Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (117)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Annisia at sa sti ca Cris e f suparat, ca nu a luat parte de la mega petrecerea de jucarii a lui Yannis. Incerc sa-l impac dar nu stiu daca reusesc....

andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Buna ziua mamici.
am dormit cam mult, vremea de-afara ne-a imbiat la somn.
Am sarcina de a face traseul pt. w/d, v-am zis eu ca de cum se imprimavareaza nu prea o sa mai stam acasa in zilele libere.
L-as duce pe Ghighi la salina Slanic, oare e prea mic ? ma bag sa citesc despre asta, voi stiti ceva ?
Si pe unde va relaxati in w/d? Vreau sa evit aglomeratiile de la munte ( orasele mari ). Imi dati idei ?


Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

Annisia, frumoasa camera lui Yannis, imi plac f mult culorile, dar cum de ai optat pentru gresie pe jos?, tine rece, ai incalzire in pardoseala?...ma gandesc ca dupa ce incep sa umble piticii(fie si de-a busilea) o sa le fie rece, eu am parchet si un covoras la mijloc, dar ma gandesc sa pun mocheta peste tot.





Rodica de Darius Filip 19 sept 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

quote:
Originally posted by carpatina

quote:
Originally posted by Annisia

Dar intai o lasi pe Devylla sa se uite ca ea a solicitat prima!!!



Pai acu' ea doarme si viseaza ca papucii ei danseaza....



=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Aloooooo...nu dorm nene.Ati vrea voi.Si cate mai am de facut


Jurnal de mogalneata-click login,user:septoct2007@yahoo.com ,parola o stiti.
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. si Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Bravo Annisio te-ai muncit insa a iesit belea camera.S-o poarte sanatos pana la majorat...hahaha.


Jurnal de mogalneata-click login,user:septoct2007@yahoo.com ,parola o stiti.
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. si Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Carpatina, ce face trandafirasul ? S-a mai imprietenit cu lingurita ?

Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

quote:
Originally posted by papanash

Buna ziua mamici.
am dormit cam mult, vremea de-afara ne-a imbiat la somn.
Am sarcina de a face traseul pt. w/d, v-am zis eu ca de cum se imprimavareaza nu prea o sa mai stam acasa in zilele libere.
L-as duce pe Ghighi la salina Slanic, oare e prea mic ? ma bag sa citesc despre asta, voi stiti ceva ?
Si pe unde va relaxati in w/d? Vreau sa evit aglomeratiile de la munte ( orasele mari ). Imi dati idei ?


Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)

Stiu eu o zona linistita la munte...nu forte aglomerat.Insa trebuie sa i-ei avionu' pentru a ajunge :D


Jurnal de mogalneata-click login,user:septoct2007@yahoo.com ,parola o stiti.
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. si Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Fost la doctor, baiatul e sanatos, ba a luat 350 gr in 2 saptamani, adica extrem de mult, mai ales ca si doctorita s-a mirat cand i-am spus cat si-a redus mesele. Cert este ca nu are nimic, probabil sunt dintii de vina, a vazut si ea gingia super super umflata si dintele de jos este acolo si se vede dar nu a rupt. In rest incepuse cu urocultura si a abandonat tot ea, cea de pe 28 febr (adica nu sunt nici 3 saptamani de atunci) era negativa.

Cica sa il las in pace sa manance cat vrea si ce vrea. Posibil sa fie de la dinti, posibil sa fie o faza a dezvoltarii - ma refer aici la starea de nervozitate. L-a vazut cum face si a inclinat sa creada ca e mai degraba de fitze, in sensul in care nu ca ar fi rasfat, ci ca are nevoie de atentie si distractie, ceva firesc la stadiul asta de dezvoltare. Asa ca o saptamana il lasam in pace cu obiceiurile lui si ne mai auzim sa vedem daca e doar o pasa sau nu.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Cu salina m-am lamurit, cica dupa ce face 3 ani pot sa-l duc.
Rox, bravo lu' Andrei ca-i barbat cu personalitate, era momentul sa si-o arate ( personalitatea).
Devylla, esti draguta, da e cam departe, inca nu-i vremea de concediu.

Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

Rox, ma bucur ca Andrei e bine...interesant, a redus mancarea si a luat bine in greutate...smecher baiatu`
cat are perimetru cranian?si el are capucu` maricel.vreau doar sa stiu daca este unu mai capos ca al meu sau macar la egalitate ?





Rodica de Darius Filip 19 sept 2007

Mergi la inceput