Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (122)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luy spune:

quote:
Originally posted by luy

Sexy,sexy, cica as fi
In hainutele astea rozalii
Sexy,sexy, voi fi precis
Cand voi creste mare, mami mi-a zis…




"Neatza !
Imi pare rau ca nu a mers aseara linkul, zau ca nu stiu care e treaba cu photobucket asta. Mi-aduc acum aminte ca si luna trecuta s-a intamplat la fel
Oricum, am intrat acum si am modificat linkul, l-am pus catre tot albumul, nu catre poza pe care voiam sa v-o arat. E a doua poza din album.

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

quote:
Originally posted by danielle02

quote:
Originally posted by Yaia

Dany, vad ca ambalajele difera...sau poate am gasit eu altceva...hmmm...help!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze


da yaia,difera ambalajele,eu ti-am pus link-ul cu ebay fiindca am vazut ca sunt mai ieftine si cred ca fac livrari si in alte tari,
intreaba-i pe cei cu,cremele daca le pot trimite si la tine in tara,
eu iti zic ca sunt foarte multumita de crema,fata nu are nici o bubitza pe ea fiindca o dadeam imediat daca ii aparea vreo una de la caldura sau altceva,
mie mi-a dat crema asta doc. fiindca avea niste bubite uscate asa pe gat,cred ca era de la lapte sau bale,si i-au trecut imediat,a doua zi nu mai avea nici una,



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)




Cu pielea uscata si bubitele de la gat ne luptam si noi. O sa merg la medic saptamana viitoare, dar e bine de stiut ce a mers la voi, poate merge si la noi. O sa caut crema pe aici, sa vad daca o gasesc. Daca nu, o cumpar de pe internet. Mersi mult.

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Alooo, aloooo, ne face si noua cineva capitol nou ?

Nu de alta, dar am ramas aseara cu o restanta...

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Luy, ma apuc eu de capitol nou. Acusica.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiciDe2007 spune:

Spor la scris aici:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

quote:
Originally posted by papanash

mie mi-ar fi teama de asta, da' poate-s eu mai panicoasa. cel mai bine sa mergi in vizita la colegul sotului ( daca se supara sotul pe tine sa-i zici ca eu te-am trimis ! )sa vezi cum se comporta. ref. plictiseala, exact asa-i si-al meu, masinuta a fost buna cateva zile, dupa aia nu se mai uita la ea, o folosesc acum ca si scaun de masa.
am un cos plin cu jucarii, dar prefera capacele de la bibe, sticle goale din plastic, sosete....
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)



Papanash, nu pot sa merg la respectivul sa incercam, pt ca ei sunt colegi de serviciu, dar nu sunt asa de apropiati. Eu cred ca l-am vazut o data...

Sa vedem cum va fi... Fug ca plange

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Lisa

Povestea obtinerii sarcinii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

quote:
Originally posted by ramonarosca

noi folosim jumper, dar este prins de tocul usii. L-am luat de la mothercare, si suntem chiar multumiti. Se distreaza copios, sare, tipa si cel mai mult a stat in el 40 min. In plus ii invata sa flexeze genunchiul, ca ei de obicei tin piciorul teapan, nu il indoaie, si asta ii pregateste un pic pentru mers; nu stiu cat de explicita am fost, dar doar atat poate neuronul meu acum
Ma rog, dar mai presus de toate ma bucur ca se distreaza tare!
Pupam pe toata lumea!



Ramonarosca, multumesc pt detalii. E important sa aflu pareri ale parintilor care deja au asa ceva pt prichindutzi. Si ma bucur ca ii place si ca se amuza copios. Eu nu l-as putea prinde de tocul usii, pt simplul motiv ca jos nu am usi, e totul "open plan", am usa doar la intrare, la terasa, la garaj si la spalatorie. Si sus nu ar avea rost, ca nu prea stau acolo in timpul zilei, iar Lisa sta doar sa se joaca in patut. Si nu as lasa-o singura sus in jumper, oricum. Daca as lua, ar trebui sa cumpar si scheletul de metal.

Multumesc .

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Lisa

Povestea obtinerii sarcinii

Mergi la inceput