Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (104)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

buna dau si eu o cafea , chiar daca e cam tarziu , da a plecat sotul meu la 6 si s-a trezit si Miru si ne-am mai jucat un pic apoi am mai tras amandoua un pui de somn pana pe la 9

Mandarinuza si Miru se constipa de la cereale, asa ca in fiecare dimineata primeste para in diverse combinatii cu mere, caise, piersici, afine si nu mai sunt probleme,iar la 2 -3 zile se intampla sa nu papam cerealele ca ne intindem prea tarziu cu legumele si nu le mai vrea, papa doar tzitzi

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Buna dimineata!!!! Doamne, ce devreme m-am trezit... Casc de se rupe camasa pe mine. In ritmul asta o sa le fac pe toate numai bune de alaptat... HIhihihihi...



Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Sabina multa sanatate Sofiei, sa ii treaca repede, dar in perioada asta au fost niste virusi naspa, pe noi ne-a tinut aproape 2 saptamani, bine ca nu a luat si Miru


Gheorghe avem copii mari , au deja 6 luni

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Prisi , tu cand ii dai Mrunei cerealele, inainte de culcare? Si dupa cereale mai papa si tzizi?

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

La Mai Multe Lunite sarbatoritilor de astazi!!
melaniatud, mai sunt fetite(dulcetze) din Iasi: Amalia Maria de Crissintibun, Andreea de Celia si Alessia mea
sabina, multa sanatate Sofiei!



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 4 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Da, fetelor, cred ca aveti dreptate, nu e de la scutec! Si nici nu stiu de la ce poate fi, ca Tudor e alaptat exclusiv!
Am sunat de dimineata la asistenta si cica e varicela, dar nu arata petele a varicela. Plus ca unele pe care le avea ieri au disparut deja si au aparut altele in alte locuri. A ramas ca il vede luni, ca oricum aveam programare.

La multe luni sarbatoritilor zilei, sa cresteti mari, cuminti si sanatosi!



Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Un articol despre produsele BIo pentru beblusi:
http://www.jurnalul.ro/articole/117448/bio-pentru-bebelusi/comenteaza

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Sabina, imi pare rau ca Sofia e bolnavioara ii dorim sanatate multa si speram sa nu-i transmita fratiorului ei scump.

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by mandarinutza

Prisi , tu cand ii dai Mrunei cerealele, inainte de culcare? Si dupa cereale mai papa si tzizi?

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze



eu i le dau in jurul orei 7, apoi papa san dupa baita inainte somn pe la 8.30-9.00, dupa cereale ii dau sa bea apa

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Nu-mi vine sa cred ca au trecut deja 6 luni de cand s-au nascut puiutii care azi le implinesc!
Desteapta Miruna, cea mai vorbareata din grup!
Delicata si fina Eliza de Mariana.
mancaciosul rares de Pinacolada.
Emotiva Raisa de Simona...
Misteriosul Stefan de maria dia (mai treci mamico pe la noi!)
si bineinteles nastrusnicul meu Gheorghe.





Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput