***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (57)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Elteka, am terminat de dimineatza cartea lu Pascal Bruckner (Iubirea fata de aproapele). ma intreb cat de kinky o fi Platforma, ca asta a fost destul

am "Sotron" Cortazar dar parca nu e acu momentul cu cititul din 2 in 2 randuri

Versetele satanice le-as lua, dar sa nu raman cu nopti albe apoi.

Vroiam sa iti mai zic ca Elias e perfect pt poze de revista. si oricum il surprindeti fff frumos. Mi-a placut si titulatura: nu mai e chel nici dolo. Si, 8,800 e perfect. D are 8.900 tot la 9 luni si un pic.
Cu r am un mik stress in alimentatie. la 2 ani di 3 luni avea 17 kile iar acu 18.



Arcadia multzam de urari. Andrada imi urase la multi ani pt R al meu: 3 ani jumate. deci nu ai pierdut nimik

Paste Fericit si Adevarat a Inviat!!! pt Pepsi Mihamora si cine mai sarbatoreste azi.
Noi am colorat oua, nu am ciocnit, doar asa pt ca R va merge la gradi si sa nu fie pe dinafara.

si, la noi is reduceri masive la dulciurile de Pasti.
Io fac mereu cozonac, am o reteta buna, si ma folosesc de 3 ani de masina de paine, pe care nu o folosesc decat pt aluaturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelabv spune:

Magda, mersi de intrebare, sunt mai bine, sper sa nu fie otita, vedem la noapte cum ma simt si daca nu e ok merg la medic, acum cu Pastele nu vrea sa merg la urgenta ca se sta mult...Am mai pus usturoi si parca m-a mai lasat dar sunt un pic mucoasa, probabil se curata nas/ureche si ce o mai fi pe acolo...Sper sa nu se imbolnaveasca Nicole...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Va multumesc foarte mult pentru urari

Pepsi - ce multe bunatati ai facut, tortul arata super! Frumoase pozele cu baietii tai, Unde erati, intr-un mall?

Am pus si eu cateva poze aici



Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninutza spune:

Vali5, pentru Andrei

Bebeta, pentru Aurora Demetra

Ella_74, pentru David Andrei


Pozici Mirunica

Miruna Maria, 5 iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninutza spune:

ANGELA,nu am mai intrat pentru ca am fost la Universal Studios. Am pus si cateva poze de acolo.
Tu cum te mai simti? Pupici pentru Nicole.

Am citit din urma si am vazut si pozele cu bbi. Parca nu-mi vine sa cred ce mari s-au facut .

Pozici Mirunica

Miruna Maria, 5 iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Andrei de Vali5

David Andrei de Ella_74

Aurora Demetra de Bebeta



Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut

Filme Vladut
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

quote:
Originally posted by arcadia

am votat si eu multe poze, insa lauradi, mi s-a parut ca ai poza in concurs, dar nu am gasit-o, daca ai pune link si toate capsunele care nu s-au vazut votate, puneti link sa trec la treaba noi suntem la pagina 20 (floare) unde am mai recunoscut pe Ana de Madi si pe Filip si Georgia de Androix, si la 39 (rocker) unde mai este Albert de Chris27. am mai vazut 2 Antonio, un Ianis Stefan al Dianeilaura, sper si parca atat.

Mami de Calinut Gabriel (8 mai 2007)




Arcadia ti-am votat si eu puiutul si pe cine am mai gasit. Dar Ana mea nu este acolo

Madi si Ana Teodora (27 aprilie 2007)

Asa creste Ana


Maturitatea omului este de a reusi sa gaseasca seriozitatea cu care se juca cand era copil.

"Daca ti se pare ca esti prea mic ca sa ai un impact, incearca sa mergi la culcare cu un tantar.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vali5 spune:

'Neata!

M-am intors aseara de la Lepsa, unde a fost super, dar foarte scurt. O vreme superba cu mult soare, am facut si o mica plimbare prin Cheile Tisitei. Mi-am reincarcat bateriile.
Dar nu am putut sa ma relaxez 100% pentru ca Andrei a facut febra sambata. A avut 37,1 grade dimineata si i-am spus mamei sa ii dea Nurofen. La pranz aceeasi temperatura - fara mucisori, fara tuse, fara stranut. Am sunat doctora si a zis ca nu temperatura mare, ca cel mai probabil e de la dinti. Bun. Ieri ma suna mama si imi zice ca a vazut doua liniute albe sub gingia de jos. M-am linistit ca temperatura e de la dinti. Cand am ajuns aseara primul lucru a fost sa ma uit si eu la gingie. Nu se vede nimic, fetelor. Eu ii urmaresc de cateva luni gingia si sigur nu e nimic schimbat. E posibil sa faca temperatura de la eruptia dentara pana sa se vada ceva la gingie? De sambata de la pranz nu a mai facut temperatura pana aseara, tot 37,1 grade. Oricum maine il duc doctor ca trebuie sa faca si controlul de 11 luni, dar vroiam sa stiu din experienta voastra.

Ma duc sa citesc ce ati mai scris si revin.

Valentina, mamica lui Andrei - 24.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angiuta spune:

vali5 dar 37,1 rectal la bebei nu e temperatura. Temperatura e peste 37,5

Angiuta mamica lui Vladut(8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7 spune:

Buna, nu stiu cum sa fac sa am si eu mai mult timp!

Multumim de urarile de paste si de sanatate. Inca sunt racita, dar sper sa-mi treaca pana joi, cand il luam pe razvan acasa. Zicem si noi cu intarziere "Adevarat a inviat" la toata lumea si un pentru pepsi.

La multe lunisoare sarbatoritilor!

Ninutza sunt super pozele. Imi place tare asta.

Am reusit sa pun cateva poze cu razvan si un ou rosu aici.

Salvati o inimioara

Mergi la inceput