Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (23)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anandrei spune:

Cristina, sunt superbe pozele! Pupi a iesit de vis!

************************************************************************
Ana-Maria de David pufosu' (11.01.2008)si cel mai fericit tatic, Andrei
Albumul nostru: mama, tata si copilul

************************************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

Trebuie sa mai scriu un mesaj
Am vazut pozele lui Angelique - Doamne nu-mi vine sa cred cat de frumoase au iesit...si sincer iti spun mi-au dat si mie lacrimile. Nu stiu de ce...cred ca m-a impresionat mult fericirea voastra si in special Pupi Cat de scump poate fii, iti vine sa-l mananci...

Poze
Poze Daria
Poze botez
Cum creste Daria

Alina de printzesica Daria Mihaela (12.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Vai ce minunate-s pozele cu Pupi!!!!!! Este adorabil iar Dani un adevarat maestru. Deabia astept sa faca 3 luni Tudor si-l duc la pozat evident impreuna cu Ozi...

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca.Diana spune:

superbe pozele de la intalnire! cele mai frumoase mamici cu cei mai frumosi clopotei.
imi pare rau ca nu am putut sa stau mai mult, m am simtit excelent! cand ne mai vedem ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anandrei spune:

Gratiela Ai niste copii asa de frumosi! Tudorash e tot al tau, iar Ozana este superba! Felicitari!

************************************************************************
Ana-Maria de David pufosu' (11.01.2008)si cel mai fericit tatic, Andrei
Albumul nostru: mama, tata si copilul

************************************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati_magureanu spune:

Doamne, Angelique...pozele sunt superbe..Sa stii ca si mie mi-au dat lacrimile...transmit atata emotie..bravo Dani, sotz de Creata! esti un artist! De fapt asta inseamna artistul fotograf..sa reuseasca sa faca poza sa "vorbeasca"! Iar Pupi vorbeste mult despre el! Super!

Mami de Matei
http://www.dropshots.com/CatiM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca.Diana spune:

wow pozele cu Pupi! am dat sa le vad de mai multe ori ca nu ma saturam :)
superbe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honey79 spune:

Doamne, Angi... mi s-a facut pielea de gaina si mi-au dat lacrimile la propriu.
Superbe pozele,pur si simplu..SUPERBE!!! Atata emotie este in fiecare instantaneu, caci nu ai cum sa ramami insesnibil si sa le privesti "doar"!!!.

Creato.... ai un sot minunat!!!!!Nu oricine e capapbil de asa ceva.

POZICI DE TOT FELU'
POZE ANDREW-JOHN
My silly cats
Cum crestem


Mamica de Andrew - John (21 Februarie 2008)


Vali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Buna... dimineata...

Noi am avut treaba pana acum, am reorganizat camera, bebe are acum 2 dulapioare de hainute... Intram sa va spun si eu ca sunt coplesita de atatea emotii... Imi zbarnaie ochii in cap de la atatea culori si agitatie Stiu ca nu e nimic duios in ceea ce spun dar nu ma mai cunosc la ora asta... Sunt rupta...

Vazut poze muuulte... Cu si mai multe culori decat retinusem eu Nice!

Una peste alta, mi-a placut tare mult intalnirea, dar sincer nu as vrea sa facem ceva stabil din asta, ca o sa se duca placerea... Adica... Na, daca ar fi o treaba saptamanala, sa zicem, nu am mai fi asa ... cu sufletul la gura Si pline de verva si de curiozitate...

Am dat si o fuga la BE si i-am luat in sfarsit carutz! Lui C. (nu ii mai spun bb C. ca vad ca radeti de mine ) Este adorabil, se strange umbrela cu o singura mana si incape dupa usa!!! E relativ greu (exact ceea ce NU cautam)... Nu foarte, dar pentru faptul ca sta asa de mic dupa usa ... il iert.. Este lila cu argintiu si un gri-vernil murdar, nu stiu cum sa descriu, oricum imi place tare! Nu stiu de ce... Poate pentru ca se face miiic si merge asa de usor!!! Si arata ca o nava spatiala hihihi!

grati.ela, muah! Tnx pentru pontul cu baby fox, daca nu puneai tu pozele nu faceam legatura... Imi plac tare pantofiorii, dar uitasem cum se cheama producatorii... I-am luat si eu lui bby o pereche ca ai lui Tudo', am luat 17... Acum mi se par tare mari fata de piciorusul lui C. .. Si am mai luat o pereche d'aia simpli crem "di chieli" intoarsa...Sunt tare mandra de achizitiile mele! Vai, maine cred ca mai trag o tura la BE! Nu stiu, am asa impresia ca "scapa" prea multe hainute necumparate!


Filmuletse cu iubirea lui mami
www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem mari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Ah, da, Angie, superbe poze... M-au atins profund... Mai ales ca pe 30 aprilie avem si noi o sesiune cu Dani... Acum astept cu si mai multa nerabdare... Oricum, stiam ca Dani e professional... Da' ce a iesit la voi... Nu am cuvinte! Felicitari pentru baietelul tau minunat si pentru familia voastra atat de reusita!


Filmuletse cu iubirea lui mami
www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem mari!

Mergi la inceput