Sa ma "introduc"...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Frumoasa "introducere" vanessa...
Dar nu am inteles...care e treaba cu subiectul?Adica despre ce vorbim aici?Se "introduce" fiecare?(pai de atatia ani....ce sa ma introduc acum!)Sau ai vrut sa stim cat de drag iti este DC-ul...de-a lungul anilor?Sau se face un club?

Sorana de Diana (10.11.2008) si Codrin (15.02.2005)
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[ Codrin]

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?ownerId=215017846&albumId=292622548" target="_blank">[ Diana]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

cateva dintre noi o cunoastem pe olguta si ne prezentam ca am ''venit /inregistrat '' ptr ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Germina spune:

Daca e vorba de Olguta, sar si eu! De ce nu mai scrie... Sper ca e bine, ca-s sanatosi cu totii si ca pana la urma va mai avea un pic de timp sa ne mai povesteasca si nou cate ceva.



Povestea nasterii printului
Povestea nasterii printului 2 (praslea)
PERLE DE COPII CUMINTI
Poze cu noi

Lumi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

Cred ca e foarte ocupata ....eu ultima data vorbisem cu ea , pe la sf lunii feb

E o dulceataa de fataaaa



pana la nunta mai sunt cam 5 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguta12 spune:

mai fetelor..avet mare noroc ca-s deja maritata... ca altfel... va peteam pe toate.
Cinezee!!!!!!!! De-abia ACUM mi-am dat seama cine esti- okii verzi! of of of..cate aventuri am mai trait noi impreuna pe monitor! Ma bucur tare mult ca ti-ai facut cont pe DC- poti fi sigura ca aici vei gasi un sprijin si o vorba buna. Fete(si baieti) ca pe DC n-ai sa gasesti NICIUNDE!.
Sper ca intr-o buna zi, sa citesc povestea VOASTRA- a ta, a sotului si a bebeului vostru, la "NASTEREA UNEI STELE". Asta ar fi o realizare maresi o bucurie imensa pt mine, deoarece stiu cat de mult iti doresti un bebe.
Vanessa, acum ca ne cunoastem... ce zici tu sa-ti iei inima in dinti si sa incepi sa scrii? Orice, oriunde... ca doar mancand iti vine pofta .
Stati linistite, n-am patit nimic... am fost oleaca bolnava-dealtfel toata casa a fost in "carantina", si putin debusolata.
Dar, ca de obicei, cand intru aici, iar prind curaj si pofta de taclale.

Vape toate, si astept sa citesc postarile voastre.
Si va multumesc INCA o data pt toate complimentele pe care nu le prea merit, dar pe care le primesc cu draga inima

olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

www.piczo.com/galushk?g=16686272&cr=5" target="_blank"> GALUSHCA IN ACTIUNE


POVESTEA DREI PISHCOT


Amintiri de alta data...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

draga Olgu ca eu asa te stiu ....ce timpuriii au fost cu ani in urma , frumoasee , haioasee si mai tin minte perioada sarcinii tale cu Galushk ...ma bucur ca acum te pot citi si ''vedea '' mai des


am sa imi creez si eu un jurnal despre noi , cum mi-am cunoscut sotul , numai ca eu din pacate nu le am cu ''arta '' scrisului , sunt un om simplu ma stii ca eunt cam slaba la acest capitol

deocamdata anu asta imi pregatesc prompia-mi nunta ...
http://picasaweb.google.co.uk/Cinezee/IDEIPTRNUNTA#


iar acum in aprilie ma apuc de facut cam toate naalizele inainte de sarcina si sper din tot sufletu` sa iasa bune toate



pana la nunta mai sunt cam 5 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mehes spune:

buna ziua,noi suntem:mihaela mama si raul copilul.ne bucur enorm de mult ca am reusit sa intram si noi pe saitul vostru al mamicilor.am gasit aici o multime de raspunsuri la problemele noastre.e primul copil iar eu am 24 de ani imediat.raul are 1 an si 2 luni.ma bucur ca v-am cunoscut.

Mergi la inceput