Bucurii de sept-oct 2006 (115)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

Stiti cumva ? a aparut Milumil Kindermilk (junior milk) ????
unde ? si cat costa ?
eu tocmai vroiam sa-l trec pe Vladone pe lapte de vaca, dar ma tenteaza si junior milk-ul

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Va pup fetelor

In primul rand Pate fericit celor ce ati sarbatorit azi ziua de Inviere.Sa aveti o primavara numai de bucurii plina si impliniri!

Noi suntem asa si asa,M iar cu muci si durere de gat,abia am scapat am inceput asa ca de data asta l-am bagat pe antibiotic ca vad ca nu trece cu una cu doua.Pe mine ma chinuie rau ganglioni din gat,ca nu am amigdale si sunt foarte inflamati si puroiati.Ste e si el mort.Cainele e singuru supervietuitor!
Io am mai avut zilele trecute si o cadere de calciu cam nasola,dar vad ca mi-am revenit si din asta,de primavara....

Multumim celor care ati intrebat de noi

LA multi ani Xandrutza,scuza intarzierea,numai bine,sanatate maxima,buucurii cu caru si ,toate implinirile sa ajunga la tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Sephora, sanatate!
Ce antibiotic ii dai si cum? La noi azi a fost ultima zi de Unasyn (2,5 ml la 12h).


Clipe de viata, 2007:

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=21" target="_blank">Hug me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

quote:
Originally posted by microbu


Itzy, eu astept pozele INCAAAAAA.

....................................
Itzy, ma termini cate ranjete vad in postarile tale .


*************************ANDRA, mami de gargaritza (10oct2006)




Sandra...

Si pt ca v-am facut sa asteptati atata cu pozele mele...azi am mai facut unele si profit sa le incarc pe toate

Dedicatie speciala mai ales pt Ramo si Sandra ca li s-au lungit urechile asteptandu-le



------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Primele sunt de la munte, iar al doilea link contine poze facute astazi (cele mai multe)...o veti vedea si pe Daria (Roxana01), ca ne-am intalnit azi in parc, corcodusul si caisul cu pricina fiindca le-am facut si lor poze azi si nu in ultimul rand pe Vladut cu Lilina - europeni adevarati

Vizionare placuta maine la cafea...acum ma culc si revin maine cu raspunsuri mai detaliate pt tema saptamanii si nu numai...



POZE SINAIA


POZE DIVERSE - MARTIE 2008









------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Neata, ce ziceti de-o ?

Fi-miu are cosmaruri, vorbeste prin somn, noptile trecute cerea "pitza"-painita si azi noapte striga "bagadi"-biscuiti, o fi flamand saracu ca toata ziua baga in el. Aaa, si-i mai striga pe bunici.

O saptamana faina va doresc.


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

neatza si multumim de cafea

Itzy, suuuper pozele de la Sinaia si celelalte

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

neatza, io dau un ceai verde.

Itzy, superbe pozele de la Sinaia. Iti sta bine cu coditze, .
Si Ana Maria a crescut!!!


Clipe de viata, 2007:

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=21" target="_blank">Hug me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Neataaa!

Am de vazut poze, am de raspuns la "tema saptamanii", dar intai sa ma ocup de trebaluiala de dimineata si sa-mi fac si eu cafeaua!


Daca ati citit ce-am scris ca patesc cu Maria in parc, va intreb:
- mai face vreun copilas asa?
- sau este o faza trecatoare?



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

te referi la faza ca e activa in parc si merge peste tot?

Clipe de viata, 2007:

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=21" target="_blank">Hug me

Mergi la inceput