Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (38)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

ELLIS..saptamana trecuta avea 8 kg...
..cand fac rost de schema de diversificare vi-o dau si voua!
MARIUSSIMIUC..l-am restartat..daca imi zici ca nu apare votul arunc calc pe geam..vezi ca stau la 4

------------------------
ROXANA de "ursuletz" GEORGE IONUTZ(31 octombrie 2007, cezariana)
------------------------
"Si s-a nascut, mititelul, tipand si batand aerul, cu fetisoara chinuita, pe care abia urma sa se astearna pacea si intelepciunea copilareasca.
... Apoi cineva mi l-a asezat in brate. M-a privit. Ne-am recunoscut; memoria comuna a doua suflete. S-a linistit. N-a mai plans. Ochii lui se topeau intr-ai mei, dospind in mine, cu caldura lor blanda, o legatura inefabila. Si am simtit toata forta iubirii lui rascolindu-mi inima."
"Niciodata nu voi uita cum te-am vazut prima oara. Erai ud, lipicios, plin de riduri si tipai de mama focului. Dar a fost cea mai frumoasa imagine care mi-a ramas in minte!"

poze
"Doamne ajuta-ne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

MIHA, MULTUMIM.
E ADEVARAT CA LA CATI MEDICI SUNT, TOT ATATEA IDEI, IMPORTANT E SA SIMTIM NOI CE E MAI BINE PT BEBEUL NOSTRU.

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)
http://picasaweb.google.ro/mariusadrianalex/AlessiaMariaAlexandrescu
http://picasaweb.google.ro/mariusadrianalex/AlessiaMaria_1
POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ggaby spune:

creem scuze stiu ca nu e de ras,dar nu m-am putut abtine!!!covrig cu mac????!!! Doamne fereste! bine ca nu i-a pus o farfurie de Bine ca ai ajuns la timp!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Mami Miha, eu am votat ambele pozici de cateva zile...sper sa castigi, vad ca ai sanse mari!
Si multumim mult pt. schema, eu am salvat-o pt.ca mi se pare mai completa decat ce aveam eu pe hartia de la dr!

Jasmine, multumim de dintisor...azi am incercat sa-l pozez, sper sa am timp sa descarc poza zilele astea...

Nela, asa a aparut, ca un punct alb si tare...felicitari, daca si la voi apare.Doamne, ce copilasi precoce!

Dany, cum mai stati cu kk...mai aveti probleme acum, ca incepeti diversificarea?

Valentina, cea mai fericita de Andreea Stefania (07.12.2007)
www.flickr.com/photos/14121585@N04/sets/url" target="_blank">steluta mamei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by RGE
MARIUSSIMIUC..l-am restartat..daca imi zici ca nu apare votul arunc calc pe geam..vezi ca stau la 4





Dupa ce l-ai restartat ai votat?


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by vali_delide

Mami Miha, eu am votat ambele pozici de cateva zile...sper sa castigi, vad ca ai sanse mari!



Multumim!
Imi cer scuze daca nu am multumit la fiecare in parte. Cate un si o pentru fiecare.Virtuala din pacate.


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Gaby...tot familionul a ras...iti daiseama, si chiar au certat-o pe mama...dar eu n-am ras prea "bine"

Ecaterina o mamica fericita de MARIA SOFIA (7.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nov-Dec2007 spune:

VA INVIT SA CONTINUAM AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

quote:
Originally posted by RGE

JASMIN..mama ce ursulet panda??..ai uitat ca mi-a murit cu trei zile inainte sa nasc?...de plangeam capitolele pe aici
BB YASMI..pupam mamica si Ionut bebelina
....am ramas singurii care papam doar lapte praf??

------------------------
ROXANA de "ursuletz" GEORGE IONUTZ(31 octombrie 2007, cezariana)
------------------------
"Si s-a nascut, mititelul, tipand si batand aerul, cu fetisoara chinuita, pe care abia urma sa se astearna pacea si intelepciunea copilareasca.
... Apoi cineva mi l-a asezat in brate. M-a privit. Ne-am recunoscut; memoria comuna a doua suflete. S-a linistit. N-a mai plans. Ochii lui se topeau intr-ai mei, dospind in mine, cu caldura lor blanda, o legatura inefabila. Si am simtit toata forta iubirii lui rascolindu-mi inima."
"Niciodata nu voi uita cum te-am vazut prima oara. Erai ud, lipicios, plin de riduri si tipai de mama focului. Dar a fost cea mai frumoasa imagine care mi-a ramas in minte!"

poze
"Doamne ajuta-ne!!"


Rox, scuze, nu, nu am aflat... ca eu nu am intrat in perioada aia... si am lipsit vreo 2-3 luni de pe forum...

Ellis, cum se simte Alessia? I-a trecut mica temperatura? oricum nu e ceva ingrijorator, sa nu te sperii


Jasmin si micutzul Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza


Mergi la inceput