Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (45)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

Eu merg joi la Babyexpo!
Cine mai merge joi da pe la pranz....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

lala, ti-am vazut voinicii..wow..ce de par are andrei..iar fratele mai mare..sry nu retin numele..ce mutrisoara simpatica are..asa cu ochelarii ceia..pare tare inteligent si cumintel.
ambii seamana cu tati..la fizic..:):)
iar tu..mamica tanara..pupici de la piti stefanut..

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Raul a prins oferta de la Real si a facut-o praf.... e toata rupta si smotocita... ce fete facea cand auzea cum se rupe

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Fetelor care v-ati minunat de podoaba capilara a Silviei ... si eu m-am mirat cand am nascut-o si am vazut-o asa pletoasa. La spate e putin mai cheala, da' de o fatada tot are . Oricum, eva adrei ne-a intrecut ... unde mai pui ca il are si cret ... carliontata ..

*************************
Petronela si Silvia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

quote:
Originally posted by pet.cost2005

fata mamii ganditoare ...




Mey de unde au fetele voastre atata par? Vrem si noi.

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...




Si noi, si noi!

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


POZE
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate
Copacul De Hartie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Aaa.. a mai zis neurologul ca Raul sigur va fi cel care ii bate pe toti la scoala

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Sa stiti ca si noi vrem par... ca avem si putin si blond... parca e puf

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Pai ... sa ne mai gandim ... dam la schimb 2-3 suvite de par, nu mai mult, cu 2 ochi albastri ... tare sunt curioasa cum o sa aiba ochiii ... bate spre un verde inchis ... si mi-ar fi placut o culoare deschisa.

Na, ca am luat-o razna .. fata mamii tot frumoasa e .

*************************
Petronela si Silvia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

pana la ochi ....... cred ca nu mai vrem plete

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Bunaaa!
Lala,merci!da,ti-am luat-o inainte! tu i-ai rezolvat pe ambii,dar eu mai aveam un plod de luat de la gradinita!
Fetelor,sa-l vedeti pe Anderi live, are un parrr ; i-a luat Lala caciula si statea de parca avea creasta data cu gel- Lala a zis ca este la 380V...poate lejer sa ii faca codite, nu numai sa-i prinda clamitze .A mea tot aproape cheala este (cineva m-a intrebat astazi "cate luni are baiatu'?" ), cel cutin in comparatie cu Andrei.Abia acum ii creste puful
Petronela,din pacate nu eram eu- Lala este asa slaba la picioare, cred ca sunt dubla/tripla fata de ea (aici este of-ul meu cel mai mare, nu ca in alta parte nu ar fi loc de mai bine..).Este scumpa foc bebelusa ta, asa expresiva!!nu ii prinzi parul cu fundite? eu de abia astept, desi tot posibil sa nu le suporte!

Adina, m-ai "cetit" perfect- initial nu am vrut sa ies in vreo poza, dar i-a venit Laurei (Lala) ideea sa stau mai "pitita" .Dar lasa ca slaim noi, nu-i asa ???

Maine cred ca inlocuiesc si eu cosuletul cu hamacul sport; atsazi parca a stat acolo ca pe ace, cred ca se simte incorsetata, este si cald.O sa o pun in pozitia cea mai inclinata; in plus, pot sa o asez si cu spatele, dar si cu fata la mine- sa vedem daca ii place mai mult la exterior, s-o fi saturat de mutra mea zi si noapte (eee, stiu ca nu e asa, chiar daca este la mamaia sau la tati pe care ii adora, cand revin la ea este in extaz,chiuie si aproape sare din bratele lor )
Noi mai avem o problemuta- in ultimul timp este mai tot timpul uda la gurita, baga tot ce prinde in ea.Se irita nasol.Dimineata sau dupa ce doarme cat de cat nu mai are nimic.I-am dat cu tot felul de creme cu gandul sa creeze o pelicula de protectie, dar tot nasol se face .ii trece,nu ar fi o tragedie, insa nu imi place sa vad asa (mai ales ca acum avem intalniri serioase...)


Camelia, Sebastian si Stefania

Mergi la inceput