Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (48)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

nu cred ca vorbim de acelasi castronel - eu ziceam de cel di filmuletul 2

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka.san spune:



Salutare mamici si pitici

Ufff ce vreme urata... ce rau imi pare ca nu am putut iesi azi
In schimb am stat in casa si am facut mancare pentru ca Andrei a dormit 2 ore - de obicei doarme atat doar afara....

Si am reusit sa votez pozele din concurs. Mie nu-mi pasa de descalificari, de investigatii, de carcoteli, de scandal.... m-am uitat, mi-a placut si am votat pt Anca, Miha si Aralia. Mai e cineva?

Victo taaaare dulcic baietel ai... si carut ca al nostru (vorba lui buni sa nu se deoache ),

Cami, ai mai fost afara? As mai vrea la intalneala dar e asa uraaat si sunt si putin racita.... Vreau sa o vad si peLala cand vine soarele.

Intentionez sa ies de doua ori pe afara - pe la 10-12/13 si apoi de la 16.



Anka si Andrei (17.12.2007)


poze Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by ellis

nu cred ca vorbim de acelasi castronel - eu ziceam de cel di filmuletul 2

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

POVESTEA NASTERII


aaaaaa......erau jeleurile lu' tati


anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Votam dinnou la concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ram0nica spune:

Cum fac ca la semnatura, sa atasez de numele baieteluilui link-ul catre albumul de poze facut pe Webshots? Am activat si albumul de aici, dar nu stiu cum sa adaug pozele .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka.san spune:

Am uitat sa zic insanatosire grabnica puiutilor si mamicilor raciti.

Si LA MULTI ANI !!!!! pentru:

* Joshua Raphael (Pufulet74)
* Andrei (Dany26)
* Ilana Andreea (adelamaria)
* Eva Elena (andrabell) si
* Alex (anca_a).


++++ VALI !!!! La multi ani pentru ieri (scuze ca n-am zis la timp dar n-am intrat deloc), sa fi sanatoasa si fericita alaturi de iepurasul roz si de sot

Anka si Andrei (17.12.2007)


poze Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Multa sanatate lui Alexiss! Sper sa treaca repede.

Mihuta, imi cer scuze, acum am citit si eu cu atentie articolul, atunci eram cam grabita. Mai bine nu citeam decat superficial. :) Am citit articolul respectiv si altele legate de subiect si mi s-a parut foarte interesant. Pe tine te tenteaza sa incepi asa diversificarea? Eu inca nu sunt hotarata pt nicio directie si din cate imi dau seama nici Maria... nu si-a pierdut mai deloc din reflexul de supt, papa cu pofta si inca nu-si poate tine caputul asa cum as vrea eu, desi si-l sustine bine. In ceea ce priveste bagatul mancarii in gurita parerile sunt impartite, pentru ca ei au tendinta sa linga orice. Nici interesata de ce mancam noi nu e... se pare ca din punctul asta de vedere noi ne miscam mai incet. De cateva zile am aflat ca eu am avut ceva alergii cand eram mica (atunci se incepea diversificarea la 3 luni jumatate), asa ca nu ma grabesc nici eu deloc!
Sophia e interesata cat de cat de mancarea voastra? Da semne ca ar fi pregatita de diversificare? Am vazut ca puseurile de crestere ce pot fi confundate cu asta dureaza cam 2 saptamani.
Ma bucur totusi ca noptile sunt mai bune acum.

Azi Maria a inceput sa rada spre mine de cateva ori in incercarea de a ma face si pe mine sa rad. Imi place asa de mult!

Aralia, conexiunea la net e buna, oricum eu am 2 provideri... o fi vreun add-on care-si face de cap si se cearta cu forumul, ca pe alte site-uri nu am probleme...

Cami, ce mai face Stefania? Voi parca ati zis ca faceti pauza la diversificare, nu? In cat timp vrei sa incerci din nou?

Jasmin, pe unde esti?

Alina si Maria - 3 NOV 2007
Primul orice
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

quote:
Originally posted by ellis

nu cred ca vorbim de acelasi castronel - eu ziceam de cel di filmuletul 2

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

POVESTEA NASTERII


aaaaaa......erau jeleurile lu' tati


anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Votam dinnou la concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani



si lasati fata sa pofteasca?

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by anka.san
Si am reusit sa votez pozele din concurs. Mie nu-mi pasa de descalificari, de investigatii, de carcoteli, de scandal.... m-am uitat, mi-a placut si am votat pt Anca, Miha si Aralia. Mai e cineva?



Multumim!

Ecaterina,eu m-am uitat doar la voturile de la "2 picaturi" si de asta te-am omis.


Here It Goes Againwww.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">Curiozitate
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

quote:
Originally posted by ram0nica

Cum fac ca la semnatura, sa atasez de numele baieteluilui link-ul catre albumul de poze facut pe Webshots? Am activat si albumul de aici, dar nu stiu cum sa adaug pozele .



(url="LINK")BAIETEL(/url)
In asta inlocuiesti parantezele rotunde cu paranteze patrate si adaugi carnatul la semnatura.

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


POZE
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate
Copacul De Hartie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

quote:
Originally posted by Vasari


Aralia, conexiunea la net e buna, oricum eu am 2 provideri... o fi vreun add-on care-si face de cap si se cearta cu forumul, ca pe alte site-uri nu am probleme...



Are multe bube site-ul asta dpdv programare si design...e cam varza...si a tot crescut si i-au adaugat diverse, ar trebui sa-l refaca...
In schimb are forumul asta care ne tine legate aici

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


POZE
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate
Copacul De Hartie

Mergi la inceput