Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (45)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Cristina, tu vorbesti serios cu calcatul???
Hai si pe la noi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

Iti dai seama ca glumesc dar ce sa fac mai fac si din astea.....mai ales pt pitica calc!

quote:
Originally posted by adinag

Cristina, tu vorbesti serios cu calcatul???
Hai si pe la noi!


Adina, Jasmina (24 iulie 2003) & Floris (23 decembrie 2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Ca are reactiide postura in limitele varstei si nu are deficite de nervi cranieni...In rest a ras si el de Raul ca se va face de 2 metri si a zis ca si fiul lui a avut craniul mai mare... si e in ordine.In schimb am primit trimitere la kinetoterapie ca are atitudine in talus valgus bilateral.. si mi-a zis ca ar avea o legatura cu chistuletele.maine mergem si la ortoped sa vedem daca mai trebuie sa facem ceva pentru talus valgus

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

E bine ca te-a linistit!
Talus valgus nu sunt monturile sau gresesc?

quote:
Originally posted by Ank83

Ca are reactiide postura in limitele varstei si nu are deficite de nervi cranieni...In rest a ras si el de Raul ca se va face de 2 metri si a zis ca si fiul lui a avut craniul mai mare... si e in ordine.In schimb am primit trimitere la kinetoterapie ca are atitudine in talus valgus bilateral.. si mi-a zis ca ar avea o legatura cu chistuletele.maine mergem si la ortoped sa vedem daca mai trebuie sa facem ceva pentru talus valgus

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Am fost si la eco transfontanelar si chistuletele reziduale inca nu s-au resorbit de tot, dar macar am scapat de vit B complex.. si ramane doar tanakan

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

quote:
Originally posted by uberbax

E bine ca te-a linistit!
Talus valgus nu sunt monturile sau gresesc?
quote:
Originally posted by Ank83

Ca are reactiide postura in limitele varstei si nu are deficite de nervi cranieni...In rest a ras si el de Raul ca se va face de 2 metri si a zis ca si fiul lui a avut craniul mai mare... si e in ordine.In schimb am primit trimitere la kinetoterapie ca are atitudine in talus valgus bilateral.. si mi-a zis ca ar avea o legatura cu chistuletele.maine mergem si la ortoped sa vedem daca mai trebuie sa facem ceva pentru talus valgus

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito



19.12.2007-fetita Maria!!!!!!!!!si mami Cristina
http://picasaweb.google.ro/uberbax.maria/Maria/photo



s-a nascut cu laba piciorului intoarsa spre exterior

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

A am inteles ...nu te-a deranjat ca am intrebat dar nu stiam credeam ca e vb de monturi ca si eu am avut si m-am operat!
DA e bine ca se trateaza!
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

cum sa ma supar.... ... am fost scurta in raspus ca sunt cu raul in brate si se tot agita la tastatura..

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Ank, ma bucur pentru vestile bune, si, da votam cu grasutii.
Evei, cred ca i se trage de la mancatul in somn, adoarme cu tzatza si ea papa in continuare. Daca incerc sa o scot o cauta si se trezeste.
Aveam eu o pisica la tara, se intindea la soare si puii se puneau pe supt. In scurt timp adormea si pisica si puii, dar continuau sa se hraneasca. Asa facem si noi.
S-a hotarat sa mergem vineri la Baby Expo.
Il astept pe sot sa intre pe mess de la serviciu, sa intreb daca pe langa steamer mai achita si altceva:D

Inimioara mea
adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

quote:
Originally posted by Ank83

cum sa ma supar.... ... am fost scurta in raspus ca sunt cu raul in brate si se tot agita la tastatura..

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

M-am linistit...ca nu vreau sa supar pe nimemi!
Si de la noi pupici!
Maria se joaca cu tati si eu ma apuc de calcat!Deci sunt in zona...las deschis!

Mergi la inceput