Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (47)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by Vasari

Roxxy, ce bine ca ne mai dai cate un semn de viata!
BB, si tu stai mult afara. Cum o schimbi pe Iasmi? Eu am parcul langa mine si merg doar in pauzele dintre mese... asa ca ii dau sa pape si o schimb acasa.


Alina si Maria - 3 NOV 2007
Primul orice
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.



o schimb de obicei acasa, inainte de plecare. azi in schimb a facut kk in parc (pt prima oara!!) si ams chimbat-o in parc!!!!

adina, multumesc de raspuns. asa ma gandeam si eu sa intreb dr de acolo!! stiu bbei de 1 an care fac baita cu parinti acolo, dar iasmi e mai micuta!! oricum intreb dr de acolo!!

va multumesc la toate pt raspunsuri!!!


aaaaa faza tare azi: ma pregateam sa fac lapticul lui bebe in parc si pe cand sa pun formula am scapat bibe cu toate cele 180 ml de apa intre picoare...... si aveam o pereche de pantaloni de trening galbeni!!! zici ca facusem pishi pe mine.... noroc ca aveam in carucior inca o pereche de pantaloni scurti (!!!!!) pe care numai ce ii cumparasem!!! asa m-am scos.....ca eram de miru lumii....

noapte buna!!!!!!!!!!!!!

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Anca acum profiti mai tare ca stii ce sa ceri

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Votam dinnou la concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Anca acum profiti mai tare ca stii ce sa ceri

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Votam dinnou la concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani




cred ca maine mi se face pofta de o pereche de pantofi

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Si daca tot poti sa profiti de asta vezi ca imi trebuie si mie o pereche de pantaloni

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Votam dinnou la concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Si daca tot poti sa profiti de asta vezi ca imi trebuie si mie o pereche de pantaloni

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Votam dinnou la concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani





ehehe ... am adaugat ceva la semnatura

Ank Raul 17.10.2007
si 6+
Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Na ca m-au luat emotiile.
Hai ca imi vine sa te pup

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Votam dinnou la concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:



Ank Raul 17.10.2007
si 6+
Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

azi chiar vorbeam cu sotul ca din decembrie vom cumpara cate 2 baxuri de scutece pentru amandoi ... o sa ne umplem caruciorul doar cu scutece si servetele umede

Ank Raul 17.10.2007
si 6+
Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Da, Anca, suntem mari! Chiar sunt mandra de el!

Alina, si eu am impresia ca avem gusturi foarte asemenea! Incerc sa-mi dau seama la ce te referi tu pentru papica si nu-mi dau seama. Este ceva in care numai se pastreaza papica sau pentru ce?

Ank, ai deja 6+! Nu-mi vine a crede! Profita din plin, eu am facut experienta ca la prima sarcina toti erau extaziati si eram alintata, la a doua nu am mai prea fost bagata in seama... Asa ca ia-ti ce-i al tau, sa zic asa...

De atata invartit pe jos Floris a obosit si am trebuit sa-l culc fara papica, n-a mai reusit sa manance! Sa vedem ce noapte frumoasa ma asteapta.

Ma duc sa fac un dus ca cine stie cat timp imi ramane...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Adina cam asa am aproximat eu de la ultima menstruatie... dar pana nu merg la eco nu stiu nimic sigur.. ...
Felicitari pentru baiatul mare si puternic
Merg la nani... ca acum trebuie sa am grija si de bebelina.... hihihi...
Azi zicea sotul ca daca am gemeni scap de a treia sarcina ... cred ca a luat-o razna...

Ank Raul 17.10.2007
si 6+
Poze Raulito

Mergi la inceput