Flacai si Domnisoare de aug-sept-oct 2004 (128)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Am vazut pozele cu pici

Noi avem serbarea azi, la 4... Sper sa nu uit camera foto acasa... Si sa aiba acumulatorul incarcat... si bagat... ca mai fac de-astea...

Pana atunci cateva poze cu Elena fotomodeala... spre disperarea lu' ta'su: http://picasaweb.google.com/elianacalin/Iunie2008/photo#5209230623415292290



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Eliana, am vazut pozele cu printesa, e superba! am dat si mai in spate si i-am vazut dormind in scaunele de masina, oh....cred ca ce bine este cand se face liniste dupa 3 pitici vorbareti! Chiar ma gandeam ca de as mai avea numai unul atat de guraliv ca si Stefan cred ca mi-as lua campii sa vorbeasca pe rand sau deodata

oh....gata, tre sa fug


Stefan e mai bine...rosu in gat, dar inca persista febra


Ana - - mamica de bondar bzzzzz - cu aripi si acusor - Stefan de 3 ani si....
expozitia de lucrari
castelul de zapada

construim


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

salut,
am pus poze de la serbare.
http://family.webshots.com/album/563780772iTQdjs
Ana si Eliana v-am vazut puii, sa fie sanatosi, sunt frumosi foc, Elena cel putin te da gata din prima, are un parrrrrrr
o mai tunzi?
iti sta excelent cu el lung.
va pup

Mada 11+ ,un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

andreea da, in septembrie incepem gradi. A fost intr-adevar Nana la piata sambata, s-au dus sa mai ia niste pestisori si au mai si targuit cate ceva.

Eliana succes la serbare!

Raluca, mami de Ioana - Alexandra (10.10.2004) si 8+
Ioana la 3 ani
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Mada ce frumoasa e Ilinca!
Si ce aripi are, parca e Elina in Magia Curcubeului, de-ar vedea-o Ioana ar fi invidioasa ...

Raluca, mami de Ioana - Alexandra (10.10.2004) si 8+
Ioana la 3 ani
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Scumpa tare si cretzulina Elena. Asteptam pozele de la serbare!

Raluca, mami de Ioana - Alexandra (10.10.2004) si 8+
Ioana la 3 ani
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Eliana frumoase pozicile cu domnisoara fotomodel, lasa ca or fi ei taticii mandri, eu ma uit la Paul cand o vede pe Dia ,ar strange-o in bratze si nu ar mai lasa-o.

Mada si Ilincutza cat este se eleganta la serbare, cand ii vad parca ma intorc in timp sa retraiesc perioada serbarilor de la gradi, chiar daca nu erau asa fastuase pe vremea mea....

Ana si mesterul Stefan e dulcel acolo, am vazut si pozele cu lacul acela superb, poate ajungem si noi pe acele meleaguri ca sunt peisaje frumoase din cate vad.

Noi suntem de miercuri in Bucuresti cu treburi pe la firma, am luat-o si pe Dia, care este super incantata ca a venit si chiar cand veneam, la intrarea in Bucuresti,mi-a spus "daca ea s-a nascut in Bucuresti de ce nu locuieste acum aici, de ce stam acum la Piatra...." mi-a fost cam greu sa-i explic, desi am vrut sa primeasca un raspuns pe intelesul ei, insa m-a pus sa-i promit ca nu vand casa ceea ce ne-a socat ....probabil ne-a auzit vb pe noi ceva si ce o fi inteles ea.

Maine mergem in Cismigiu la petrecerea Itzy Bitzy , de la 16 poate mai vedem figuri cunoscute cine stie....



Danina si Diana - strengarita familiei

Poze 2006 DIDI -Terorista casei - 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Multumiiiim pt. complimente

Poze de la serbare incepand de aici:
http://picasaweb.google.com/elianacalin/Iunie2008/photo#5211384308302735154

A spus poeziile, dar fooooooarte incet... cel mai mult le-a placut partea cu dansatul... apoi au primit diplome, poze si lucrarile de peste an... ale Elenei sunt mai mult goale... ea a terminat grupa mijlocie... chipurile... asa ca in vara desenam, coloram fisele goale... ca din toamna e grupa mare...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

neata,
fetele am si eu o intrebarea , daca nimeni din familie nu face pomana azi, eu pot spala????
ca nu m-m lamurit deloc.
RAluca, rochia chiar este e Elinei din Fairytopia, de cateva luni suntetm fani inraiti toti 3 chiar prin casa spunem replici din filmele cu Barbie, singur film pe care nu il am este Barbie Mariposa, ultimul, desi l-am vazut, in rest.. avem tot.
Rochia i-a adus-o unchiul din America, nu a fost scumpa deloc.
Imi pare bine ca mai e cineva caruia ii place de Barbie.
Are si papusile Elina si Laverna
VA pup si un we linistit va doresc si daca stiti cum e cu splatul va rog spuneti-mi si mie.


Mada 11+ ,un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

inca nu am citit din urma, dar : Mada, eu am spalat azi.. pe principiul ca spala masina si asa cum se duce apa din wc in canalizare, asa se duce si aia din masina( si doar nu las apa netrasa la wc)... acuma, Dumnezeu sa ma ierte, dar o zi pe saptamana am sa smotruiesc si eu, asa ca... ( a, si soacra mea a impartit azi...)

Mergi la inceput