Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (126)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

Of ce mai ofteaza si mai icneste prin somn... Si daca nu se trezeste de 5-7 ori in 12ore, zic ca nu si-a facut norma.

Alinus de Iulius Teodor (10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Am terminat teza! Adica mi se pare varza, total nefinisata, nescrisa academic, dar sa mor daca mai bag ceva la ea! Adica sa nu mor, pardon. O mai citesc maine pentru greseli minore si sa vad daca (virgula) 'curge' si o trimit la prof. Sigur imi zice sa mai fac modificari, de asta acum nu mai vreau sa lucrez la ea.
Gata, v-am zapacit cu problema mea, scuze.



Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Cecilia, Gabitz, Andreea, Prisi !

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

Sabina, pana la 1 an-1an jumate mai inteleg... necesitate, comfort, alint... dar pana la 2 jumate??? Ce a avut si cum ai combatut? Sa-mi iau masuri de precautie....

Alinus de Iulius Teodor (10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Cristina, Nana, !
Pai nu de asta suntem aici, sa ne incurajam reciproc si sa ne purtam de grija?
Numai Carpatina nu mai vrea sa-mi poarte de grija! Da' lasa ca-i pot eu!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Sabino, tu nu esti la munte? Sau esti pe zapp?

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Gata, va las. Ma duc sa sarbatoresc terminarea tezei cu un pahar de suc, o bomboana Lindt din ciocolata alba si un somn, ca maine ma duc cu fii-miu la bazin de dimineata!
Noapte buna!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

tot dorinta de comfort a fost..
cand am intarcat, la un an si 8 luni, a avut o sapt cand a dormit, era cu spotul la munte. dar a facut rubeola si s-arupt din nou filmul. Dupa aia au fost caninii.....care i-au iesit la un an si 11 luni(logic, pt ca primul dinte a fost la 10 luni si-o saptamana)....dupa aia un fel de neinvatare a somnului, ne tot chema la ea, mai dormeam cu ea, mai gana, niste ceiut....
yaia, felicitari! esti super tare! eu ma vad atat de departe de momentul ala...oooof.
e grozav, sa stii, chiar daca vei mai modifica.si sigur o sa modifici la greu, dar ai facut cel mai important pas,, ai tras bara dubla la final (asa se zice printre compozitori)


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Sabina, Celia, . Multumim mult.
Teo mult si te strang in brate tare ca s amai iei putere d ela mine sa te faci bine. E groaznic atunci cand faci febra mare. Eu stiu ca facusem 40 dupa ce am nascut canmd facusem infectia aia. Aveam si plapuma si patura si tot ce gasisem in casa pe mine, si degeaba. Tremuram ca varga si transpiram ca naiba, numai ca eu aveam infectie si pana la urma a cedat cu antibiotic. Off. E crunt.
Sabina am sa incerc si eu sa nu mai masor nimic, ma refer la lingurite, ca altceva nu am ce, laptele il masor fara sa vreau cand il prepar.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

sunt pe zapp si e noapte, deci merge
spor la celebrat!~

Nana, lapticu trebuie sa-l masori cat de cat, pt ca la voi e mai diferita situatia.
dar lasa mancarica, uite, Gheo a stat pe tzitzi aproape 7 luni de fapt.


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput