Comori de nov-dec 04 (174)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by bits

hai ca ma duc la culcare fff bine dispusa

m-am si vazut pe mine la inceput intrand intr-o toaleta dintr-un magazin:intru ,inchid usa si dintr-o data o melodie suava se aude in surdina.bunn!imi dau pantalonii jos si o alta melodie isi face simtita prezenta:a unor valuri care se izbesc de stanci-asta pt a masca zgomotul produs de caderea..........imi termin treburile si caut sa trag apa.nu tu buton,nu tu maner,nu tu inscriptie"flush".ma aplec in speranta ca voi gasi ceva prin spatele capacului.in mom acela s-a declansat sistemul.cum?in perete era un senzor in fatza caruia trebuia sa fluturi mana ca sa se activeze sistemul

am dormit si eu pe rogojini si cand m-am pus in pat am ametit.sa va mai spun un secret:la noi canapeaua e folosita doar de mine si de copii.sotul se intinde pe jos si de multe ori cand ne mai uitam la filme,uit si-l mai calc



Super tare!


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

bits-ule, nu e inca iarna pe-aici...(cam pe la sf lui mai incepe frigul mai tare) insa ziua nu e chiar frig...noaptea se face mai frig si dim...
ma distrez cu povestioarele voastre

monica

Daca doriti sa ne vedeti in concurs ne gasiti www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=23" target="_blank">Intre Flori


mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

'neata!
Am facut , va rog sa va serviti!
Bits, asa frumos povestesti
Miria, pe unde mai umbla ca ieri "i-am pus absenta".

Diana 22.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roserb spune:

Bits, , am ras de m-am prapadit, auzi tu "de multe ori cand ne mai uitam la filme,uit si-l mai calc"

Dana, super si impresiile lui Plesu, are el un stil inconfundabil de a povesti...

Adriana, pupam gemenusii, Tudor iti este copie fidela, iar Bianca are un zambet cuceritor.

Aime, Vladut e o dulceata de baiat, iar tu vad ca nu te lasi de minunatii culinare, esti maestra. Cumva si Vladut e stangaci?

Miki, Yannis e un bebe de reclama,cred ca toata lumea iti spune asta!

Andreea, sper ca esti mai bine decat ieri!

Noi am dat o tura pe afara cu role si biciclete, acum astept sa adoarma tineretul, iar dupa amiaza avem petrecere de copii.
We placut tuturor!

Miria, nu ne mai spui nimic? Cum fuse la eco?


Roxana&Co


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

noi suntem cu febra si tuse...din nou de data asta la ruxi...cand ziceam ca a scapat ne-a luat in plin de azi noapte speram sa scapam repede
pe toate



monica

Daca doriti sa ne vedeti in concurs ne gasiti www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=23" target="_blank">Intre Flori


mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

BUna! Sanatate copilasilor bolnaviori, sa treaca mai repede febra, racelile, virozele.......incredeibil vantul asta parca nu se mai opreste, si bate cu o putereeeee! ...parca esti pe faleza!

EU nu ma simt bine deloc, imi vine rau sa si ma doare capul...sper sa ma refac repede... Paul e ok.

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

multumim onitza si sanatate si tie
si pe mine m-a durut rau capul azi..c.red ca de oboseala insa dupa un nurofen si un calciu efervescent mi-a trecut

monica

Daca doriti sa ne vedeti in concurs ne gasiti www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=23" target="_blank">Intre Flori


mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

'neata!
bolnaviorii mici si mari, sa treaca cat mai repede.
Sa aveti o duminica frumoasa!

Diana 22.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bits spune:

buna si de la noi!

sanatate bolnaviorilor!ufff urate sunt trecerile astea de la un anotimp la altul,intotdeauna aduc ceva.

noi suntem binisor,Amon inca e cu suierat la caile respiratorii dar asta e,sper sa treaca si sa nu avem alte minuni.

se vede ca e duminica caci slabuta e miscarea!

o duminica placuta va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Neata! Am pus poze cu Ana portcala .
Monique, esti pe aici, deschizi tu capitol nou?

In rest pe la noi e tare frig si bate un vant si ploua, brrr. Ar trebui si eu sa pun niste seminte in ghivece dar nu ma indur sa ies afara.

Pozele noastre si www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput