***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (57)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Am fost azi in parc cu rolele , am pus un filmulet scurt aici.

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut

Filme Vladut
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

quote:
Originally posted by bettyR
Noi vrem la toamna sa incercam sa ii mai facem la Andreea un fratior, si daca am pauza de jumatate de an intre CIC - primul si urmatorul ce se intampla?Daca stii, ca poate te-ai interesat, ca am vazut ca voi va apucati de treaba mai repede tocmai ca sa intrii din CIc in CIC.Trebuie sa ma reintorc la lucru jumatate de an, cotizez, si beneficiez iar de CIC?


Nu trebuie sa te intorci la lucru. Iesi din CIC 1, iti iei prenatal si postnatal si intri in CIC 2.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:



LA MULTI ANI! KAY




Oana,

multa sanatate si mult noroc iti uram,

multe bucurii alaturi de minunea ta Soniuta,

sa va lumineze Domnu viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

quote:
Originally posted by Graviduta

Am luat aseara din Carrefour visine congelate si fructe de padure congelate. Visinele cred ca pot sa i le dau, nu cred ca exista vreun risc, doar sa-mi storc creierii sa vad cum i le fac. Dar pot sa-i dau fructe de padure? Parca Elteka zicea ca-i dadea lui Elias. Ati mai dat si voi? A fost ok?

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)



Nu le folosesc inca la junior pt ca, cel putin astea pe care le cumpar io, au continut ridicat de zahar adaugat.

dar is bestiale in combinatie cu frisca pe torturi din aluat tip pandispan sau tarte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Salutare,
Azi e sarbatoare mare: Buna Vestirii! Mai sunt fix 9 luni pana la Nasterea Domnului, Sarbatoarea Craciunului.

Tamara, multumesc mult de raspuns, pt alaptat. ai pregatiti lista cu cumparaturi din state?

BettyR, Bun Venit!

Arcadia, multzam mult. e un lenes fiu-miu mare. nu imi vine sa cred cum s-a transformat dintr-un atomix la 1 an la un copil ce il amenintz daca nu merge in park.

Angiutza, io zic sa nu iti faci probleme. sigur nu pateste nimik copilul. Si pana la vara bea din sticla. R a inceput cam pe la 11 luni direct din sticlele SIGG.
Ce nivel incepi? io am dat in 2006 ZD, dupa 600 ore. as vrea sa fac urmatorul nivel, macar seara dar colegu are din 1 aprilie 3-4 luni delegatii, asa cami pica planu.

a inceput sa imi placa germana, am invatat-o matematic, numai ca nu pot vb daca-s romani in zona.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

quote:
Originally posted by DidiAlex
a inceput sa imi placa germana, am invatat-o matematic, numai ca nu pot vb daca-s romani in zona.


Cum ai reusit sa o inveti, ca si eu vreau sa ma apuc?

O sa verific si eu visinele si fructele de padure, bine ca mi-ai spus. Eu credeam ca sunt pur si simplu congelate (ca broccoli, spanac etc.), fara adaos de nimic. La voi se adauga zahar? Ce ciudat.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

Alegrutza pentru Oliver
Ali24 pentru Rafael Albert
Ciuffy pentru Nicolae Spiridon
IrinutzaS pentru Stefan


Kay!!! Sa fi sanatoasa si sa ai o viata lunga alaturi de iubita ta Soniuta!!


Betty bine ai venit. Nu ma gandisem la rosu in gat...Sper sa nu fie cazul. Ma gandesc ca ar fi mai pleostita dar ea nu e. Sa vad si azi cum se comporta. Sper sa isi revina.

Kid am vazut filmuletul. Te descurci excelent!! Spune-mi si mie te rog ce model de role ti-ai cumparat si cat au costat.

Madi si Ana Teodora (27 aprilie 2007)

Asa creste Ana


Maturitatea omului este de a reusi sa gaseasca seriozitatea cu care se juca cand era copil.

"Daca ti se pare ca esti prea mic ca sa ai un impact, incearca sa mergi la culcare cu un tantar.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

ella am vb saptamana trecuta cu Oana si o voi suna si azi de ziua ei. Mai era putin racita, s-au mutat intr-o mansarda in MUnchen, pe ansamblu sunt bine.
Si am mai pus aseara cateva poze cu Maya.
moko cam pe la toate agentiile este stop sale pentru royal wings. Noi am rezolvat pana la urma cu magelan tours.

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank"> Sa o ajutam pe Sonia
Poze/Poze intalnire
www.youtube.com/watch?v=mXhigPz-PX8" target="_blank">Filmulet/www.youtube.com/watch?v=PAJHlaXKGGs" target="_blank">Maya rade in hohote
Hainutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Venus2007 spune:

Mica, Maya are niste ochi foarte frumosi. O sa faca baietii poezii cu privire la ochii Mayei.

Fetelor, am facut CAPITOL NOU.

Graviduta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

mica,
Ma bucur ca Oana si Sonia sunt mai bine...

Am vazut pozele cu Maya din parc; ce frumos merge ea de manuta cu tati si mami; iar tu ai slabit mult, arati foarte bine.

Gravi, ce faceti doamna ? poze noi cu Mara vrabioara nu aveti?



, mamica de David (24.04.2007)

Mergi la inceput