Bucurii de sept-oct 2006 (116)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Brrrrrr, ce s-a intamplat cu prima pagina ??? Sau numai la mine se vede asa aiurea?



_

ANDRA, mami de gargaritza (10oct2006)
15.5kg lost 7.5kg to go until the NEW ME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Mephala, treci tu in lista sarbatoritele lunii aprilie, te rog? Le gasesti in subietele mai vechi. Multumesc.



_

ANDRA, mami de gargaritza (10oct2006)
15.5kg lost 7.5kg to go until the NEW ME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Fetelor, am uitat sa va dau vestea minunataaaa pt care intrasem pe DC azi . Am facut ieri un test de sarcina si au iesit 2liniutze roz ...Sephora, baga repede o rochie la cuscra .




_

ANDRA, mami de gargaritza (10oct2006)
15.5kg lost 7.5kg to go until the NEW ME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Lasa vrajeala, S{a}ndra! Stim si noi ca e 1 aprilie, mie intre timp mi s-a rupt apa

Mami 38+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

neatza, poftiti la o , sau la un ceai verde.

Andra, mersi de pacaleala, ti-a reusit,
Trec acum sarbatoritele lunii aprilie pe prima pagina.

NU cersim voturi, ci doar atentie: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=21" target="_blank">Hug me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

Buna dimi,

Floricel si Monica servici usor azi!!! Stati linistite ca asa repede va intrati in ritm; peste 3-4 zile o sa aveti impresia ca nici nu ati fost in concediu
Mey mey, ce-mi vazura ochii, deci asa Sandra doua liniute zici , iar tu Cristina cu apa rupta stai asa linistita
elenia e bine ca ne scrii cate ceva. te asteptam ori de cate ori ai timp sa ne dai vesti despre voi

ei si acum sa va spun eu ce am patit ieri dimi si nu e pacaleala, it's real: am ajuns pe la 8 si 10 la servici si cand urcam scarile vad ca intra bossul mare pe usa,iar eu cu o colega marim pasul sa nu cumva sa ne vada, doar ca eu asa l-am marit ca am cazut ca o vaca pe scari direct pe burta si cu barba pe scara de sus, asa ca acum sunt fara piele in barba. Oricum chiar daca am plonjat tot nu ne-a ajuns, intr-o secunda am fost sus si muream de ras

meme multumim pt oferta! interesante hainute am vazut. Mi-au placut cateva rochite. Daca fac comanda le primesc prin posta sau curier rapid si aprox cat costa?

pupici si o zi faina!






***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

mey sturlubaticelor, va tineti de shotii

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

si acum cateva... POZE !! Nu e pacaleala





***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:




Buna dimineata!

Cristina...cum sa te mai cred ca ti s-a rupt apa daca m-ai dat de gol de la prima ora ??! Offf ca nu mi-a mers deloooc...





_

ANDRA, mami de gargaritza (10oct2006)
15.5kg lost 7.5kg to go until the NEW ME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Faine poze, Ramomar! Ce bluzita cocheta am vazut! numa bine sa potriveste cu fetita cu margele. Poze cu barbia fara piele nu pui? , ca poate nu te credem nici pe tine

Mami 38+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza

Mergi la inceput