Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (105)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

scuze, am disparut sa fac un dus...si am uitat sa verific

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Seara buna!
Ma duc sa i fac un tortulet lui Cris, maine face 6 luni!!!!!!!!!!!!

andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Andreea noi am vorbit la telefon...asa ca eu te-am felicitat atunci

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Andreea, te rog nu te supara si tu. De multe ori ne focusam pe probleme si nu ne mai bucuram asa cum trebuie de fiecare progres al puilor.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

PRISI ai dreptate cred ca toate am mai fost sarite cateodata dar nu trebuie sa ne suparam.Se scrie uneori asa mult ca e greu sa tii minte tot asta nu inseamna ca nu citim, de multe ori nici nu ma pricep eu personal la dat sfaturiMyral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Andreea, eu am citit si m-am bucurat foarte mult, dar n-am avut cand sa mai scriu, ca am facut baie la pitic si am si mandra cu o viroza f nashpa.
da cantitatile nu ma intereseaza, ma bucur doar ca a mancat vesel si cu pofta, puteau sa fie si numa 2 lingurite din partea mea



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Andreea, . Eu recunosc, am citit ce ai scris, am intentionat sa scriu, dar m-am luat cu altele si am uitat . Vroiam sa iti spun si altceva, in afara de felicitari pentru reusita. Rosia aia e OK asa, la inceput? Am citit ce i-ai dat si tu si Betty si mi se pare cam brusc, eu merg mai incet.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

SABINA dar a mea daca nu papa nimic nimicuta, nici nu pare interesata ce sa fac?????? Am incercat mar, para piersica simple combinate cereale piure suc morcovel cartof dovlecel facute de mine borcanel deciiiiii nu e vorba de gust nu accepta pur si simplu hrana cu lingurita, daca ii bag in gurita chiar ii vine sa vomite, am facut si destule pauze ca am zis ca nu e pregatita, sta cu noi la masa si noi mancam in fata ei ca nehalitii, degeaba.Daaaaar, papa tzitzi in continuare cu placere.Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Andreea , te rog nu te supara pe noi... Uite, de exemplu pe mine m-ai impresionat, dar zau ca nu apuc sa postez. Sincer, as vrea sa pot sa raspund fiecarei fete care scrie ceva, pt ca fiecare postare a cuiva exprima un gand, un sentiment al acelei persoane suficient de important incat sa fie scris pe forum. Deci este ceva care merita atentia noastra, indiferent daca aprobam sau nu autoarea postarii. Insa uneori se intampla ca unele postari sa ramana fara raspuns sau sa nu starneasca reactia asteptata. Si asta din lipsa de timp, nu din cauza ca am considerat neglijabile randurile respective...
Am vazut ca si ricea a declarat ca s-a suparat, dar nu inteleg de ce...
Va rog nu va suparati degeaba, fiti ingaduitoare cu celelalte mamici daca le-a scapat vreo postare de-a voastra sau daca nu au primit raspunsuri pe masura asteptarilor lor. Se intampla oricui, sunt convinsa ca fiecareia dintre noi i s-a intamplat macar de cateva ori sa scrie ceva si sa aiba senzatia ca n-a citit nimeni si sa se simta un pic dezamagita ( si nici eu nu fac exceptie ). Dar trebuie sa fim realiste, se scrie mult si e imposibil de raspuns tuturor. Eu cel putin asa ma consolez cand mi se intampla.
Hai, nu fiti suparacioase, e pacat ! Suntem
] pentru cele doua mamici bosumflate care ne sunt foarte dragi !
Pupam vitezomanul Vladi ( nici macar nu mi-a zis daca i-a placut urarea pe care i-am facut-o cu mult, mult drag ) si pe motzata Angelik !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

Doamne fereste, mai ia cu frisoane, nu pot sa cred ca exista asemenea oameni, exista, dar nu-s toti la fel, Rox, pune-ti camere pentru linistea ta.

ehehei, ce va ziceam eu...la ora 5 i l-am plasat pe D sotului si am iesit, ma invat rau ..puiu e mai bine, nu are febra, doar muci..eu tusesc aiurea...

eu cu cantitatile nu m-am stresat niciodata, uneori manca ca spartu` acuma si din bine de 180 ml imi lasa, zile si zile, pai si eu am zile cand nu mananc mai nimic si iete ca nu pica kilogramele...

Nana puiule, si eu sunt pe ideea fetelor, stiu ca nu-i indicat sa-l silesti, dar incearca cu apa, ceai, ce vezi tu ca-i place, apoi si laptic, cu lingurita, cu ce vezi tu ca merge, si sa scape singurel din asta...

Noapte buna





Rodica de Darius Filip 19 sept 2007

Mergi la inceput