Fulguleti de nov-dec 06 (167)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

multi ani traiasca, multi ani traiascaaaa, lllaaaa mmmuuuuulllttttiiii aaaaaannnnnnnnnnniiiiiiiiiiiii!

chris + alexandra

bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:


La multiiiii aniiii Adinaaaa

muulta sanatateeee,muulte implinirii


Mamica stralucitoare
11+ + Crinuta 1 Nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


n-am disparut din peisaj, cel putin nu inca, dar avem cateva zile f.pline. n-am mai citit... vineri treaba, sambata treaba, shopping, musafiri la noi, apoi vizita la o aniversare de 1 anisor... si-am obosit de atata alergatura. azi tre sa vina pe la noi o tanti, sa vorbim, o posibila bona pt marc... am asa emotii, efectiv simt fluturasi! offff

see you! :)


Marc 1+ si Ianis 3+


Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:



adina, astazi e ziua taaaaa...
zi frumoooaaaasaaaaaaaaa ca tiiiineeee...
(mai departe nu mai stiu)

sa traiesti cu sanatate si bucurii in toate!!!



Marc 1+ si Ianis 3+


Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

quote:
Originally posted by a_deju

mda.. febra din nou, deci am trecut pe antibiotic ( si mersi asiza - si iulia- ca mi-ai amintit, nush de ce, dar parca retinusem ca altul fuse diagnosticul denisucului.. dar bine-ai facut ca mi-ai zis). keflex..gust de capsuni..s-a lins pe bot.. ciudat rau ii, bre, motanu' aista..
aa..si faza tare.. stiti toate, bineinteles, ca la tratament homeopat nu e voie menta, cafea, cacao, tutun, bla bla.. da' pun pariu ca nu stiati ca si musetelu' e pe lista interziselor :)) in ideea ca motanu' tot cu asta-i in bot de dimineata pana seara... ce-o avea cu laptele, numai 'mnealui poa' sa stie...
va pupez, speram la o zi frumoasa si sanatoasa maine, pt toata lumea :)


Stefy de la un an si doua luni cand vedea biberonul cu lapte incepea sa urle, asa ca l-am inlocuit cu lapte cu paste, cu cereale sau iaurt, ca sa facem 500 ml lactate pe zi.


poze din Copou
poze din februarie-martie
Poze Stefy
Lacramioara mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

quote:
Originally posted by bamboletta
si eu la fel stiam,cam pe la 3 ani se stabileste ceva sigur,dar aceasta doctorita mi-a zis ca e mai bine ca am venit din timp si ca in unele cazuri la 3-4 ani nu se mai poate face nimic,dar dupa cum vezi fiecare medic zice altfel


Multumesc, Bamboo.

poze din Copou
poze din februarie-martie
Poze Stefy
Lacramioara mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

La multi ani! Adina. Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi.


poze din Copou
poze din februarie-martie
Poze Stefy
Lacramioara mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

La multi ani draga Adina!
Sa fii sanatoasa si fericita si sa va bucurati muuuuullllltttt de Ale si poate da DD si un bb2!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Adina La multi ani!multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi

duminica placuta


Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

Io sunt cocosata de oboseala!
Ieri am prestat postura de nasi de cununie si botez, trezit dimineata la 6 (ca asa a vrut Maria-sa), alergat peste tot, la 1 au fost slujbele la biserica, imediat dupa restaurantul, la 11 noapte dupa taiatul tortului am alergat la aniversarea nasului lui Rares (ca deh...numai noua ni se putea intampla sa se nimereasca ambele in aceeasi zi!!!).
Asa ca ajuns acas la 3 dimineata, pa ora 6 Maria-sa iar a dat desteptarea...
Am incercat sa ies cu el pe afara, dar efectiv m-a luat cu lesin...si nu am stiut cum sa ma intorc mai repede in casa...
Asa ca ne jucam pana l-o apuca somnul...ca asa (sper) sa mai prins si io niste ore de somn!
Revin mai incolo!!!

Mergi la inceput