LMA * Ghiocei de martie - aprilie 2006 * (51)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabi_fer spune:

am uita ca avem si o mamica de ghiocel ce trebuie sa o satbatorim azi.
Alina, La multi ani alaturi de cei dragi si multa sanatate!
Petrecere frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

LA MULTI ANI sarbatoritilor de astazi:

Eduard Gabriel
Krisztian
Eliza-Maria (Guguluff, sunt curioasa ce ai pregatit de papa pt ziua Elizei sa ne dai link!!!)
Darius Mihai


si La multi ani, Alina!



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

in alta ordine de idei, aveti grija la hainutele de copii din Carrefour -Texbasic, in Italia au descoperit ca au in compozitie niste substante toxice si le0-au retras de pe piata!

linkul articolului www.kwsalute.kataweb.it/Notizia/0,1044,5527,00.html?ref=rephpsp1" target="_blank">AICI, poate ne traduce esentialul vreo vorbitoare de italiana...




Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

La multi ani Eduard Gabriel, Krisztian, Eliza-Maria, Darius Mihai!

La multi ani Alina!

mihaser inseamna ca-mi voi face cadou cartea lui supernanny!

delia daca tot vii in romania poate reusesti sa o cumperi si tu! sau mai sigur roaga pe cineva sa cumpere cartea de pe acum ca sa nu stai sa o cauti tu...mai ales ca stai putin... si atunci o sa ai altele pe cap!!
noi la anul vom avea reuniunea de 10 ani, sper sa se faca ceva! eu si sotul am fost colegi in ultimi doi ani de liceu!!!

am avut si noi 2-3 zile frumoase si am stat numai pe-afara, iar azi a batut vantul cam tare si cica vin iar ploi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

La multi ani si multa sanatate pt ghioceii nostrii:

3 aprilie Raluca Elena Danielaneda
3 aprilie Harris Peter Cosmina
3 aprilie Sara Ameera
4 aprilie Andrei Cristian Adriana
7 aprilie Catinca Maria iasima
7 aprilie Magnus Tiberius Cristina30
7 aprilie Sebastian Florentin DanaR

La multi ani Alina si sa fi iubita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Alina un calduros LA MULTI ANI si sa-ti dea viata tot ce-ti doresti!!!!

Pup si ghiocimea care se sarbatoreste zilele astea si pentru maine caci nu stiu daca apuc sa intru caci dupa examen ne facem bagajele si plecam la tati la NY.....LA MULTI ANI DAVID de Valentina!!!!
Miha,....ce smecher de baiat ai tu,iubaret de mic.Foarte bine!Mai...trece timpul asta ,ceva de speriat,zau......si acus-acus iti vezi si printesa.Fug la papat....ca mi-e o foame.....de lup,dar revin.
Alinaalex,tare ma bucur sa aud ca esti la munca doar pana la ora 2....si uite asa puiu tau poate sa beneficieze de timpul cu mami a lui o buna parte din zi.si inteleg perfect la ce te referi....sa fi din nou activa....si eu acasa imi dadeam seama,cu tristete, ca efectiv uitam sa vorbesc,uitam la cuvinte ceva de speriat.Functia creeaza organul....mai ales cand e vorba de creier,de asta m-am convins.
addiana,buna idee.O sa-i zic sora-mi sa o caute pana ajung eu.Mersi!!!!
Mai am maine un examen si scap......de sesiunea asta.Rudy e un dulce si un alintat ...dar pentru ca se trezeste noaptea de atatea ori...acum in saptamana asta de foc pentru mine.....l-am culcat cu maica-mea,am sacrificat-o pe ea,ce sa fac.Dar.....se simte diferenta,....ma trezesc si eu cu mintea clara si odihnita,in schimb o vad pe mama la cafea dimineata mai obosita decat seara la culcare.,asa ca asteapta si ea vacanta asta....ca pe o mana cereasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Va rog sa umpleti paginile capitolului 52

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

Mergi la inceput