Piticlontzi de iulie-august 2004 (250)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani, felicia! tot ce-ti doresti, alaturi de cupii si sotul tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

multumesc, multumesc, multumesc de urari...

Anca, daaa...Livache seamana a fetita...de mic ma intreba lumea daca-i fetita.Acum daca-i mai pun si cate o agrafa(ca asa fac) si-l imbrac si-n rosu'(ca-mi place culoare)chiar ca zici...
Ina...moama, ce traseu ati avut!?super!

Eu la 12 am program...s-o iau pe Andreea de la gradinita...si e in capatul celalalt al orasului...

Sanatate la copilasii bolnaviori...si apropo de sanatate sora-mea de la inceputul anului pana acum i-a dat copilului de 1 an jumate de 4 ori antibiotic...o bestelesc mereu la telefon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza,neatza...la noi este soare,da' pana nu ridica Papa steagul verde ca a venit primavara,nu zic hop
LA MULTI ANI FELICIA SA FI SANATOASA,FERICITA SI IUBITA SI SA TE BUCURI DIN PLIN DE PITICII TAI!!!...tu cum te mai simti?s-au rezolvat problemele tale?.....mei acu tu esti de vina ca nu te-ai trecut in lista..
Daria super faza cu testele de alergie ale lui Giulik....asta cu tusea de gradi este valabila in toate orasele din pacate
Discutie cu mandra,din capitolul reclama-i sufletul comertului," mamaa,hai sa mergem si noi la kidex...sa-i cumpar haine lui Tinel"....."mergem dar cand vine in Iasi"...vine de afara si-mi spune"mamaa a venit kidexul la Iasi..la o toneta!!!avea bluze pentru Tinel!".....si juma de ora s-a chinuit sa ma convinga ca la toneta este kidex..azi trebuie sa cumpar o bluza pentru Tinel...
pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Adema, multa sanatate la voi !
Papadieee, cum steti ???
Pako,
Leeloo, unde esti ? Cum e burticul ?




Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

quote:
Originally posted by mamagiuliei

Adema, multa sanatate la voi !
Papadieee, cum steti ???
Pako,
Leeloo, unde esti ? Cum e burticul ?




Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada



Leeloo este in Poiana,azi are o prezentare,dupa care distraactiee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ioana, cine i Tinel ???
Ahaaaa, Leeloo e la prezentare, am uitat ...

La noi e soare ... normal ... Doar ieri a nins de le`a rupt



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

quote:
Originally posted by mamagiuliei

Ioana, cine i Tinel ???
Ahaaaa, Leeloo e la prezentare, am uitat ...

La noi e soare ... normal ... Doar ieri a nins de le`a rupt



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada



Daria uite-l pe Tinel,
http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/martie%202008/?action=view¤t=P3150391.jpg
este fratiorul ei..io-s disperata ca trebuie sa-l schimb zilnic,cu haine de casa,de oras si pijamale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Gorodica iz da best Dementialaaa ! Spor la cumparaturi, doar nu lasi bb dezbracat





Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

l-am vazut pe tinel ....da' ce e kidex-ul asta?

Ioana, ma simt bine...multumesc de intrebare...daca te referi la problema mea cu colul uterin...trebuie sa fac primultest papanicolau dupa operatie, acum peste 2-3 saptamani...sper sa fie bine.
In schimb mama mea este internata cu diagnosticul de cancer la san....acum e in tratament cu citostatice...e speriata rau saraca...eu totusi am un dubiu ca ar fi tumoare maligna, inca nu i-a facut biopsia , asa ca eu inca mai sper ca nu e chiar atat de rau(nodulul este de 8 cm)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Felicia kidex este un targ pentru cupii....www.kidex.ro...ma bucur ca te simti bine...pentru mama ta multe si tinem pumnii sa iasa toate analizele bune!!!(io-s ingrozita de vreo luna incoace nu trece o zi sa nu aud de cineva cu cancer,in plus acum o luna mi-a murit o matusa de 47 de ani,cancer la san,...acu's hotarata sa ma analizez peste tot si io saptamana viitoare...la gineco nu am mai fost de un an
Azi a fost tati cu copilu' sa depuna dosarul si un buchet de flori la derectoarea de gradi....dupa ce au plecat de acolo,mandra a zis ca ea nu mai merge din toamna la gradi...il intreb pe tacsu de ce,nu stie motivul..intreb intr-o doara..a vazut pe careva in halat alb...aaa da,directoarea era cu halat alb pe ea

Mergi la inceput