Bucurii de sept-oct 2006 (120)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

AdinaF, petrecere frumoasa la ziua finutei!

Sandra, am admirat si eu Printesa ta dormind.

Flavia Ramona, tare-i rau sa nu poti iesi afara, mai ales ca se sta 2 saptamani in casa, parca, nu?

Sephora stiam ca e ocupata cu "business-ul". Cuscra ei ne mai tine la curent cu ce face.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

LA MULTI ANI!!! tuturor florilor care-si serbeaza ziua numelui si petrecere frumoasa!

Sandra dragut patutul dar si mai draguta e Gargarita cum doarme

Flavia mititelul bubos tot e scump, sper sa treaca cat mai repede zilele si sa iesiti la aer

mephala imi pare rau sa aud ca Iustin a facut febra, cum se mai simte, i-a mai trecut?

Lili esti tare simpatica cu prescurtarile tale, noroc ca ne dai se explicatia ca daca nu ne-ai lasa in ceata

Roxana ce intamplare urat ai avut ieri, bine ca a trecut si nu s-a intamplat nik rau

Adina sa-ti traiasca finuta si petrecere frumoasa


*************************************************************

Anca, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Sa va spun ce-am patit eu aseara...am fost in Carrefour si am tocat o gramada de bani, bine si "frumos" pana sa ajung acasa. Pe drum tot ma gandeam ca am platit cam mult si nu-mi iesea la socoteala, iar cand am verificat bonul m-am speriat. Luasem o sticla de suc iar pe bon erau taxate 11 sticle , imi venea sa ma dau cu capul de pereti, iar inapoi nu ma puteam duce ca deja era trecut de ora 23.00. i oricum daca mergeam nu rezolvam nik ca nu puteam dovedi...asta e.
Deci sa aveti grija ca astea de la casa mai baga in plus produse si sa nu luati si voi teapa, ca eu am mai patit din astea si la alte supermarket-uri.

Va las ca plecam in vizita. O seara placuta

*************************************************************

Anca, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Scumpik_lui, poti sa incerci sa revii la magazin, daca ti-e aproape de casa, vezi ca pe bon este trecut si numele casierei. Te duci la ea direct, sigura pe tine, si-i spui ca ti-a gresit bonul. Macar sa-ti dea celelalte 10 sticle.


Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Si la Iasi e frumos, am iesit afara cu Maria, tare-i place, iar diseara face baita, ca n-a facut de muuuulte zile, nu zic cate.


Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

VA pup fetelor

La multi ani tuturor care asi serbeaza azi ziua onomastica!

Noi suntem bine,sanatosi si tare vorbareti,lui M nu-i sta gura o clipa,toata ziua vorbeste si repeta tot ce spunem noi,in ambele limbi.Nu mai vrea sa iasa cu Petra afara asa ca jumatate din zi o pierd lucrand ,dar o castig stand si jucandu-ma cu el.
Cum va informeaza cuscra lucru en-gross.Si pe mine ma informeaza cu nouatile de aici ca sincern n-am timp sa stau sa citesc tot din urma dar sunt la curent cu tot.
O sa va arat ceva poze si de la noi NOI
Sper sa revnin cat mai curand.Va pup pe toate de la A-Z si mai ales pe cele care intreaba de noi,sunteti niste dragute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Gety, a dat sotul peste o farmacista dragutza care i-a dat 3 pastilutze de fenobarbital. I-am dat una si nu cred ca-i mai dau deloc.
Impachetarile sunt apa de ploaie la noi, nu scad febra....

Scumpik, multumim, suntem la fel, cu febra care creste suspect de repede, la 4 ore.
Of, nici nu stiu ce sa-i mai dau. Mai rau, acum pe seara a facut si Teodor febra.

Andra, am trecut pe locul 2.

va spun maine dimineatza cum am trecut peste noapte...

hit me with stars!www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Buna dimineataaaaa!

M-am culcat ILEGAL de devreme (adik 12) si de la 6 nu am sooomn. O fii si luna plina de vina?!




_

ANDRA, mami de gargaritza (10oct2006)
16kg lost 7kg to go until the NEW ME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Cuscroooo, io nu pot vedea pozele.

Mephala, cand se termina votarea? Am "sfatuit" 2 prietene de care mi-am adus aminte ca-s membre Dc sa va voteze , chiar nu pricep ce cauta acea poza pe locul1...




_

ANDRA, mami de gargaritza (10oct2006)
16kg lost 7kg to go until the NEW ME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Alexutzo, ce faci azi ? Ca io am un chef de plimbareee ...



_

ANDRA, mami de gargaritza (10oct2006)
16kg lost 7kg to go until the NEW ME!

Mergi la inceput