febra.

Crys ti-am vazut pozele si nu-mi vine s acred ce mult ai slabit. Arati super.

Mik tu tot pustoaica ai ramas. Bravo tie! CUm iti mai e tensiunea?

Tzuni ceva poze cu Maria de Pasti? Sa stii ca noi de mutat ne-am mutat dar de despachetat ... inca mai am. Dar daca vrei sa tragi o fuga sa m-ajuti, te-astept cu drag.

Crystina si Cami sper c-ati avut si voi sarbatori frumoase si-ati petrecut cu bine alaturi de familie.

Marilena frumoase poze si Mara e chiar o Augusta ( a se citi printesa, imparateasa, etc). Si tu arati super, mai. Zau daca mai trebuie sa slabesti.

Vikinga n-ai petrecut traditional, n-ai petrecut dar ceva poze nu ai?

Mamicutzo, bunicutzo sa-ti traiasca nepoatele si sa le "mariti" repede. Sau vrei sa le pastrezi pe toate? Felicitari pentru Marc si IQ-ul lui. Las c-o sa-si dea drumul si cu vorba de n-ai sa mai stii de tine.

No dragelor va pup pe toare sincer. Am citit tot dar nu mai am timp s araspund. Vreau s amerg acasa la Bella mea.




ZIETGEIST



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

CRISTOS A INVIAT!
Am vazut ca v-ati conversat destul de mult, desi va credeam plecate si petrecarete
Noi am umblat din casa-n casa si am mancat, baut, dansat...Nu am avut curajul sa urc pe cantar pentru ca inca mai avem intalneli si nu vreau sa-mi tai elanul
Merg sa din urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Violeta locul unde am fost au casute si cladiri in miniatura din toata Olanda foarte frumos.Drum bun si distractie placuta.

Tzuni asa e dar suntem de 4 ani impreuna si cand vezi ca tot nu le tace gura ajungi sa te saturi.Si asa mai scrie mesaje lungi ca ma incarci de energie.

Carmen eu am votat de aseara subiectul dar de scris nu am mai avut puterea,vezi ca si mie imi e frica de tine.

Cuscra eu ma gandeam ca ginerica si-a gasit pe altcineva.

Mik arati asa de tinerica in poze.

Yubi nici eu nu stiam ca fetita e adoptata .Si asa sa nu pleci de la noi sa mai scrii aici si sa vii si cu poze cu burtica.

Mamica dulce la concurs nu stiu daca ma mai bag.

Zuzilici multumesc de aprecieri si sa ai multa putere cu soacra ca stiu eu ca ai nevoie.Si vin eu sa te ajut sa scoti lucrurile.

Carmen E si eu azi ma petrec de ziua regini si maine dar ieri m-am urcat pe cantar si elanul imi e taiat dar parca de dimineata imi venise din nou si stiu ca de luni am sa ma fac cuminte.

Anda tot pe drumuri esti?

Delia eu am sa vad pozele mai tarziu.

Gata mi-am facut norma pe azi ca acusi plecam de acasa si venim pe la pranz si vreau sa fac ceva in gradina si va pun si cateva poze ca sa imi admirati munca.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput