Nou stil de viatza (193)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Fetelor, mi-a aparut trifoiul, dar sa fiu a naibii daca stiu ce sa fac


Carmen E. si Eduard-Costin (28.02.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

quote:
Originally posted by Eftimie C.

Fetelor, mi-a aparut trifoiul, dar sa fiu a naibii daca stiu ce sa fac





sa raspunzi, repede si corect,

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=21" target="_blank">Hug me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Pai chestia aia de pe ecran a disparut


Carmen E. si Eduard-Costin (28.02.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

quote:
Originally posted by Eftimie C.

Pai chestia aia de pe ecran a disparut


Carmen E. si Eduard-Costin (28.02.2003)



poate din cauza ca nu ai scris direct si te-i dus pe un subiect.
Gata m-am trezit si eu.Asa de obosita eram ca nici nu puteam adormi.M-am trezit, da tot in pat stau, nu am chef de nimic si cand ma uit la voi cat de harnicute sunteti.
Astept sa mi se trezeasca iubitul sa papam ceva si ma duc sa-mi aspir si eu masina si sa imi pun husele ca le-am cumparat cred ca de 2 luni si nici pana acum nu am reusit sa le pun.
Cris, asteptam pozele cu Dani dansatorul.
sunt in zona,ma duc sa citesc din cap vechi.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Pai sciam un mesaj chiar aici si intai l-am trimis si apoi am cautat regulamentul concursului ca nu stiam ce sa fac
Am vazut ca si tu ai fost selectata si n-ai raspuns.Deci sa inteleg ca trebuia sa raspund repede si gata, alta posibilitate nu mai am.Pacat!


Carmen E. si Eduard-Costin (28.02.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Tzuniiiii, lasa proiectul ala deoparte, trage putin aer in piept, .
Am vazut ca ai votat subiectul....

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=21" target="_blank">Hug me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

quote:
Originally posted by Eftimie C.

Pai sciam un mesaj chiar aici si intai l-am trimis si apoi am cautat regulamentul concursului ca nu stiam ce sa fac
Am vazut ca si tu ai fost selectata si n-ai raspuns.Deci sa inteleg ca trebuia sa raspund repede si gata, alta posibilitate nu mai am.Pacat!





da, trebuia sa scrii raspunsul in casuta aia speciala si sa trimiti mesajul. Data viitoare vei sti, .

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=21" target="_blank">Hug me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Chiar asa Tzuni, unde easti?Eu stiu ca nu vrei sane dai din ghiveciultau, dar totusi nu ne priva de prezenta ta.
Eftimie, eu am apucat sa raspund,dar ma seaca zgomotul al ca imi pare cunoscut si totusi...

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hopes spune:

quote:
Originally posted by tlaura
eu nu mai pot! si n-am deca40 de ani!

Laura, mama lui Andrei

Poze




Eu nu cred ca ai 40 de ani
Nici nu-mi mai vine sa ma uit in oglinda

Hopes si minunea mea - Eduard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

quote:
Originally posted by mephala30

Tzuniiiii, lasa proiectul ala deoparte, trage putin aer in piept, .
Am vazut ca ai votat subiectul....

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=21" target="_blank">Hug me




Eu zic s-o incurajam www.youtube.com/watch?v=X4aEnz7zPlo" target="_blank">Pour toi Tzuni


Carmen E. si Eduard-Costin (28.02.2003)

Mergi la inceput